Abitum Wydawnictwo

Poznań

Opinie o Abitum Wydawnictwo

hanka

Czy ktos z was jest w stanie wydac jakas aktualna i prawdziwa opinie na temat pracy tam?

kuba

anonim - 2011-04-30 15:21:45 hehe Jan_78... Nick wskazuje na imie i wiek, nikt taki nie pracował ani nie pracuje w Abitum. Szef się postarał i napisał w 100% kłamliwego posta.Dokładnie- firma \"[usunięte przez moderatora]\" pracowników na każdym kroku- szef obiecuje gruszki na wierzbie, nowe auta i podwyżki. Tymczasem pensji nie płaci po pół roku. Wiele osób spotkało się z nim, z tego co wiem na sali sądowej, ale byli też tacy, co odpuszczali. Nie dajcie się nabrać na prace tutaj, jeśli szanujecie swój czas! Jedna wielka ściema!!!

Zostaw opinię o Abitum Wydawnictwo - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abitum Wydawnictwo