Opinie o Silbet Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Silbet Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Silbet Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów BHP, PPOŻ i środków czystości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silbet Sp. z o.o. w Wrocław

Kupujący w firmie Silbet Nowy wpis

Nie polecam, problem z reklamacją w przypadku wadliwego towaru. Brak znajomości prawa reklamacyjnego.

Roman Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie. Podejście do pracownika pozostawia wiele do życzenia. (usunięte przez administratora). By nie używać niecenzuralnych słów. Odszedłem. Dzisiaj gdy to wspominam, powinienem to zrobić zdecydowanie szybciej. Jeśli ktoś myśli by się tam zatrudnić to posłuchajcie mojej rady, Zdecydowanie odradzam.

Jerzy Nowy wpis
@Roman

Mógłbyś powiedzieć coś więcej, w jakich warunkach pracuje się w tej firmie? Na co trzeba się przygotować aplikując tam? Jaką stawkę można liczyć na sam początek?

AW Nowy wpis
@Roman

Szanowny Panie, Dziękujemy za dotychczasową współpracę z całym zespołem naszej firmy. Życzymy aby nowy pracodawca spełnił wszystkie Pana oczekiwania. Pozdrawiamy

Kornel

Dla mnie to dobry pracodawca tylko trzeba samemu dołożyć starań żeby firma była również zadowolona, proste!

powiem tak szczerze odradzam daja na miesiac zlecenie robisz dla nich wszystkie i pozniej dostajes zwypłate jak psu 2000 zl ta pani dyrektor powinna juz siedzieć za takie prace praca na magazynie niszczy zdrowie !!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Silbet Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Praca w szklarni przy pomidorach
Lipsk
Gemüseproduktion Schkölen GmbH
Joachim

Interesuje mnie praca w firmie, powiedzcie jak z zarobkami i jaką umowę proponuje firma?

Pracowity

@leon Wydaje mi się, że pomyliłeś się z wyborem pracy. Firma nie ukrywa jaką prowadzi działalność i wiedziałeś, że to praca fizyczna. Ja w każdym razie nie narzekam, dobrze sie tu pracuje w fajnej atmosferze

Leon
@Pracowity

Pracowity raczej się nie pomyliłem pracuję teraz w volvo w porównaniu do Silbetu to istna sielanka :)

Tomasz
@Leon

Jakie mógłbyś wymienić różnice między Twoim obecnym pracodawcą a Silbet? Duża jest rotacja pracowników? Dzięki.

@Tomasz

Jakie mógłbym wymienić różnice hmm volvo daję swoim pracownikom najwyższej jakości ubrania robocze 3 komplety pierze je na własny koszt w silbecie trzeba sobie kupić rękawiczki którymi handluje się tam na tony ; ) są trzy przerwy przełożeni podchodzą do pracownika z szacunkiem praca jest rozłożona jest tak że nie nadwyręża kręgosłupa w silbecie z rana rozładowujesz kontener a potem robisz ciężkie paczki to chyba najważniejsze pozdrawiam

Lol
@leon

Hahahha dobry zart do wad powinna przyjsc inspekcja pracy ja kiedyś miałem taka sytuacja że z kolega sam rozladowywalem tira ponad 5 godzin po miesiącu pracy tak sobie dzięki wam zniszczyłem kręgosłup że powinienem wystąpić o odszkodowanie!!! A za miesiąc pracy 2000 zł na rękę dostałem nie polecam tej firmy naprawdę!!!A normalni pracownicy ? Po 2500 jakim cudem jeszcze sprzedają w tomach te marne rękawiczki z chin ?Pani dyrektor powinna się zwolnić z pracy i pójść siedzieć do pierdla pamiętam sytuację jak do kierownika zapytałem czemu tak w różnych godzinach mam przychodzić powiedział według mojego widzimisię (usunięte przez administratora) za to powinien dostać w czoło ta firma to Padlina dzień w dzień macie kontenery płacą jak za psie pieniądze bez zmian A później to weź poukładaj na magazynie w dodatku tyle tam kurzu jest że takich owsikow się nabawilem i bóle brzucha tyle tam kurzu i syfu w powietrzu nie polecam wyzysk !!!

Tomasz

Co słychać w firmie? Milczycie od pewnego czasu, a warto byłoby podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat pracy.Czy firma umożliwia rozwój zawodowy i przede wszystkim stawia na pracownika?

Norbi

Generalnie to jest dobra firma, dobrze się pracuje choć nie jest idealnie.

So so

Pracowałem u nich kilka miesięcy. Praca nie była lekka, ale na magazynach nie ma lekkiej pracy. Najgorszym obowiązkiem jaki może tam być to dostawy w kontenerach, a potem sortowanie wg koloru/rozmiaru. Często jak jest za dużo roboty, to mogą siadać nerwy. Jest tam jeden kretyn który, nie potrafi sobie poradzić z własnymi problemami i „wyżył się” na mnie krzycząc i oceniając moją pracę. Jednakże, to przypadek 1 na 14stu i najlepiej w ogóle z nim nie rozmawiać. Nie wiem czy jest tam jeszcze zatrudniony, ale na pewno szybko zlokalizujecie ten element. Panie w biurze raczej nie wyglądają na 40+. Są również młodsze zatrudnione, bardzo przyjazne. Kiedy wchodzi się do biura to większość nie zajętych odpowiada „dzień dobry!”. Kierownik i szefowa to taki typ ludzi z którymi można nie tylko o pracy pogadać, a nawet coś ugrać dla siebie.. Przyjemnie udzielę dodatkowych informacji, wystarczy w komentarzach napisać

leon

Pracowałem na magazynie w tej firmie jest to mały obóz pracy. Firma towar sprowadza z chin kontenerami które trzeba rozładowywać ręcznie jak jest lato w kontenerach jest temperatura iście piekielna zależy od miesiąca ale czasami zdarza się że codziennie jest kontener jak nie dwa a potem robi się paczki bardzo ciężkie ich ilość też jest imponująca stanowczo odradzam pracę w tej firmie no chyba że chcesz być wołem roboczym

leon

Pracowałem na magazynie w tej firmie jest to mały (usunięte przez administratora). Firma towar sprowadza z chin kontenerami które trzeba rozładowywać ręcznie jak jest lato w kontenerach jest temperatura iście piekielna zależy od miesiąca ale czasami zdarza się że codziennie jest kontener jak nie dwa a potem robi się paczki bardzo ciężkie ich ilość też jest imponująca stanowczo odradzam pracę w tej firmie no chyba że chcesz być wołem roboczym

Joanna

@Stykrozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w Silbet. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego, co najbardziej odpowiada Ci w pracy w firmie? Chętnie dowiemy się też więcej na temat Twojej pracy. W zależności od zakresu obowiązków/działu firmy zarówno praca jak i jej warunki mogą się znacznie różnić, dlatego jeśli możesz podaj również tą informacje.

Styk

No jeśli pytacie o SILBET SP. Z O.O. tojest naprawdę fajnie

byly pracownik

(usunięte przez administratora) w dziale handlowym pracuja same kobiety o sredniej wieku to 45 i jedyny temat jaki poruszaja to co zrobic na obiad i co z ich dziecmi. generalnie nie polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Silbet Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Silbet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Silbet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Silbet Sp. z o.o.?

Silbet Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Grabiszyńska 233
    53-234 Wrocław