Opinie o Solal Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solal Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Solal Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solal Sp. z o.o. w Warszawa

!!!

Ja nie wiem jak możecie tak srać we własne gniazdo, jak się nie podoba to droga wolna, to po pierwsze. Po drugie ludzie tam siedzą bo w innej firmie tyle luzu by nie mieli i o tym wiedzą (co nie jest wcale tożsame z tym, że podobno nie są ambitni, albo nie mają perspektyw). Co do wypowiedzi powyżej "...takie chłopaki" to owe "chłopaki" często są lepsi i fajniejsi niż te "ambitne" gajerki z mordoru. Po trzecie p. Prezesie pańscy pracownicy ciągną tą firmę i to oni są ważni, to oni sprowadzają pieniądz do firmy. Jaka płaca taka praca i obrót mały (to tak dla refleksji i postanowienia poprawy). A po czwarte to chyba forum o warunkach pracy w tej firmie, a nie wyśmiewanie się z poszczególnych pracowników, bo to jest na poziomie szkolnym. Tyle w tym temacie.

B.
@!!!

Masz rację, że jak się nie podoba to droga wolna- i dlatego powoli starzy pracownicy odchodzą sukcesywnie( nie wierzycie... niestety tak jest) to po pierwsze. po drugie- luz?! każdy woli więcej pracować ale za większe pieniądze- niestety nie w tej firmie.... w ochronie są większe pieniądze właśnie za luz jak to nazwano... prezesie daj lepsze warunki finansowe, a zobaczysz jakie będą obroty!!!! Po trzecie masz rację że to forum o firmie a nie ma co poruszać tematów pracowników.

Jaskółcze ziele

Witam. Ja pracowałam w biurze w tej firemce.... Atmosfera na górze d.n.o. mobbing straszny. Na dole ludzie bez perspektyw na życie- pracują po kilka lat bez możliwości rozwoju za marne pieniądze- takie chłopki. Ogólnie nie polecam ale na razie ogłoszeń o prace nie widac... albo krach albo polepszyło się.. he he he

Wierzący

Prezesiku robisz cięcia dla Nas szarych pracowników ale jak były lata dobre to nie doceniałeś i plakałeś ze mało i wymyslałes... kiedyś karma wróci i do ciebie.... dlaczego zawsze jest tak ze jak ktoś zarabia dużo to ciągle mało i źle. ... ale życie jest krótkie wiec później zostaniesz rozlicznony..... tam wszyscy zostaniemy rozliczeni... nie będzie wtedy dyrektorów. ... prezesów. ..sprzataczek itp. KAŻDY RÓWNY! !!!!

Barbie

Pracowałam ponad miesiąc i powiem że atmosfera jest spoko....żarty i dobre relacje między pracownikami ale to firma dla ludzi bez perspektyw na życie. .. jako PH to jeździsz kupywac po sklepach owoce, słodycze itp. I wcale się nie dziwię ze pensja słaba.... ale jak by się człowiek zaangażował to z opowieści starszych pracowników padło stwierdzenie że i tak szef nie docenia... wiec opuściłam ten zakątek na przetrwanie.... Pozdro dla tych co jeszcze przędzą

Sunset

NO ok bajkopisarzem był ale jako kier nie byl zły. ... fakt teraz gacie ma mokre.. .

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.

Bobas

Gdzie tam bracia. Jak mąż i żona! HiHi

Magda M.
@Bobas

Ciekawe który jest mężem a który żoną....?

Flipi

Kristofer zrób imprezę dla osób które odeszłysy... może być w Spin... tam są fajne imprezy w weekend... trochę by się zebrało narodu... pomysł dobry...

Piotr Wielki

No i stanie się światłość..Ale gadacie głupoty..!! ja pracuję od lat i zawsze z szefem można się dogadać jeśli tylko się chce. Wynagrodzenia na czas, praca jest i będzie , jeśli tylko chce się pracować . Atmosfera właśnie w tej firmie jest wyjątkowa , bo cały zespół pracuje razem, wyjazdy integracyjne , wgilie tego się nie zapomina w niewielu firmach jest tak jak w Solalu..

Prawda o firmie
@Piotr Wielki

A ja pracowałam tam i powiem tak; wypłaty spóźnione a nawet nie raz wogóle się nie dostanie bo szef zapomni przelać. .. o premie trzeba się prosić i upominać a ten i tak z łaską daje.... wyjazdy integracyjne raz na 5 lat i tez trzeba się prosić a wcześniej sam guru obiecałem a potem nagle cisza....a o Wigilii to wolę się nie wypowiadać. ... fakt do tego roku było ok a w tym Mikołaj zaginął. ..i czy było by ci miło jakbyś dał prezent a sam nie dostał i głupa palił. .. oto jak jest prawda... wiec nie kłam Karolu Wielki bo możesz nie dostać rozgrzeszenia.... a i firma spada w dół

Mosiek

Właśnie wrócili razem z nart i teraz będą działać... czołgiem

Disco
@Mosiek

W tej firmie pracuje taki Gościu co jeździł czołgiem i nie tylko he he niezły aparat ....

Skoczek
@Disco

Nie czołgiem tylko Lexusem!!!!

Pudzian Band
@Skoczek

To wszystko wina tego co zapomniał dać biedakowi spadochron jak skakał

Koka kola
@Pudzian Band

Teraz takie głupoty wypisujecie a na urodzinach bawiliście się przy zespole Weekend !!!

Mitch Buchannon
@Pudzian Band

Czy to jest forum o Rudym? Dajcie spokój chłopakowi...może to choroba..a raczej na pewno bo nikt Lexusa nie widział ani innych Andersenowskich bajek... Przypominam że opinie dotyczą firmy Solal i Pana Łysego.... a ostatnio jest jak Karambaaaa - szpieg z doliny Rostocza. Tylko my go wszędzie widzimy i słyszymy...

PKT

Słoik warszawski - to dobrze już ugruntowane w naszym języku określenie na osoby, które pracują, mieszkają, uczą się w Warszawie, ale nie pochodzą z tego miasta i najczęściej nie są zameldowane w stolicy. O to kto tam pracuję.

Koń

Firma runie jak mur Berliński!!!!

Pawlak

Nie będzie podwyżki, nie będzie nowych aut dla handlowców,(usunięte przez administratora)

Szalona Mi

A ja tam pracuje i jestem zadowolona.... Zarobki faktycznie niskie i dlatego cały czas starzy pracownicy odchodzą... ale szef do najgorszych nie należy.... wypłaty na czas płaci, o premie nie trzeba się upominać tylko sam do 10 każdego miesiąca woła (usunięte przez administratora)

Ribson

Byłem ostatnio na rozmowie w sprawie pracy na kierowce. Pani ktora prowadziła rozmowe ok ale za te wynagrodzenie nikt normalny nie pójdzie. ... za taka prace minimum (usunięte przez administratora)to już na kasie w leroy merlin lub Castorama mają więcej a siedzisz i nie dźwigam tych ciężarów.... (usunięte przez administratora)mowie zdecydowane NIE!!!!!

Don Padre

Faktycznie wszystko prawda!!! Jak tak dalej pójdzie to nikt tam nie będzie chciał pracować bo z tego co mi wiadomo starzy pracownicy odchodzą, są jakieś rekrutację ale bez efektów.... zresztą nie ma co się dziwić!!!!

Bobas

Wszystko co tu czytam to całkowita prawda!!! Pieniądze nie adekwatne do wykonywanej pracy ,brak szacunku do pracowników. Za dzień próbny nie dostaniesz ani grosza. Nie polecam nikomu i szczerze odradzam , już lepiej iść do Biedronki pracować za te same pieniądze.

Masa

Ja jestem klientem tej firmy i jestem w szoku po tych opiniach

la la land
@Masa

nie wszystkie opinie sa prawdziwe, prosze wniesc poprawkę na co ludzie piszą. Ja pracuję w tej firmie juz kila lat i zupełnie dobrze się mniewam :-)

Baron Artur
@la la land

Tak czytam te opinie i powiem szczerze że fakt te opinie są prawdziwe i w 99% oddają obraz owej firmy. La la land masz rację ze kilka opini jest fałszywych np. STEFAN.... MAŁA....MALINKA....

Sławek

Wszystko co koledzy i koleżanki piszą to prawda. Praca i system płac nie adekwatny do zarobków w tej firmie. Jedyny plus to praca od poniedziałku do piątku (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Onomatopeja

Nigdy.... nigdy... nigdy!!!! Nie polecam!!!will not go back ever!

Nu Pagadi

Pracowałem w tej firmie dawno dawno temu jako kierowca. Zarobki faktycznie pozostawiają dużo do życzenia...a jak się pójdzie o podwyżkę to nie ma szans bo szef woli przyjąć nowego pracownika który szkoli się przez pół roku albo odejdzie wcześniej niż docenić doświadczonego i sprawdzonego starego! Auta faktycznie zmieniane już w ostateczności. Atmosferę w firmie tworzą sami pracownicy więc dlatego dużo osób jeszcze pracuję albo że tak powiem się zasiedziała....ale warto poszukać bardziej ambitnej pracy pozwalającej na rozwój niż dorabianie nie doceniajacego szefa. ... chociaż na plus jest to ze zdarzaja się wyjazdy integracyjne raz na kilka lat ☺ no i wigilię coroczne z symboliczną koperta

McPerson

Oj Mała Mała.... można tam pracować kilka lat ,dawać z Siebie wszystko i dobrze wiesz, że nic się nie osiągnie jak to "najstarszy góral" powie cyt." Nie ma ludzi nie zastąpionych". Po co wogóle piszecie te kłamstwa.... piszcie prawdę. ..

Zostaw merytoryczną opinię o Solal Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Solal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Solal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solal Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Solal Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solal Sp. z o.o.