Opinie o Kantor Wymiany Walut Dukato Maciej Sawczyn Salon Optyczny Maciej Sawczyn w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat firmie Kantor Wymiany Walut Dukato Maciej Sawczyn Salon Optyczny Maciej Sawczyn, oraz Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kantor Wymiany Walut Dukato Maciej Sawczyn Salon Optyczny Maciej Sawczyn na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kantor Wymiany Walut Dukato Maciej Sawczyn Salon Optyczny Maciej Sawczyn w Szczecin

Oszukana

Najgorszy pracodawca, jaki mi się w moim życiu przytrafił. Oszukał mnie na umowie, nie wypłacił pensji za cały miesiąc pracy. Bezczelny arogant, pseudo pracodawca, który żeruje na ludziach i dorabia się ich kosztem. Pręczej czy póżniej Zła Karma powróci....

Yeti

Nie polecam tego pracodawcy. Najniższa krajowa, brak jakiegokolwiek szacunku dla swoich pracowników. Arogant, oszust i krętacz.

Oszukana

Zmartwiona
@Oszukana

Własnie moja kolezanka szykuje się tam na rozmowe kwalifikacyjna, i wszystkie te wypowiedzi sa strasznie zniechęcające, długo wg się tam utrzymywaliście? Bo zastanawiamy sie czy wg powinna tam isc.

OSZUKANA
@Zmartwiona

Wszystkie komentarze zamieszczone tutaj są jak najbardziej rzetelne i prawdziwe. Nikomu nie polecam pracy w tego pracodawcy. Jest w tej firmie bardzo duża rotacja,co chwila pracownicy odchodzą z pracy, bo mają dosyć. Tam nie da się pracować,bo właściciel wykańcza pracowników psychicznie i fizycznie. Pracowników ma za nic, traktuje ich jak swoich niewolników.

Ala
@OSZUKANA

Jak pracownik się myli przy transakcji to bierze za to odpowiedzialność ! Trudno żeby pracodawca płacił długi pracowników . To jest dopiero arogancja

Ala
@OSZUKANA

„...wykańcza pracowników fizycznie” ???? Chyba kogoś mocno ponosi wyobraźnia . Za takie oszczerstwa jest paragraf ! Radzę sprostować opinie

@Oszukana

Witaj @Oszukana, czy udało Ci się w końcu odebrać zaległą wypłatę? Wiesz może jak wygląda obecna sytuacja w firmie? Zastanawiam się nad pracą dla nich, jeżeli coś wiesz- proszę napisz.

Yeti

BP
@Yeti

Zgadzam się całkowicie z poprzednią opinią.Co innego obiecuje na rozmowie,później krzyczy na podwładnych,że mają pracować i się nie odzywać.Po przyjęciu do pracy szef mówi : ja ci będę mówił na ty,a ty masz mi mówić Pan .Wszystkich pracowników uważa za gorszy sort.Nie polecam pracy w Dukato

Anonimowo
 Rekomendacja
@BP

Ale bzdura .(usunięte przez administratora) Zaczynając od tego , że KAŻDY mówi szefowi na Ty. W firmie są premie, profity i uczciwe rozlicznie . Każdy pracownik ma prywatną opiekę zdrowotną.Pracodawca z poczuciem humoru i przyjaznym podejściem do pracowników. Pracuje tam od początku powstania firmy- 2007 . Ludzie tu robią bardzo złe rzeczy i nieszczelności (usunięte przez administratora) bo sami mają grzechy na sumieniu. Tyle na temat !

Hehe
@Anonimowo

Dobry pracodawca nie szuka wciąż pracowników, jak ten. A więc o co chodzi , czyżby już nie było uczciwych pracowników w mieście ?

Honorata
@Yeti

Wiesz, nazywanie kogoś publicznie oszustem jest trochę nie fair. Myślę, że jeśli zarzucamy pracodawcy oszustwo, to powinniśmy jakoś to uzasadnić. A możesz powiedzieć, jak przejawiał się ten brak szacunku do pracowników Dukato?

@Yeti

Cześć @Yeti, możesz podać więcej szczegółów? Jak wyglądał Twój standardowy dzień pracy? Ile godzin? Czym zasłużył sobie Twój szef na taką opinię? Przed wyrobieniem sobie negatywnego zdania na temat firmy, wolę poznać szczegóły.

Danuta Nowy wpis

Hej, zastanawiam się nad podjęciem pracy w kantorze. Obawiam się jednak monotonii i zbyt małej pensji. Czy jest tutaj ktoś z doświadczeniem na takim stanowisku? Jakiś były, bądź obecny pracownik Kantoru Dukato? Z chęcią dowiedziałabym się więcej o tej pracy.

Małgorzata Nowy wpis

Hej, co nowego możecie napisać o pracy w Dukato? Poprzednie wpisy pojawiły się już dość dawno temu :( A mi zależy na zdobyciu na ten temat jakichś świeżych informacji. Jakie pracodawca obecnie oferuje warunki pracy w firmie? Jakie wynagrodzenie? :)

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kantor Wymiany Walut Dukato Maciej Sawczyn Salon Optyczny Maciej Sawczyn padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Praca Salon Optyczny.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Waldi

Czy warto próbować agitowac?

artur

nie wiem jaki jest szef i nie chcem wiedzieć.. ale obsługa do czyszczenia kibli sie tylko nadaje.. (usunięte przez administratora) i głupawe odzywki do klienta..chyba im sie cos pomyliło.. zamieniłem 2 zdania i wyszedłem.. nigdy wiecej

Konrad

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? czasem firma ma gorszy moment

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 11-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat aktualnej sytuacji w firmie Kantor Wymiany Walut Dukato Maciej Sawczyn Salon Optyczny Maciej Sawczyn?

Mass

Dzisiaj w kantorze Dukato na jagiellońskiej w szczecinie zostałem oszukany na 50€ więc więcej mnie tam nie zobaczą ZŁODZIEJE!!!

Mass

Dzisiaj w kantorze Dukato na jagiellońskiej w szczecinie zostałem się oszukany na 50€ więc więcej mnie tam nie zobaczą ZŁODZIEJE!!!

Kasjer

Praca po 180-192 h miesięcznie za najniższą krajową.Praca dla niewolników,nie pracowników.Brak możliwości korzystania z urlopu w wyznaczonym pół roku wcześniej terminie,ponieważ "nagle coś wypadło ",urlop przestawiony,grafik na tydzień do przodu,na kolanie tworzony.Brak możliwości choroby,w dzień powrotu pracownik otrzymuje wypowiedzenie umowy.

Zołza

Oszukuje pracowników przy wypłacie, problem z rzeletnymi umowami o pracę, wykorzystanie urlopów wypoczynkowych też jest problemem. Właściciel ma swoich pracowników za nic, za niewolników. Omijać szerokim łukiem pracę w Kantorach u tego Cwaniaka.

Zostaw merytoryczną opinię o Kantor Wymiany Walut Dukato Maciej Sawczyn Salon Optyczny Maciej Sawczyn - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kantor Wymiany Walut Dukato Maciej Sawczyn Salon Optyczny Maciej Sawczyn
1.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Al. Papieża Jana Pawła Ii 49B