Foresight Investments Sp. z o.o.

Opinie o Foresight Investments Sp. z o.o.

Aneta

Jakie obowiązki należą do Project Managera? Czy ktoś pracuje na takim stanowisku? Czy ciężko dostać się na to stanowisko? Jak przygotować się do rozmowy? Ile jest etapów rekrutacji? To ważne informacje dla osób które chcą aplikować do firmy Foresight Investments Sp. z o.o.

marek

Doradca ds. Klienta Biznesowego teraz jest u nich potrzebny.

Jak wygląda praca w firmie Foresight Investments Sp. z o.o. ? Co możecie powiedzieć o zatrudnieniu oraz terminowości wynagrodzeń? Czekamy na Twój komentarz na forum!

Zostaw opinię o Foresight Investments Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Foresight Investments Sp. z o.o.