Wejherowo

Opinie o Szkoła Policealna w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2 dla Niesłyszących im. J. Siestrzyńskiego

Co wiecie odnośnie Szkoła Policealna w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2 dla Niesłyszących im. J. Siestrzyńskiego , bo do jakiegoś czasu brak informacji od zatrudnionych? A niektórzy są zainteresowani pracąu nich.

Zostaw opinię o Szkoła Policealna w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2 dla Niesłyszących im. J. Siestrzyńskiego - Wejherowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkoła Policealna w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2 dla Niesłyszących im. J. Siestrzyńskiego