World System Packet Maya Joanna Thienel

World System Packet Maya Joanna Thienel

Opinie o World System Packet Maya Joanna Thienel

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Warum?

Kondolenz

Schade

R.I.P. (*)

kary spadaja

CZY TO NIE KARA BOŻA O KTÓREJ TUTAJ NAPISALISMY . tak niszczyliście Pania Dr i jej cieżka pracę tak wysmiewaliście szyderowaliście z Pani DR na ulicach wszędzie jak łotry z Jezusa,rozdzieraliście firme jak szaty Jezusa i dzieliliście sie tym czym sie da . Bóg powiedział ,że jeżeli choćby 1 łza Pani Dr upadnie w waszym kraju doznacie straszności .a biada wam jak łza upadnie na ziemie .wtedy ziemia stanie sie nieurodzajna. jak narazie to dowody wskazują na to co znależliśmy w internecie .za wsze prześladowanie Bóg zesłał kare na was którzy czyniliscie zło firmie która karmi głodnych finansuję działłalnosci abyście mieli co jeść i gdzie pracować i mieszkać . to nie żarty to realia was dopadają 78% was ...wklejam oprac. Tomasz Michalski28.08.18 (06:47) Groźna bakteria w polskich szpitalach. "Umiera co drugi zakażony" Lekarze alarmują, że w Polsce mamy do czynienia z epidemią, którą wywołuje nowa bakteria – informuje "Super Express". Chodzi o bakterię New Delhi, którą w 2017 r. zaraziło się już 2512 osób. Bakteria jest niebezpieczna, bo nie ma na nią leków. czy to nie kara Boża za wasze czyny . Susza w województwie łódzkim niszczy plony w 2018 roku. Co dziesiąty rolnik z regionu łódzkiego chce otrzymać rządowe odszkodowanie za straty spowodowane suszą. PRZECIEŻ WYRZUCALIŚCIE CHLEB POD SMIETNIK I NA CHLEB PADAŁ DESZCZ taki obraz widziała Pani Dr i powiedziała że w polsce oznacza to głód . i nadszedł głód NAD SOBĄ POTRZEBA SIĘ BARDZO DOKŁADNIE ZASTANOWIĆ ZANIM SIE COŚ WYRZĄDZI . Bóg wam nie dał zniszczyć Pani Dr pracy i jak widać nie da .raczej wyniszczy was za wasze czyny . przecież tego nie robi człowiek tylko Bóg zsyła kary . Bezcześciliście wszystko co się da aż tutaj spadło to co dużo wcześniej Powiedziała Pani Dr .

brudasy w czarnych okularach
@kary spadaja 28.08.2018 23:28

22% polaków Bóg uchroni bo to dobrzy ludzie .a te 78% banda zostanie wyniszczona sama siebie wykończy i wyniszczy , ten kto dołaczy do tej bandy będzie tego samego doswiadczał co oni . Bóg widzi wszystko i wszystko ma swój koniec . nadaremne sa wasze czyny bo i tak za nie zapłacicie i to nawet życiem .jak widac choroba i susza was zaatakowała. nie ma antidotum .a to dopiero w innych krajach jest .czyżby Bóg od was nawet lek na śmierć zabrał .chyba tak skoro umieracie i to na chorobe brudu .w dzisiejszych czasach w kraju cywilizowanym brud i brak higieny .skandal kraj dinosaurów. jak można wyjśc jak dzisiaj kobieta otyła czarne okulary telefon w łapach a tutaj smród .babsko zamiast tych okularów powinno kupic sobie mydło a nie rano jadąć metrem smierdzi na cały wagon .nastepny facet wiek 35 lat z plecakiem i niebieska koszulka .telefon w łapach a tutaj smród .i to w dzisiejszych czasach kiedy środki w polsce sa za 1 zł do higieny . jak można wyjśc z domu nie umytym . macie wisłe .jak brak wody to po szampon do rosmana za 3 zł i do wisły . nastepna zamiast chusteczki wyciera nos w bluzke . nie dziwi nas choroba bakterii przy takich brudasach .będą roznosic jeden za drugim .aż powstanie zarażona planeta jak na filmie . szkoda nam tych 22% polaków bo biedni musza cierpieć i się borykac z tymi pozostałymi .

prawda

Jezus Płaczący nie rozpoznawany we własnyym domu „Gdy był już blisko, na widok miasta zapłakał nad nim i rzekł: «O gdybyś i ty poznało w ten dzień to, co służy pokojowi! Ale teraz zostało to zakryte przed twoimi oczami. Bo przyjdą na ciebie dni, gdy twoi nieprzyjaciele otoczą cię wałem, oblegną cię i ścisną zewsząd. Powalą na ziemię ciebie i twoje dzieci z tobą i nie zostawią w tobie kamienia na kamieniu za to, żeś nie rozpoznało czasu twojego nawiedzenia»” (19,41-44).

@prawda 02.09.2018 21:42

Majka jeżeli kogoś spotka zło i ktoś na nie zasłużył to nikt bardziej niż Ty i nie wycieraj sobie gęby Jezusem bo nie można jego absolutnie z Tobą zestawiać oszustko jedna i nie mnień się tu obrzydliwe babsko, brudasie śmierdzący jakimś prorokiem czy boginią albo panią dr bo byłaś śmieciem najgorszego gatunku, jesteś śmiciem najgorszego gatunku i śmiciem pozostaniesz najgorszego gatunku - ot o czym jesteś. Nie podejmować pracy u oszustki oraz nie nadawać nią przesyłek chyba, że na własną odpowiedzialność I ABSOLUTNIE NIE WIERZYĆ W NIC CO ONA PISZE BO ONA TO KUPĘ MOZE ZROBIĆ JEDYNIE I TO JAK COŚ ZJE, bo głoduje już i wszystko za to co zrobiła i próbuje jeszcze robić ludziom. Firma jest nie wypłacalna. Jej główni wykonawcy już zerwali z nią umowy. Nikt nie chce mnieć ze śmierdzącym śmieciuchem najgorszego rodzaju do czynienia.

hase moore case Pasterski

przestepcy z Ost EU
@P Dr Zorro 03.09.2018 12:34

Bo przyjdą na ciebie dni, gdy twoi nieprzyjaciele otoczą cię wałem, oblegną cię i ścisną zewsząd. Powalą na ziemię ciebie i twoje dzieci z tobą i nie zostawią w tobie kamienia na kamieniu otóż wsp przejeło juz wszystkich tylko po to aby ukarać .najpierw się przejmuję a potem kara i to tak aby każdy zapamietał do końca zycia. wsp przejeła wszystkich klientów z górczewskiej i innych przejmuje . to co pisze ten chory psyhopata to pasterski brudas z cała banda brudasów . to co oni pisza nalez brać odwrotnie .odwrotnie to wskazuję że to prawda ukryta , od kiedy to niemieckie firmy sa nieuczciwe .raczej (usunięte przez administratora) z OST EU do których nalezy 78% nierobów strajkowiczów i chodzących polaków.za ściana siedza 2 obiboki którzy lada chwia trafia na 25lat i to przy wizycie prasy aby EU widziała jak Pani Dr zamyka obiboków i krymianlistów na terenie polski . warto czekac bo bedzie wesoło z obibokami / urzednicy EU przeciez są i widza was obiboki i co stwierdzili że banda krymianlistów 78polaków to ich praca to strajki ,chodzenie po ulicach ,przesteczosc ,złodziejstwo , żal tych 22% ale aresztowania publiczne pokażą jak się traktuje przestepców z Ost EU 22 % jakos pracuje

koniec z wami ,znaki to nie ..

Bóg daje Pani Mayi
@P Dr Zorro 03.09.2018 12:34

a oto prawdziwa odpowiedż . Pani Dr wspaniała osoba na całym świecie ,prze zwykły przypadek się u was znalazła ,po powrocie i zabraniu swoich finansów czeka połowe polski bezrobocie z pewnoscia strajki i ból. nikt nie będzie inwestował w takim kraju kiedy przestępcy tutaj piszą . Pani Dr właśnie rozkazała zabrac swoje pieniadze co za tym idzie setki bedzie bez chleba. to chyba raczej pasterski i cała banda musi dac ludziom prace i dom. to że klienci jada za Pania Dr to zrozumiałe ,przeciez nikt nie bedzie siedział w kraju w którym nie ma bezpieczenstwa. adijos ,pieniądze jada łącznie z klientami do Rosji bo tam teraz sa najwięksi w świecie. wasze pisanie to wasz koniec . głodujecie ,nie macie nic .poprostu nawet Bóg was opuscił i płacze nad pozostałymi którzy się z wami mecczą .a jest to zaledwie 22% polaków ludzi dobrych ale takie jest życie . Pani Dr jest berdzo szcześliwa osobą mająca wspaniałego męża i wszystko to co chce . dodatkowo małżeństwo na szczycie kariery i wysokim poziomie w swiecie . Bóg kocha Pania Dr dlatego pokazuje to co bedzie i jest ,Płaczący Jezus oznacza koniec lub wojne która sami sobie zrobicie . My tylko zabieramy swoje investycje i klientów i jedziemy dalej jak to robi każdy obcokrajowiec. nasi pracownicy jadą z nami bo klienci sie przenoszą z nami takze będziemy działać dalej bez zmian. Pani Dr zawsze była dama bo się nia urodziła.jeżeli człowiek posiada krew damy to nia jest . Z naszą firma nikt nie zrywa umowy bo wszystkie firmy należa do nas to tak jakbysmy zerwali umowy sami ze soba .WASZE KŁAMSTWA i marzenia o naszych firmach ..uau a to dopiero wiesniak maży o mieście . Pani Dr zawsze jest i była i bedzie wypłacalna, to raczej wy jestescie niewypłacalni bo Pani Dr czeka na swoje pieniadze od 3 lat kwoty za które można was wszystkich kupic .biedoto ciemnoto nie pisz bo niedosc że Bóg ciebie pokarał biedota to jeszcze ciemnotą . za każde słowo na Pania Dr bedzie cie spotykac kara Boża jak każdego ,Płaci winny a Pani Dr nigdy nie była nic winna i nie będzie . co do ludzi to jakoś przychodza do pracy ,wyłącznie należa do tych 22% dobrych polaków a nie do nędzy 78% skazanej na zatracenie .jak może Pani Dr ktos wykonywac cokolwiek jak to wszystko jej własnośc . oszukuj psyhopato swoich bo 22% dobrych polaków ci nie wierzy .każdy przekonuje sie sam ,Jak Pani Kasia pojezdziła i zobaczyła , a więc kłamstwo wyszło z worka.i dalej będzie wychodziło . nie opisuj siebie bo każdy ciebie za dobrze zna a Panią Dr słucha cały świat jak i jej męża i będa słuchac bo wiedza kim jest . Pani Dr Bóg zawsze daje od urodzenia niedośc że wspaniała krew pochodzenia to sukces i wspaniałe życie jak i jest kochana na całym świecie .

@Bóg daje Pani Mayi 03.09.2018 20:00

Cała Polska czeka, aż się wreszcie wyniesiesz, damo od siedmiu boleści. Pierwsze słyszę aby dama zachowywała się tak jak ty i takie wpisy robiła ale jak się ma pojęcie bycia damą z miejsca przybytku rozkoszy dla panów to tak jest. Twoja krew jest tak zepsuta psychicznie, że każdy kto wchodzi na tą stronę od razu ma pogląd Twojej osoby. Widzi, że jesteś chora psychicznie bo nikt zdrowy takich bredni nie napisze. Masz rozdwojenie jaźni, paranoją i psychozę gdzie wydaje Ci się, że jesteś kimś a jesteś nikim. To się leczy ale nie wiem czy w Twoim tak zaawansowanym stadium. Jeżeli nie chcesz pójść do specjalisty w tym zakresie to zostaw już Polaków w spokoju, wolimy być brudni, zawszeni, bezrobotni, biedni i w ogóle niż mieć z Tobą do czynienia. Jezusem i Bogiem też sobie gęby nie wycieraj bo kara to spadła na ciebie już - choroba psychiczna w zaawansowanym stadium. Polska jak to mówią jest pod specjalnym nadzorem Matki Boskiej Królowej Polski i Jezusa Króla Polski więc NIC nam się nie stanie a Ciebie ktoś kiedyś wreszcie zamknie gdzie trzeba i na wieki wieków AMEN.

Bóg pokarała
@Nowy 04.09.2018 10:46

cała polska to znika juz z mapy! czyz nie słyszeliscie .jestescie 78% psyholi i to takich ciemniaków którzy ciesza się własną ciemnota i ubustwem. skonczeni jestescie .nie wypowiadaj sie za cała polske bo ty jesteś jedynym i twoje 78% psyhole z rodzinnymi wrodzeniami idiotyzmu ciemnoty poprostu nalezycie do 3 swiata czyli epoki kamienia. wasze krew to złodziejstwo i rodzicie kolejnych złodzieji ,wy nigdy nie mielisci nic własnego i nie będziecie mieli bo wy rodzicie sie złodziejami ,jak wyciagacie ręce to odrazu kradniecie . powiedz tej swojej całej polsce że połowa społeczeństwa niech juz robi zapasy chleba bo jak Pani Dr i Dama wyjedzie to nie będziecie mieli co jęść ani gdzie mieszkać . cóz znikacie na własne życzenie. pocieszę cię te 22% polaków jedzie z nami a was 78% zostawiamy bo przeciez sodoma i gomora będzie . waszym problemem jest wasza ograniczona psyhika ,podczas kiedy ludzie malowali kolory wy byliscie daltonistami nierozrózniajacymi kolorów , i tak jest do dzisiaj ,macie problemy z psyhika i to choroba nie jest w jakims tam stadium to choroba wrodzona w krwi ,nie do wyleczenia .wasza krew jest chora i nawet transfuzja nie pomoże bo głupi rozum zostanie . nad wami juz Jezus płacze to oznacza koniec. Pani Dr widziała jak wyrzucaliscie chleb pod śmietnik na który padał deszcz i Pani Dr powiedziała że bedzie głód i jak widac jest i będzie gorszy. Pani Dr powiedziała że jezus powiedził że będą kobiety na czarno ubrane walczyły z innymi . i co mieliscie strajki . Pani Dr powiedziała że burze zniszcxą was i co gdańsk i inne miasta były zalane. Pani Dr powiedziała ze Bóg was opuscił to tak jest . A płacz Jezusa oznacza koniec .78% pójdzie na zniszczenie za zło wyrządzone innym . w kraju w którym jest Bóg jest szanowany kosciół a u was w kosciele szatanizm i przestepczośc. czyli Jezus płacze bo nie jest rozpoznawany we własnym domu w którym wieszacie jego wizerunki . Matka Boża juz dawno was opusciła .przeciez w swieto Maryji zamiast iśc do kosciłoa czciliscie madonne ulicznice rozebrana na stadionie . a wiec macie swojego Boga . Bóg jeżeli jest w jakims kraju to jego każdy szanuje ,jak w niemczech pomimo że sa ewangelikami jak sie okazuję dowiedzieli sie jak bardzo wierzącą i kochającą Boga jest Pani Dr i postanowili odnowic kościoły katolickie aby mogła do nich chodzić . kraj który szanuje Boga jest widoczny po czynach ,a Bóg jeżeli jest w człowieku to każe jemu za dobre wynagradzać a za złe karac .jak widac Pani Dr to robi bo 22% polaków kocha Pania Dr i szanuję ja za chleb który maja pracując w investycjach Pani Dr . Pisz o sobie a nie siedzisz nierobie z brudna krwia i piszesz pod kimś kto nawet nie zwraca na takich uwagi . hase moore case dla ciebie i ciebie otaczajacych

@Bóg pokarała 04.09.2018 14:54

dziękuję za życzenia - stawiam lustro aby wróciły do Ciebie zresztą chyba nie muszę się jakoś szczególnie trudzić bo juz jak Cię czytam to widzę, że opuścił Cię Bóg, Jezus, Maryja a przede wszystkim rozum. Polacy są i będą zawsze. Czasem mogą utracić swoje terytoria - patrz historia polski - ale zawsze pozostaną Polakami. Po za tym co może taka kupa jak TY ? Żal mi ciebie, że jeszcze można być tak głupim. Jesteśmy Polacy sobą i jesteśmy jacy chcemy i nie życzymy sobie Ciebie tutaj. Tam niemieccy klienci się dobijali jak widziałem, może warto wrócić póki jeszcze czas bo ostatni dzwonek w tle pobrzmiewa chociaż są i dewiaci co uwielbiają stare obleśne wariatki także jest popyt jest podaż ciągle masz szansę. Tak, tak głupota, którą opisujesz może jeszcze podniecać dewaiatów obcujących z tobą a jak jeszcze wykujesz na blachę swoje powiastki z niemieckich gazet internetowych i będziesz im szeptać do uszka to może wreszcie gwiazdą świata zostaniesz i ich damą. Nigdy nic nie wiadomo a Polaków wszystkich zostaw w spokoju bo nawet te 22% się do Ciebie nie przyznaje i nie chce mieć z Tobą do czynienia. Przestań nas obrażać wreszcie, przestań sobie wycierać gębę religią i zniknij z naszej przestrzeni publicznej. My Polacy nie musimy robić zapasów chleba bo my go potrafimy upiec z każdego kłoska zboża znalezionego w polu. Jesteśmy i zawsze byliśmy bardzo zaradni życiowo i tego nie odbierze nam nikt to jest w naszej polskiej krwi z mlekiem matki i spermą ojca dostajemy w genach. Także skończ te marne groźby, głupie życzenia bo wszystko obróci się przeciw tobie to jest co prawda kwestią czasu ale ty już go masz bardzo mało i jak nie zwiejesz z Polski jak szczur (przepraszam szczury bo one cholernie inteligentne są) do Niemiec to my Polacy także poradzimy sobie z Tobą i wielką P Dr świata zamkniemy w psychiatryku obok Napoleona, Chingis Chana i może Jezusa a kto tam wie czym się kto obwieści jeszcze w tym przybytku. Tam już czekają na największą P Dr współczesnego świata.

@przestepcy z Ost EU 03.09.2018 19:37

25 lat za siedzenie - w Polsce kodeks karny przewiduje 25 lat za zabójstwo a nie za siedzenie za ścianą P Dr a i na świecie czy w Europie kodeks karny rozróżnia zbrodnie najgorszego gatunku jakim są zabójstwa od tych mniejszych jakimi są kradzieże dajmy na to. Idź się leczyć najlepiej sama im wcześniej tym lepiej. Także idiotko nie strasz nas tym co nie jest zapisane w prawie karnym, Nie strasz nas Jezusem czy innymi postaciami religijnymi czy groźbami i karami bo nawet ja osoba nie wierząca czytała jak Bóg mówił nie znacie dnia ani godziny co jak i kiedy a Ty miałabyś je znać to w psychiatrii znany termin jest i leczenie z tego zakresu podjąc trza.

@Bóg daje Pani Mayi 03.09.2018 20:00

Nie chcemy tej wspaniałej osoby tutaj -żegnaj maya już czas.

dzikusy raus
@Nowy 05.09.2018 10:35

ty polski obiboku żega to ciebie wolnośc . ty pozeganaj swój ostatni chleb . wy jesteście zdolni do doprowadzania innych do ubustwa. ty możesz chciec ale swo j loch opuscic nierobie obiboku do roboty . nie wypowiadaj sie za 22% tylko za siebie i tych nedzarzy . a zanim Pani Dr wyjedzie to najpierw zostanie ruina z waszego bałaganu a potem panowie odjada do domu . złodzieju dzikusie chyba nie myslałes że bedziesz chodził na wolnosci obiboku to co sie ukradło potrzeba oddać .obiboki z dorobkiem naszych Eu pienięddzy . lepiej bierzcie sie do roboty obiboki dzika zwierzyno wschodnia . pieniedze na stół obiboku i wyrok w kieszeni wtedy Panowie odjeżdzaja . zacznij zbierac swoich bo jak widac nie tylko Eu was wywala ale i cały swiat . zabierajcie tych dzikich zwierzaków to nam ułatwicie prace .a tak musimy szczurów łapac i do wora i raus dzikusy . dzikusy każdy się na was poznał .kraje nie beda was wpuszczać az do decyzji bezpieczeństwa. dzikusy nieroby raus

NightHunter
@Nowy 05.09.2018 10:35

Nowy, nic dodać nic ująć !! :) Pięknie opisana osoba chorej psychicznie majki, dołączam się do prośby, maja żegnaj już czas!!!!

Koneser

Maya dlaczego kasujesz komentarze od swoich niemieckich klientów? Były obiektywne i większość była zadowolona!

@Koneser 10.09.2018 15:41

Maja coś zamilkła może ją wreszcie w psychiatryku zamknęli i oto nastał koniec samozwańczej światowej P Dr.

anonymous
@Nowy 10.09.2018 16:52

No a za czyja sprawa znikają komentarze zadowolonych niemieckich klientów? Krasnoludki kasują?

Zmyślona Pani Dr

No to jedziemy od nowa. Fatalna umowa ze śmieciowymi stawkami, obłożona kara 10 tysięcy za natychmiastowe zerwanie. Pokrywaniem na własny koszt auta zastępczego w razie awarii własnego. Zero jakichkolwiek kosztów związanych z własnym autem przerzucone na zleceniodawce i jeszcze jazda za śmieszne pieniądze. Umowa niezgodna z prawem, próbująca robić niewolnika z człowieka i jego samochodu. Weźcie dzień na próbę jeśli bardzo chcecie. Jak już się rozmyslicie to nie trzeba wracać do klitki w slamsach, która jest siedziba światowej korporacji World System Packet, i odwozić rzeczy do biura. Wystarczy ładować wszystko do kominka a umowę zostawić na pamiątkę bo jest bardzo śmieszna, jak i sama jej autorka. Podaje się ona za doktora prawa i osobę ze znajomościami a tak naprawdę jest nikim. Myśli ze jest cwana i będzie zarabiać na innych, zatrzymała się chyba w świecie sprzed 20 lat. Wtedy kiedy to inni zarabiali na jej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy z niemieckimi mezczyznami

preparaty

nastepna kwestia rozsyłania fałszywych spreparowanych pism i dokumentów. Prosze nigdy nie wierzyć w zadne dokumenty rozsyłane na temat naszej firmy jak i Pani Dr , nasza firma jest jedyna uczciwą i działającą zgodnie z prawem EU i pracują w niej ludzie którzy sa sprawdzani pod wzgledem uczciwosci , nie ma żadnych złodziejstw kłamstw i intryg . bandy preparują dokumenty i rozsyłają do naszych klientów z biura szkoleniowego jak i jeżdża po klientach przedstawiajac się za jakichś pracowników to wszystko sa intrygi i kłamstwa za co zapłaca kary i to największe w EU Bezpieczeństwo nadzoruje nasza firme i nie ma mowy o intrygach czy innych rzeczach . Pani Dr jest jedyna która może każdego przestepcę aresztowac na terenie EU w 1 sekunde jak i od dzisiaj na całym świecie ma prawo scigac i wsadzać do więzienia kazzdego kogo złapie nawet na najdrobniejszym przestepstwie .nie ważne kim jest ten człowiek z danym kraju Pani Dr może jego natychmiast zamknąć jeżeli ma dowody na delikwenta. nie wązne czy to jest polityk czy człowiek taki jak policjant czy inny kazdy złapany przez Pania Dr idzie siedziec jeżeli dopuscił sie przestepstwa. NIE MA NIKOGO KTO MÓGŁBY ZASZKODZIĆ PANI DR JAK I FIRMIE CZY PRACOWNIKOM .JEŻELI ZOSTANIE ZŁAPANY TRAFI W SEKUNDE ZA KRATY I TO DO WIĘZIENIA JAKIE WYBIERZE PANI DR I JAKIM KRAJU . mogą do was wysyłac fałszywe spreparowane papiery czy filmy ale po złapani tego materiału przestepcy trafia na bardzo wiele lat . za Pania Dr kazdemu grozi najmniej 25lat więzienia a jeżeli dopuscił się innych czynów nawet na dozywocie . intrygi i działania bandy to dla kazdego z nich wyrok. jedno nalezy pamietac że serwes widzi i odnotowuje wszystko i bez kontaktu nie ma czynu . w firmie Pani Dr nie ma zaginionych przesyłek jak i osób które dopusciły by sie sie nawet najdrobniejszego wyczynu niezgodnego z prawem .kurierz wiedza o intrygach po ostatniej akcji i wiedzą że zostanie wszystko sprawdzone i działanie jest nieopłacalne . nie ma ani ludzi ani nikogo na całym świecie kto mógłby cokolwiek powidziec o Pani Dr poniewaz to ona może osądzić a nie inni . przestroga dla innych chcących czynic ... żadna banda nie może zaszkodzic ani firmie ani Pani Dr bo wyladuję w pace.każdy z nich niezaleznie gdzie zostanie złapany

hase moore case dzika
@P Dr Zorro 05.09.2018 17:43

hase moore case dziki
@P Dr Zorro 05.09.2018 17:43

na was wszystkich hase moore case .przekonaj sie dzika zwierzyno jak bedziesz płacic . von to wy z EU i kazdego miejsca. zabierajcie dzikich do swojego buszu zoo.nikt was nawet już nie odwiedza. dzikusy grasujące po EU i swiecie. jedne juz dzisiaj jada do was. zbierajcie kolejnych . obiboki wschodnie . przygotujcie sie na rozliczenie zgodnie z prawem EU .macie oddac wszystko od 200% roku .lepiej bierzcie sie obiboki do roboty dzikusy nieroby . wypowiadaj sie za siebie dzikusie bo 22% polaków Kocha Pania Dr za chleb prace i dom . Nie podstawiaj obiboku jeden drugiego bo kamery i systemy was widza dzika zwierzyno wschodnia . pakujcie to wy swoje brudne manatki i von z EU damy wam dzikusy za to mieso zwierzecie . a tobie zyczę hase moore case do konca zycia głód . 22% to nie wy i ty bedziesz głodował razem z tym który z tobą przystaję .

seniorita

to to chore psychicznie jeszcze dycha??? to to dobry kot jest, ale walczy ze sobą hhahahaha

@seniorita 05.09.2018 15:31

oj daj spokój jaki kot - kot to bardzo przyjemne i żyteczne zwierzę a to jakaś (usunięte przez administratora) łonowa jest najgorsza Thienelowa, nędza moralna, fizyczna i etyczna i brak słów

hase moore case obiboki
@seniorita 05.09.2018 15:31

Pasterski słyszałam ze ty już zdychasz z kryminale tam gdzie twoja zona burak morderca z wiochy . prokuratura sie już toba zajmuję i twoimi przestępstwami . obiboki wschodnie dzikusy do roboty nieroby .

dzikusy hase moore case
@Nowy 05.09.2018 17:41

.każdy was w całej EU nazywa dzikimi zwierzetami które rzuciły sie na slonia. bedziecie izolowani od krajów i ludzi nikt nie bedzie was tolerował kazdy kto bedzi chciał wjechac bedzie wpuszczany przez bezpieczeństwo.dzisiaj wracaja wasi 130szt dzikich zwierząt które kraje się pozbyły . a wiec dzikusy do swojego zooooo..

oszusci fałsywe dokumenty

Z ostatniej chwili . uwaga na bandę przestepczą . po polsce krążą pozwy fałszywe dokumenty z wyrokami fałszywe wezwania i fałszywe dokumenty z pieczeciami sądów policji prokuratury facet u nas zlecił przesyłke zagraniczną i nie chcę do dnia dzisiejszego zapłacic faktury. co jemu doradził bandyta z radia podsłuchując nasze biuro i wiedząc o problemie . kazał facetowi napisać fałszywe pismo od umarłego adwokata nastepnie komputer adwokata okazał się miec takie same ip computera jak firmy sprzedającej usługi telekomunikacyjne kolejnie napisał ow przestepca kolejne pismo żekomo które wysłał do sądu rejonowego ,pismo zawierało inny podpis okazało się że pismo wczesniejsze i kolejne napisał ten sam adwokat umarły i miał rózne haraktery ,kolejnie dostaliśmy pozew rzekomo wysłany z sądu ,a na kopercie widniał Pan z naklejka .czyli koperta z Panen należała do kogos innego kolejnie w sądzie nasz zaprzyjażniony sędzie sprawdził ten pozef okazało się że takiego dokumentu nie było w aktach sądu . chcielismy ten pozef podać do prokuratury z powodu iż sąd rzekomo przyjmuje pozwy oparte na fałszywych dokumentach ale są nie miał takiego nawrt w aktach . ale okazało sie że ow pozew był rozesłany do 14 osób w polsce że rzekomo my mamy problemy . alez my nie mamy problemów tylko wy polscy przestepcy wysyłający fałszywe dokumenty . skad ten pozew .facet nie chciał nam zapłacic za przesyłki i aby nie płacic postanowił nas szantażowac fałszywym adwokatem i korespondencja . my wysłalismy zawiadomienia do biura ministra że przestepca nie chcę nam oddać pieniędzy kolejnie wysłalismy pismo do ministerstwa które odpowiada za to zbiorowisko które od nas chce wyłudzić nie płacenie faktury . nadyta oszust postanowił oszukac wszystkich fałszywy adwokat od przestepczosci posługujac się umarłym adwokatem najpierw wysłał 2 pisma z fałszywymi podpisami potem fałszywy pozew że my rzekomo naruszylismy dobr osobiste wysyłając emaile o doniesieniu popełniania przestepstwa. nawet uzgodnili pogodzenie i najpierw zarządali w fałszywym pozwie 10tys potem w gazecie przeprosin a kolejnie nie płacienia faktury . oszusci polscy nie wiedzieli że Bezpieczeństwo ich minitoruję . zagraliśmy poszlismy na spotkanie a ten biedaczyna mówi że żąda od nas tylko napisanie email że oni nie sa juz dłużni i emaile z przeprosinami ...Pani Dr zagrała z przestepcami ..w zero ugody . Pani Dr każe przestepców anie sie układa. az tutaj wczoraj Pan sędzia najlepszy w polsce zaprzyjazniony z Pania Dr postanowił sprawdzić ten pozew zadzwonił do swojego kuzyna tez sędziego a ten sprawdził w aktach że nie ma takiego pozwu . okazało sie że to oszustwo ,i dzisiaj obaj sędziowie poszli do prokuratury złożyc doniesienie o oszustwie .logiczne że przeciez żaden sad nie przyjmuje fałszywych dokumentów jak i za fałszerstwa odpowiadaja winni . Bezpieczeństwo sprawdziło i okazało się że dokumenty pochodziły z przestepczych komputerów jak i były rozsyłane po całej polsce. znaleziono setki innych dokumentów policji prokuratury i wiele innych fałszywych dokumentów wizy i inne . szokujące odkrycie oszustów.

radio hase moore case
@oszusci fałsywe dokumenty 05.09.2018 13:05

takimi czynami zajmuje sie radio a wiec uwaga na przestepców.

@oszusci fałsywe dokumenty 05.09.2018 13:05

bzdura, bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura leczyć się pora najwyższa Mayu.

hase moore case kryminalisto
@Nowy 05.09.2018 15:32

ty polski przestępco juz siedzisz bo dzisiaj sprawa trafiła do prokuratury .kryminalisto polski myslałes że to żarty . kryminalisto przejzyj swój komputer a nie siedzisz nierobie i chodzisz po lochu cały dzien .

Płaczący Jezus nad Narodem

Obraz Płaczącego Jezusa w kosciele na kabatach . Bóg nierozpoznany we własnym domu W Ewangelii Łukaszowej od początku do końca przewija się pewien bolesny wątek. Na obliczu Jezusa widać cierpienie, ponieważ nie zostaje rozpoznany w Nim Bóg, który przychodzi do swojego domu. Choć wszyscy są w domu, czekają na Niego, słuchają Jego słowa, składają Mu ofiary i celebrują przymierze z Jahwe, nie rozpoznają Go. Rozmijają się z Bogiem w Jego własnym domu. Czekają na własnego wyimaginowanego Boga. Czytając Łukaszową Ewangelię, ma się wrażenie, że im bliżej Jerozolimy, tym bardziej oblicze Jezusa staje się zapłakane. Już wcześniej, zaraz na początku misji, został wyrzucony z synagogi, gdzie czytał i wyjaśniał Izajasza (zob. 4,28-29). Wie, że wyrzucą Go także za mury świętego miasta. Co boleśniejsze, Jego orędzie zostanie odrzucone przez kapłanów i teologów, którzy mieli stać się Jego pierwszymi świadkami i głosicielami. Jest odrzucane w świętym mieście, w którym codziennie pielgrzymuje się do świątyni Jahwe, czyta Torę i Proroków, składa ofiary przebłagania za grzechy i wyczekuje Mesjasza. Zatrzymajmy się najpierw przy dwóch fragmentach, które dobitnie ukazują cierpienie Jezusa i dramat miasta, nierozpoznającego czasu łaski od Pana. W 13. rozdziale spotykamy się z Jezusem, który skarży się na święte miasto: „Jeruzalem, Jeruzalem! Ty zabijasz proroków i kamienujesz tych, którzy do ciebie są posłani. Ile razy chciałem zgromadzić twoje dzieci, jak ptak swoje pisklęta pod skrzydła, a nie chcieliście. Oto dom wasz tylko dla was pozostanie. Mówię zaś wam: nie ujrzycie Mnie, aż nadejdzie czas, gdy powiecie: Błogosławiony Ten, który przychodzi w imię Pańskie” (13,34-35). Skarga pełna troski i zaniepokojenia w 19. rozdziale przechodzi w głośny płacz Jezusa nad Jerozolimą: „Gdy był już blisko, na widok miasta zapłakał nad nim i rzekł: «O gdybyś i ty poznało w ten dzień to, co służy pokojowi! Ale teraz zostało to zakryte przed twoimi oczami. Bo przyjdą na ciebie dni, gdy twoi nieprzyjaciele otoczą cię wałem, oblegną cię i ścisną zewsząd. Powalą na ziemię ciebie i twoje dzieci z tobą i nie zostawią w tobie kamienia na kamieniu za to, żeś nie rozpoznało czasu twojego nawiedzenia»” (19,41-44).

@Płaczący Jezus nad Narodem 02.09.2018 21:45

przepisane z bologa https://www.ekspedyt.org/2015/11/08/miara-naszego-czlowieczenstwa-jest-dobre-i-zyczliwe-serce-nie-pieniadze-niedziela-08-listopada-2015-xxxii-niedziela-zwykla/ to znaczy ukradzione bo przecież maya nie ma praw autorskich do tego tekstu. Siedzi na Zawilskiego klientów brak, kurierów nie ma to grzebie w necie i kradnie innym teksty z blogów i wpisuje jako własne są w końcu bez cudzysłowia a to znaczy ukradzione przywłaszczone. Oj Bogini Thienel P Dr świata i Wsześchswiata, prorokinio wszelka nie uchodzi tak kraść cudze teksty i jako swoje tu wklejać. p dr świata a nie wie co to prawa autorskie są. Ha hah hahahahhahahhhaaaaaaaaaaaaa

@Nowy 05.09.2018 10:40

posłuchaj pasterski psychopato z więzienia zaraz dołączysz do tej swojej zony która zamordowała ludzi .może zacznij z tym radiem publikować morderstwa wasze na ludziach.no powiedz swoim rodakom jak mordujecie ludzi pijaki pseudo dziennikarze patologio bez szkoły. tumanie pasterski nie pisz bo każdy wie ze jestes tumanem za mikrofonem przgranym . kopiujemy teksty które wy publikujecie aby wam dac to co wasi raczej dobrzy polacy upublikowali dla was pozostałych

hase moore case intrygantom
@Płaczący Jezus nad Narodem 02.09.2018 21:45

jakie narody Kocha Bóg ?Bóg kocha narody w kórych jest zauważalny . Niemcy odbudowywuja koscioły katolickie aby Pani Dr miała bliko do kościoła , tam Bóg jest rozpoznawalny . Rosja kocha i szanuje Boga ,prezydenci tez pokazują się z Bogiem nie wstydzą się wręcz przeciwnie pokazuja Boga na cały świat to oznacza że dziekują Bogu za to kim sa i pokazują Boga z duma bo to jemu zawdzieczaja to co mają i kim sa . a co wy ? w kosciołach księża głosza kazania aby wyrzucić ludzi . 1 kosciół starszy Pan powiedział że ksiądz głupoty opowiada i wszystcy wyszli ,czy ksiądz wygonił z domu Boga owce które przyszły do Boga a łotr wyrzucił ludzi słowami . Pani Dr tez wyszła ponieważ ksiądz zaczął oczerniac niemców ,wiedział od bandytów że Pani Dr przyjechała z niemiec i nawiazał kontakty z bandytami i zaczął na mszy mówic o wojnie aż Pani Dr wyszła z koscioła ,Nie dziwi nas fakt że Jezus płakał bo zobaczył jak łotr słowami doprowadził aby pani Dr wyszła z koscioła na która zawsze Jezus czekał i sie cieszył że do niego przychodzi . nastepnie jak Matka Boza może kochac i chronic naród który PRZESLADUJE PANIA DR DOKŁADNIE TAK SAMO JAK JEJ SYNA JEZUSA .uważacie że Matka Boza będzie chroniła taki naród aby miał korzysc materialna z Boga . otóz nie Matka Boża juz przeżyła piekło cierpien kiedy tacy faryzeusze zdrajcy biczowali i przesladowali jej syna obdzierajac z szat i dzielac sie nimi .widziała i przeżyła to dlatego odsuneła sie od was i nie tłumaczcie sobie łaryzeuszy tekstów bo prawda jest inna. dowód jak Bóg kochoś kocha widac po Pani Dr .wy przesladujecie Pania Dr a Matka Boża ja chroni wy okradacie Pania Dr z klientów wmawiając im jak Judasz kłamstwa a Matka Boża daje Pani Dr klientów czystych madrych i innych . wy szyderujecie z Pani Dr nie znajac jej wcale tak jak łotry prostacy szyderowali z Jezusa nie znając jego a Matka Boża się na to przygladała. nie szukajcie Bogą bo u was jego nie ma i nie bedzie do czasu aż zapłacicie za swoje czyny to wtedy Bóg się zlituję i może wam wybaczy o ile was nie zostawi na potepienie i w rekach diabła. was szatan opętał i podzielił na 2 cześci .Bóg przeciez łączy a diabeł rodziera.a wie dowód czarna na białym. Pani Dr zazdroscicie wszystkiego wy łorty z ulicy tego jak wyglada kolejne łotry z koscioła tego jak Bóg Panią Dr kocha a was nie kolejnie łotry z długimi rękoma że posiada firme najlepsza a wy nie bo nie pracowaliście nigdy kolejne łotry z prasy to że Pani Dr jest na świetnym stanowisku a wam nawet Bóg 0000000.1% tego nie dał i nie da kolejne łotry z ulicy zazdrosza Pani Dr wspaniałych klientów i że ją kocha 22% uczciwych i dobrych polaków . to co wam pozostało nawiazać kontakt z klientami z biura szkoleniowego i integrowac ich do zguby i ubustwa w jakim wy tkwicie . przeciez wielu którzy z wami pracowali pobankrutowali i pobanktutuja kolejni .to raczej pewna. każdy kto integruję sie z przestepcami bedzie żył w ubustwie i na dnie.lada chwila przekonacie sie . nie pisz że Pani Dr nie ma klientów ,podczas kiedy to wszyscy jesteście uzalznieni od Pani Dr investycji .jak nie bedziecie mieli klientów to oznacza że Pani Dr nie życzy sobie aby intrygancji współpracowali w jej investycjach z takimi . sami będą sobie winni ci co nawiazują z wami kontakt czy się integrują . Każdy investor decyduję z kim bedzie współpracował i jak bedą prowadzone jego investycje. informuje że nikt nie bedzie czerpał zysków z współpracy Pani Dr Investycjami i na to się przygotujcie . Nie będą tacy mieli zadnych klientów a wy pracy w investycjach Pani Dr . hase moore case dla takich

@hase moore case pasterski 05.09.2018 11:11

Nie ty światowa Dr we własnej głowie sądzisz Pasterskiego więc spadaj od niego i gęby sobi enim nie wycieraj bo jak się wkurzy to marny Twój los mayu.

@hase moore case intrygantom 05.09.2018 11:33

Wielka mayu opanuj się. Bóg jakiejkolwiek religii i nie wie nawet, że istniejesz i Cię nie chroni, ma Cię w tyłku. Polacy to normalny zdrowy naród a bandytów to Ty próbjesz z nas zrobić bo nie umiesz i nie dajesz rady ciągnąć swojego jednoosobowego biura szkoleniowego. Oszczędź nas Polaków jaka to międzynarodowa firma o której nikt nie słyszał. Na Boga wielcy tego świata nie słyszeli o Maya Joanna Thienel i World System Packet , dziś świat to kurza (usunięte przez administratora) i wszystko można sprawdzić. Także idź się leczyć to najlepsze co możesz zrobić lub wracaj do swoich niemieckich dewiantów oni czekają.

hase moore case obibok
@Nowy 05.09.2018 11:54

@Nowy 05.09.2018 11:54

posłuchaj polski psyhopato zza sciany idż obiboku polski do roboty a nie czekasz na dotacje których nie bedzie .robolu (usunięte przez administratora). TO OZNACZA PRACA TO WOLNOSĆ. pasterski obiboku czy ty nie rozumiesz że jestes dnem a 78% polaków to (usunięte przez administratora) itd ...22% to zdrowy naród kóry pracuję u nas a reszta chodzi po ulicach i kradnie gdzie popadnie lub strajkuje . jakby naród był zdrowy to nie mordowałby jak twoja pijaczka pasterski .zamordowała a ty wychowujesz uposledzonego ze złodziejska krwia bachora który bedzie jak ty kryminalista . zdrowy naród to wizytówka gospodarki a to dowód na to . Nie filmuj i podgladaj Pani Dr bo to tylko twój skrócony dzien wolnosci . obiboku polski do roboty ! zajżyj do swojego komputera to zobaczysz co robisz

@hase moore case pasterski 05.09.2018 12:46

Skończ to obrażanie, bo hoooja wiesz o ludziach a piszesz bzdury. Jeżeli ktoś się powinien wziąć do uczciwej roboty to ty Thienel obiboku jeden gdyby nie to co ukradłaś innym kiedyś lub podstępem zdobyłaś to Twoja forma dawno by nie istniała. To był błąd ludzi, którzy nabrali się na Ciebie ale to jużbyło minęło. Koniec. Thienel i skończ nas obrażać czy wysyłać do roboty bo my w przeciwieństwie do Ciebie jesteśy świadomi i pracy i odpowiedzianości za nia a nie to co ty chora psychiczniekobieta, która udaje ludzi którymi ni ejest, nigdy nie była i nie będzie. NAwet Twoja wieś rodzinna się za ciebie wstydzi, twój dom dziecka też to kimże ty jesteś babolu jeden aby cokolwiek pisać o innych.

@hase moore case pasterski 05.09.2018 11:11

jak kopiujesz cos idiotko P dr i ni ewstawiasz tego w cudzysłów to kradniesz złodziejko jedna wiesz o tym !!!!

@hase moore case obibok 05.09.2018 12:41

ale ja mam pracę i to bardzo dobrą w przeciwieństwie do ciebie nędzo Thienel

alberto
@Nowy 05.09.2018 15:34

hej nowy, a kiedy pracowałeś u tej jędzy? wypłaciła ci wszystko jak należy czy był jakiś problem?

@alberto 05.09.2018 15:38

nie wypłaciła jak należy i nie mam sił mówić jak mnie nabrała, chcę aby zniknęła i nie naciągała więcej potencjalnych kurierów i potencjalnych klientów

hase moore case dzikusy

hase moore case oszuście

@Nowy 05.09.2018 12:59

złodzieju zza ściany licz dni siedzenia bo zaraz ci ktos wyprowadzi brudasie i tak sie lada chwila wyprowadzisz hase moore case na twojpobyt w mieszkaniu

hase moore case na obiboka

@hase moore case 05.09.2018 17:48

czekam, czekam, czekam maju śmieciu :-) i wiem, że jeden wielki hooooj mnie wyprowadzi bo Ty jesteś nikim i wszyscy już to wiedzą i powoli zamkną Cię gdzie Twoje miejsce.

hase moore case mieszkanie
@alberto 05.09.2018 15:38

wariacie piszesz z jednego komputera psyholu za sciany hase moore case na mieszkanie w którym jestes bo lada chwila je stracisz bo tak ma byc .

złodziej pod kamerami
@Nowy 05.09.2018 17:28

wsp nikomu nigdy nie był dłużny a znikniecie to wy juz znikacie .przeciez widac że upadliscie a bedzie tylko gorzej . za wasze oszustwa hase moore case. toniecie jak wraki a to dopiero poczatek Pasterski siedzacy z bandytami za scianą . i co bandyto czary nie pomogły . zwykły polski bandyta zamówił idiote polskiego brudasa aby kładli czary na Pania Dr .Pasterski na ciebie i tego twojego brudasa od czarów hase moore case. odsłuchaj swoje rozmowy kryminalisto . dla kazdego oszusta hase moore case. jak widac Bóg juz dawno opuscił to zbiorowisko i wraki tona w swoich brudach kazdego dnia gorzej . ah dzisiaj wracaja wasi 130 osób ...bedzie was więcej w kraju . dzikie zwierzęta sa wyrzucane wszędzie . hase moore case i oby tak dalej . masz problem oszuście bo nikt nie był zatrudniony .a piszący to oszust zza sciany zlodzieju za sciany marne twoje pisanie bo ty pracujesz ale chyba w swoim kiblu bo kamery widza co robisz

@hase moore case dzikusy 05.09.2018 17:46

taaaaaaaaaaaaaaaa ciekawe skąd dhl wziął faktury za które nie zapłaciłaś :-)

nieroby hase moore case
@Nowy 05.09.2018 12:57

nie podawaj sie chora ulicznico za koos kim nie jestes .kamery widza kto jest na serwerze.ty polski obiboku pijaczko z ubustwa do roboty złodzieju a nie cały dzien piszesz ,zarabiacie na przestepstwach bandyta z radia wam płaci za podsłuchiwanie biura i to jest wasza praca wy polscy kryminalisci cała EU was poznała a ludzie z EU was widza i sa w szoku jak dzikie zwierzęta zaatakowały firme . podziwiaja to wasze nieróbstwo i teraz widzą i wiedza jak z wami postapić . obiboki do roboty a nie pisac .lenie śmierdzące dzikusy wschodnie macie poważne problemy nieroby z ubustwa

hase moore case na oszusta
@Nowy 05.09.2018 15:34

twoja praca to siedzenie za sciana z brudaska i podsłuchiwanie firmy ale to juz koniec oszuście bezrobotny zarabiajacy na przestepstwach . hase moore case na ciebie chyba juz ja miałes bo tam gdzie sie pojawisz to wylecisz.nikt nie pozwoli aby kryminalista był gdziekolwiek . każda wasza banda poszła i kolejna pójdzie w dym . hase moore case na oszusta piszacego

hase moore case nierob wschodn
@P Dr Zorro 05.09.2018 17:52

dhl juz dawno nie ma a faktury to mają z naszymi danymi które sobie spreparowali i nas szantażowali .dhl to 3 literki a pozostali to buraki z wiochy zebrani w jedna całośc . a za wszystko to wy bedziecie płacic i to surowo a wiec pracujcie robole wschodnie bo panowie chca swoje pieniadze.

prawda

nie cieszcie się marnoty że Pani Dr wyjedzie bo to oznacza że połowa polski zostanie bez pracy ,wasi marni kontrahenci straca swoje firemki i zostana bez chleba a kraj bedzie jak sodoma i gomora .takie rezultaty was czekaja po wycofaniu Pani Dr investycji z polski . Pani Dr investycje w polsce oznaczaja to co dzisiaj polska ma pracę i chleb ,ale to sie juz kończy bo pierwsza investycja będzie i jest w toku wycofywania to wiąze się z prawie ponad 10 tys pracowników bez pracy a kontrahenci tej firmy przenosza się do innego kraju ,ba to oznacza ubustwo dla was . Tak jak Powiedział madry prezydent że polacy musza sie bardzo grubo zastanowić bo poniosa straszne straty i kraj bedzie na skraju ubustwa i wojny domowej . ta investycja to jedna z najmniejszych a kosztuje was dużo. lepiej powiedżcie tej swojej polsce o której piszecie aby bardzo to przemysleli bo z dnia na dzien bedą pracowali na ukrainie jak niewolnicy w łagrach za kromke chleba aby przeżyc . wasza przestepcza integracja nas bawi ,bo własnie to doprowadza was do ubustwa z czego my sie tylko smiejemy. wycofanie wsp to tak jak wasz kraj w niewoli za kromke chleba na ukrainie . za wsp ida wszyscy czyli nie macie ani pracy ani nawet tych kilku klientów których macie .klienci pójdą tam gdzie zarobia pieniadze a was czeka ubustwo i zacznijcie sie do tego przyzwyczajac bo to nie zarty ale realia was dopadły . chleb bedzie dla was drozszy niz cokolwiek na swiecie ,tak będzie za kromke chleba bedziecie robic wszystko tego jestesmy pewni .śmialiscie sie z afryki że umiera z głodu Pani Dr wmawialiscie jakiś głód . ani afryka nie głoduję ani nigdy Pani Dr nie głodowała to co piszecie to o samych sobie sami głodujecie i waszych doprowadzacie do ubustwa aby głodowali z wami ,nie zwracalisci na głodne wasze dzieci nie zwracaliście na głód w waszych rodzinach a to sie rozprzestrzeniło bo sami to tego żeście doprowadzili a teraz to czeka i was pozostałych . piszecie o całej polsce kiedy to 22% nie robi tego co wzyscy .jakoś ci polacy pracuja szanują chleb pracodawcę i wszystko .nie integrują sie z przestępcami czyli wami pozostałymi . ten kto sie z wami integruje jest warty mniej niż zero czyli dno bezproduktywne żyjace z dnia na dzień aby przezyc jak małpa w oazie to co ukradnie to ma i zje . jakos klienci którzy integrowali się z wami pobankrutowali ...dziwne okradaliści swoich klientów z kontrahentów i tak zostali z niczym .a Pani Dr im mówiła z daleka od bandy ci nie usłuchali to dzisiaj nie maja nic .a nasi klienci jakoś się porozwijali i działają oraz jada z nami .cóz ci wasi zarabiaja ostatni grosz i koniec ,a za granicą was nie przyjma bo dla integrujacych się z bandytami granice zamkniete. co was czeka sodoma i gomora jak powiedzieli prezydenci wierzący w Boga ze w koncu polacy tak sie zagonili w kozi róg sami ze swoimi ze ubustwo sobie zagwarantowali a pieniądze które zarabiają to ich ostatnie. przekonajcie sie .hase moore case.

komplot zaginionej paczki

ostrzeżenie dla tych polaków którzy brali udział w intrygach i komplotach na nasze biuro szkoleniowe . niszczyliście celowo nasze biuro zamiarem niszczenia naszej firmy .A OTÓZ WASZE WSZYSTKIE FIRMY KTÓRE POSIADACIE PÓJDA POD MŁOTEK I NIE WAŻNE JAKIE MACIE I ILE LAT .ZA DZIAŁANIE I BRANIE UDZIAŁU W NIEUCZCIWYCH I PRZESTĘPCZYCH TAKTYKACH ZAPŁACICIE NAJWYŻSZĄ KARĘ JAKIEJ SIE NIE SPODZIEWACIE. DO CZEGO SA ZDOLNI Z? doskonale cała Polska wie że nasza firma jest jedną z największych na rynku w połaczeniu z naszymi własnosciami . w World System packet nigdy nie zaginęła żadna przesyłki i nie zaginie bo nie ma takiej mozliwości .dlaczego ?firma jest nadzorowana przez ludzi bezpieczeństwa i nawet mucha nie przesliznie sie niezauważona. Jeżdził u nas w firmie jeden kurier któremu zapłacili za branie udziału w komplocie jak i klient tez brał udział tak i dziewczyny czyli odbiorcy przesyłki jak i policjanci 2 z wiochy prostacy zatrudnieni aby chodzic po ulicach i zbierać pijanych czy bezdomnych bo tylko do tego się nadaja . kurier odebrał paczke od klienta następnie dał paczkę innemu człowiekowi należącemy do bandy komplotu aby ten z koleji doreczył . i tak sie stało paczka została doreczona , kolejnie klient zadzwonił do nas że paczka nie została doreczona ,grał rzekomo ofiarę ,my natomiast utraciliśmy kontakt z kurierem który nastepnie po jakimś czasie włączył telefon i powiedział że jemu kolega zabrał przesyłke ,odrazu wiedzielismy że to kłamstwo ale czekamy dalej , kolejnie zgłosilismy na policje ponieważ pacczka posiada ubezpieczenie jak kazda u nas 120tys zł , policja przyjeła zawiadomienie i sprawa rzekomo trafiła do prokuratury , czekamy ,cicho a klient zadzwonił do nas i odrazu chciał abyśmy wysłali jemu kopie że zgłosilismy do prokuratury , to było dziwne jak klient może od nas czegos takiego rządać i jeszcze z kim mamy kontakt w prokuraturze , to wzbudziło u Pani Dr podziw i skierowało na przemyslenie takiego zachowania . Pani Dr automatycznie postanowiła powiadomic bezpieczeństwo aby zweryfikowac ta akcje komplotu który odrazu podejzewała . co sprawdziło bezpieczeństwo . najpierw pojechało do rzekomego kolegi kuriera kóry miał miec paczke która rzekomo zabrał kurierowi .człowiek powiedział że nie ma i że nie zna tego człowieka . kolejnie bezpieczeństwo postanowiło sprawdzić odbiorcę paczki czy pracuje z tymi dokumentami bo przeciez były finansowe to odbiorca paczki miałby problemy z powodu braku dokumentów ale bezpieczeństwo odnotowało że odbiorca posiada dokumenty i date od kiedy znimi pracuję a więc posiadał paczkę tego samego dnia która rzekomo zaginęła , kolejnie monitoring warszawy pokazał wizerunek kto doreczył koperte z dokumentami ,JAKIM POTRZEBA BYC TUMANEM ABY PRÓBOWAĆ INTRYG DO TAKIEJ FIRMY JAK NASZA. kolejnie bezpieczeństwo udowodniło rozmowy telefoniczne z sekretarkami które kłamały że nie maja paczki a paczka była od rana doręczona.wystarczyło tylko sprawdzic filmy i telefony oraz komputery aby udowodnic załe przestepstwo intryg bandy na nasza firme . co dalej policja udostepniła dokument bandzie która rozsyłała po naszych klientach że rzekomo paczka zagineła i aby żaden klient nie wysyłał nasza firma dokumentów bo ginął .dokument z policji był równiez póżniej wysłany do klienta który brał w tym udział i dalej rozsyłał i twierdził ze paczka zagineła . jaka banda pracowała i działała w tym komplocie . telefony wszystkich udowodniły jak planowali komplot jak informowali się nawzajem co maja mówic i puszczali rozmowe z nami na cała polske aby ludzie wiedzieli że rzekomo u nas ginął paczki i nie wysyłali naszą firma . to co was spotaka jeżeli czytacie to szok i nie dowierzanie jak stracicie wasze firmy a dnia na dzień i to o was będą wzyscy mówic jako o złodziejach i intrygantach . policha rzekomo wysłała dokumenty do prokuratury wiedzac doskonale że ta paczka jest doreczona , szok i nie dowierzanie że tacy ludzie mają chronić społeczeństwo kiedy biora udział w takich rzeczach . zpłacicie za to bardzo srogą kare i to taką o jakiej będzie mówiło kilka jak nie kilkanaście pokoleń . tak chcieli uwiarygodnic że w naszej firmie zaginęła paczka , NIE PRZESTEPCY W NASZEJ FIRMIE NIGDY NIC NIE ZGINEŁO I NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI .szybciej to wy sie zagubicie w swoich intrygach zanim cos zaginie . a teraz przygotujcie się na zapłatę 120tys zł bo proces będzie w strassburgu , nie interesuje nas wasz komplot bo przeciez zgodnie z umowa pacczka jest warta 120tyszł i musicie za nia zapłacić wszyscy łącznie z klientem który brał udział w intrygach . i to ma bc klient ktry ma zawierać kontrakty z innymi .porażka zostanie zablokowanyy na cała eu i świat aby uchronic innch . prowadzicie patologiczne rozmowy jak i wasze wizerunki sa straszne .

......

Człowiek Inteligentny ma wiedzę 100% która jest zgodnością z czynami ,postępowaniami oraz rozumowaniem,człowiek uczący się inteligencji określany jest na 75% ma możliwość nauki aby być inteligentnym w 100% ale istnieje zagrożenie że może stać sie człowiekiem normalnym czyli 50% człowiek normalny,określamy na 50% ma możliwość stać się uczącym się inteligencji ale istnieje zagrożenie że stanie się 25% nierozumiejącym normalnych i uczących się człowiek nie rozumiejący normalnych określany jest 25% ,ma możliwość stać się normalnym ale istnieje zagrożenie że stanie się człowiekiem patologicznym, człowiek patologiczny określany jest 1% i ma możliwość stania się człowiekiem nie rozumiejącym normalnych ale istnieje zagrożenie że będzie poprostu chorym psychicznie jeżeli jego 1% rozumowania patologicznego zostanie obniżony nawet o ten 1% reasumując inteligentny 100%-uczący się inteligencji 75% - normalny 50%- nie rozumiejący normalnych 25%- patologiczny 1% tak określani są osobnicy żyjacy na ziemi % określa wiedzę -rozumowanie -czyny każdego żyjącego na ziemi . 45% do 55% to żyjący którzy mają sznasę na przejście 1 podwyższenia 2 obniżenia istnieję ewentualność że niektóre osobniki pozostają w stanie stałym ,czyli myślą obserwują a następnie podejmują decyzję na którą stronę przejść,różnią się tym że potrzebują więcej czasu do namysłu i obserwacji przed podjęciem decyzji która stona ich przekonała do siebie.Zrozumiałe jest że człowiekowi 75% można wytłumaczyć inteligencję i rozumowanie oraz czyny człowieka 100% argumentując wszystko . człowiekowi 50% potrzebna jest nauka najpierw od człowieka 75% a potem od człowieka 100% natomiast człowieka 25% czy 1% nie ma mowy o zrozumieniu czegokolwiek ponieważ potrzeba było by jego wychowywać i uczyć od urodzenia a rodzimy się tylko 1 raz a więc w określonym wieku nie można człowieka zmienić czy też uczyć.Uczymy się od samego początku i pracujemy nad sobą ,jeżeli osobnik nic nie robił a jest już w dojżałym wieku to za pózno na cokolwiek ,nie cofniemy czasu i lat,człowieka inteligentnego nie zrozumie osobnik poniżej 50% bo to nie możliwe Dla człowieka inteligentnego 100% komentarze,zachowanie ,rozumowanie człowieka poniżej 50% jest komiksem z którego się śmieje oceniając komentarz wie jaki % posiada dany osobnik .Infekcja -osobnicy patologiczni infekują wszystkich,natomiast 100% po ocenie śmieją się z tego i oceniają osobnika jako patologicznego,osobnicy 50% to jest właśnie ryzyko mogą zostać zainfekowani i spaść poniżej normalnosci lub obserwować i wyciągnąć wnioski oraz po namyśle podjąć decyzję. zostając 50% normalnym czy 25% lub 1% .Każdego człowieka zachowanie, myślenie i czyny obserwujemy każdego dnia .oceniając skale % z jakim osobnikiem mamy do czynienia .mamy wybór albo uciekać od takiego osobnika aby nie zostać zainfekowanym i spaść na dno albo znaleść osobnika powyżej własnego % i przejść na jego stronę aby podnieść swój % . proste zasady osobników żyjacych na ziemi .to nie tylko ludzie ale wszystko co ma życie .

inteligencja etapy

Pani Dr określa to tak człowiek inteligentny ma wiedzę 100% która jest zgodnoscia z czynami ,postepowaniami oraz rozumowaniem człowiek uczący sie inteligencji określany jest na 75% ma mozliwośc nauki aby byc inteligentnym w 100% ale istnieje zagrożenie że może stac sie człowiekiem normalnym czyli 50% człowiek normalny , określamy na 50% ma możliwosc stać się uczącym się inteligencji ale istnieje zagrożenie że stanie się 25% nierozumiejącym normalnych i nieinteligentnych człowiek nie rozumiejący normalnych określany jest 25% ,ma możliwość stać sie normalnym ale istnieje zagrożenie że stanie się człowiekiem patologicznym człowiek patologiczny określany jest 1% i ma możliwość stania sie człowiekiem nie rozumiejącym normalnych ale istnieje zagrożenie że bedzie poprostu chorym psychicznie jeżeli jego 1% rozumowania patologicznego zostanie obniżony nawt o ten 1% reasumując inteligentny 100%-uczący się inteligencji 75% - normalny 50%- nie rozumiejacy normalnych 25%- patologiczny 1% tak określani sa osoby zyjace na ziemi % określa wiedzę -rozumowanie -czyny każdego żyjącego na ziemi . 45% do 55% to żyjący którzy mają sznase na przejście 1 podwyzszenia 2 obnizenia istnieje ewentualnosc że niektóre osobniki pozostają w stanie stałym ,czyli mysla obserwują a następnie podejmują decyzję na która strone przejść,różnia sie tym że potrzebują więcej czasu do namysłu i obserwaji przed podjęciem decyzji która stona ich przekonała do sibie. Pani Dr powtarza że zrozumiałe jest że człowiekowi 75% można wytłumaczyc inteligencję i rozumowanie oraz czyny człowieka 100% argumentując wszystko . człowiekowi 50% potrzebna jest nauka najpierw od człowieka 75% a potem od człowieka 100% natomiast człowiek 25% czy 1% nie ma mowy o zrozumieniu czegokolwiek ponieważ potrzeba było by jego wychowywać i uczyć od urodzenia a rodzimy się tylko 1 raz .a wiec w określonym wieku nie mozna człowieka zmienic czy tez uczyc . uczymy sie od samego początku i pracujemy nad soba ,jeżeli osobnik nic nie robił a jest juz w dojżałym wieku to za pózno na cokolwiek ,nie cofniemy czasu i lat . człowieka inteligentnego nie zrozumie osobnik poniżej 50% bo to nie mozliwe. dla człowieka inteligentnego 100% komentarze,zachowanie ,rozumowanie człowieka poniżej 50% jest komiksem z którego sie śmieje oceniając komentarz wie jaki % posiada dany osobnik . infekcja -osobnicy patologiczni infekują wszystkich ,natomiast 100% po ocenie śmieją się z tego i oceniaja osobnika jako patologicznego osobnicy 50% to jest właśnie ryzyko mogą zostac zainfekowani i spaść ponizej normalnosci lub obserwować i wyciagnąć wnioski oraz po namysle podjac decyzje zostając 50% normalnym czy 25% lub 1% każdego człowieka jego zachowanie myslenie i czyny obserwujemy każdego dnia .oceniając skale % z jakim osobnikiem mamy do czynienia .mamy wybór albo uciekac od takiego osobnika aby nie zostac zainfekowanym i spaśc na dno albo znaleść osobnika powyżej własnego % i przejść na jego stronę aby podnieśc swój % . proste zasady osobników żyjacych na ziemi .to nie tylko ludzie ale wszystko co ma życie .

rządy

plakat użyty z naszych komentarzy pis nie ujdzie bez kary !!! zadam wam pytanie czy tylko pis i czy nie wszycy nie ujda bez kary . aby kogoś obwinic w taki sposób potrzeba mieć dowody a nie klepac po polsce propagandy obwiniając publicznie kogoś na kogo byc może nie ma dowodów . Jarka publikuje się jako pis.dlaczego? czy to Jarek popełnił przestepstwo ?jeżeli tak to prosze dowody na Jarka .nie ma prawa nikt upubliczniać czyjegoś wizerunku nie mając na niego dowodów . PIS to wieloliczbowa Partia a Jarek jest tylko Prezesem i nie on bedzie odpowiadał za cudze przestępstwa czy winy nawet w jego partii. a wiec polacy partyjni .nie publikujcie identyfikatorów plakatowych nie majac dowodów na Jarka .jeżeli macie acz koleiwk bardzo w to wątpie że macie na Jarka aż takie dowody które by uczyniły własnie to jego jako skazanego czy winnego przestepstwa. przecież pis nie rządzi sam , wy też rządzicie .jak wy rządzicie ? każdy z was ma pracę w której rządzi każdy z was pełni funkcje w której podejmuje decyzje ,każdy z was prowadzi firme spółkę czy inne działalnosci w której podejmuje decyzje .A WIEC nie tylko politycy ale i wy wszycy rządzicie ,jedni w sejmie a inni w innych miejscach . swoimi rządami jedni czy drudzy prowadzicie gospodarke . podejmujący decyzje z przedsiebiorstwie przyczynia sie swoimi rządami do sytuacji gospodarczej tak i urzedy i pracownicy którzy swoimi rządami decyzjami przyczyniaja się do sytuacji gospodarczej własnego kraju . kolejnie politycy przyczyniają sie do sytuacji gospodarczej własnego kraju . A WIĘC WSZYSCY RZĄDZICIE I SAMI JESTEŚCIE ODPOWIEDZIALNI ZA WŁASNE CZYNY RZĄDY I PODEJMOWANE DECYZJE DLA WASZEGO KRAJU . nie zwalajcie winy na nikogo jak sami jesteście winni. Pani Dr zawsze powtarza że ten kto atakuję i oczernia drugiego nie mając dowodów sam jest winny i należy sie nim zając pod wzgledem prawnym .

majątek polityka przykładowego
@rządy 30.08.2018 11:06

jak Pani Dr sprawdza polityków czy innych bierze polityka przykładowego ,sprawdza 1 jesgo karierę od samego początku tuz po ukonczeniu szkoły czy tez nie ,zaznaczam że wasi politycy nie wszyscy ale niektórzzy nie maja wykształcenia a dokumenty są sfałszowane i wpisane jako wykształcenie ,ok jedziemy dalej ,sprawdzamy polityka ,najpierw stanowiska pracy i dochody kolejnie dopasowujemy stan majątkowy i czy pasuje do zarobków .OKAZUJĘ SIE ŻE NIC SIE NIE ZGADZA ŻADEN Z POLSKICH POLITYKÓW NIE POWINIEN POSIADAĆ MAJĄTKÓW PONIEWAŻ NIE PASUJA JEGO DOCHODY OSIĄGNIETE ZE STANOWISK PRACY DO STANU MAJATKOWEGO . prosty przykład polityk najpierw pełnił stanowisko urzednika zarabiając 100zł w tym czasie dorobił sie samochodu kolejnie pełnił stanowisko prezesa zarabiając 200zł dorobił sie mieszkania ,kolejnie stanowisko polityka zarabiajac 300zł dorobił sie domu i firmy . ok łączymy 300zł można dorobic sie mieszkania i samochodu ,ale pensja polityka to też 300zł i jak polityk jest w posiadaniu domui kilku firm .tutaj jest odpowiedż polityk jest nieuczciwy ,szantażuje innych i używa tryków aby zdobyć majątek kosztem społeczeństwa. podaje zwykły przykład kontroli jednego tylko prostego rodzaju sprawdzonego przez Pania Dr . a gdzie tutaj mieszkania czy inne dobra dla kraju i społeczeństwa ,nie ma mowy .

inteligencja
@majątek polityka przykładowego 30.08.2018 11:18

zawsze majątek każdego z nas musi byc adekwatny do naszej pracy .jak i wykształcenie czy tytuł który posiadamy musi byc udowodniony naszą wiedzą. jeżeli ktos posiada majątek bez udokumentowanej pracy zarobkowej oznacza że zdobył to w sposób nieuczciwy kolejnie Pani Dr podkreśla że jeżeli ktos posiada tytuł Dr czy inny oraz dokument ukończenia szkoły ale nie posiada nawet podstawowej wiedzy oznacza że to kupił za pieniadze czy zdobył w inny sposób dokument ukończenia szkoły czy tytułu . wykonując prace ,pełniać funkcje czy rządzenie krajem to dowd na sposób myslenia człowieka jak i wiedze jaka posiada . nie mówmy że posiadamy wybitnych ludzi na wysokich stanowiskach podczas kiedy gospodarka kraju to tonacy wrak jak i osoby rzekomo wybitne doprowadzaja do ruiny to co pozostało . Powodem tonącego wraku tzw gospodarki to dowód jakie predyspozycje i wiedzę posiadaja wszyscy. człowiek kształtuje swój rozum wiedzą a nie papierkiem . wiedza i inteligencja to sukces do najwyższej pozycji w świecie tacy pędzą do przodu jak i za nimi gospodarki światowe dla których pracują a efekty sa dowodami na wiedzę inteligancje jak i prawdziwie nauka zdobyte tytuły . dokładnie jest tak samo z pracą . pracujesz i zaczynasz budowac od fundamentów i uczysz się wszystkiego czyli budowy tego domu . budując od dachu przynosi szybki koniec dach sie zawali tak szybko zanim zdażysz się obejzeć .dach bez fundamentu wpada w dół i ciagnie za soba nawet te biedne deski które jemu słuzyły do podtrzymywania. majątku nie zdobywa się ustami tylko rękami ,opowiadanie nic nie daje że my umiemy kiedy rece i rozum są niechętne do pracy a w głowie pusto i wieje wiatr. polecam nauke od innych i cieżka pracę . każdy z was nie szanujący pracy i nie pracujący uczciwie nie zapewnia przyszłości swoim dzieciom sobie nie zapewni emerytury a krajowi funkcjonowania . czyli takie postepowanie i czyny prowadzą każdy kraj do zguby .nikt was nie gubi sami gubicie siebie nawzajem .

Jeyusa słowa

a teraz informacja dla was . Z polski wyprowadza się 82 Firmy zagraniczne na start pracę straci 40 tys polaków . dlaczego się wyprowadzają za oszustwa oszczerstwa i złodziejstwa. Zagraniczne firmy po analizie w Niemczech zarobią 15% wiecej niż w polsce. Wasz koniec nadszedł i był do przewidzenia. kolejnie Polacy 65tys musi przymusowo opuścić Europejskie kraje i Polska musi zwrócić wszystkie pieniądze pobrane przez polaków w tych krajach! Także doczekaliście sie swoimi złodziejstwami oszustwami i kombinowaniami kary którą Bóg na was zesłał. Biskup w Rzymie powiedział że was czeka sodoma i gomora za to co robiliscie. macie nagrodę za swoje oszusci (usunięte przez administratora) . Jezus powiedział dla polskich złodzieji Jezus powiedział: jeśli ręka jest powodem do grzechu, obetnij ją.. i tak powinno byc (usunięte przez administratora) powinno odciać się złodziejskie łapy które kradną . prześladuję ludzi powinien stracić nogi aby nie chodzić za ludżmi i ich prześladować podgląda ludzi powinien mieć wydłubane oko aby ludzi nie podglądać ...biblia mówi Jeśli twoje oko jest dla ciebie powodem grzechu, wyłup je podsłuchujesz ludzi strać słuch abyś nigdy ludziom nie szkodził . i to spotka każdego jak powiedział Jezus .

H. Małysz
@Jeyusa słowa 01.07.2018 18:17

Każdy Administrator co to musi czytać to leje ze śmiechu i rży jak oszalały. Czy mogałbyś podać ciemna kobieto nazwy firm, które z Polski rzekomo uciekają ? Co ma do tego Jezus ? Ten był w Nowym Testamencie i kochał wszystkich ludzi. Ty przytaczasz dane ze Starego Testamentu i masz szczęście, że NT nie jako znosi ST bo to Ciebie Bóg ST pokarałby w pierwszej kolejności za oszukiwanie pracowników, ludzi (niemiecka firma -zarejestrowna w Polsce i właścicielka z polskim DO - też Niemka, żałosne) partnerów handlowych i wszystkich innych co mieli z Tobą do czynienia. Jedyna firma jaka musi upaść to Twoja i musisz daćludziom wreszcie świety spokój.

ToNiePasterskiSzmato
@Jeyusa słowa 01.07.2018 18:17

Nie wycieraj sobie swojej bandyckiej aryjskiej mordy Jezusem bo choć On jest miłościwy to jest jeszcze nasz naród, który cię z rozliczy z plucia Jego imieniem. Naprawdę tego pożałujesz (usunięte przez administratora) odpowiesz za obrazę uczuć religijnych. Jak już skończysz w psychiatryku to dostaniesz parę tabletek i będziesz cały dzień siedzieć i wpatrywać się bez słowa w jeden punkt na ścianie, w pokoju bez klamek. Skończy się wielka firma logistyczna w wynajętej klitce na Pradze i podkładanie nieświadomym ludziom oszukańczej umowy z karami, których wysokość znacznie przekracza jakiekolwiek możliwości zarobku w tym fachu. Życzę ci jak najgorzej ja i wielu innych ludzi.

@ToNiePasterskiSzmato 02.07.2018 12:56

hase moore case dla ciebie i twoich cie otaczających

kara Boża

do polityków i innych

do polskich partii politycznych . NIE UZYWAJCIE NASZYCH KOMENTARZY DO WALKI POLITYCZNEJ I PRODUKCJI PLAKATÓW PRZECIEKO PIS CZY INNYM . 1 plakat pis wziął miliony a tanich mieszkań nie ma ! 2 plakat pis wziął miliony a tanich leków nie ma 3 pis wziął miliony a wszystko drożeje. otóz macie problem ze zrozumieniem nawet po polsku . co ma pis do milionów czy opozycja po czy inne partie . wasz problem lezy w waszym bezproduktywnym społeczeństwie . takie wasze nieczyste walki właśnie udowadniaja kto wsadził swoje brudne rece do Pani Dr Biura a gwarantuję że zapłaci za to i to kosztem całej partii . atakując intrygami i nieczystymi zagraniami oraz nieuczciwoscia pokazujecie przykład społeczeństwu jak sie walczy . i to właśnie Pani Dr doswiadczyła w swoim biurze że intrygami i nieuczciwościa niszczona jest jej praca . i to wy bedziecie za to odpowiadać wszyscy po koleji . nie umiecie walczyć inteligentnie ,mądroscia jakościa i produktywnymi rekoma , tak walcza na świecie partie polityczne ,a wy co ? pokazujecie i dajecie społeczeństwu wasze spartańskie i dzikie walki podczas kiedy nie tylko Pani Dr to widzi ale i cały świat tam gdzie znajduje sie Pani Dr . wasz problem jest 1 prawo i bezprawie społeczeństwa 2 produktywności was wszystkich . wszyscy odpowiadacie za kraj politycy społeczeństwo jeżeli nie ma prawa i kar to społeczeństwo kradnie i nie jest produktywne kiedy może życ ze złodziejstwa intryg i innych przestepczosci .każdy z was jest odpowiedzialny czy zwykły człowiek czy wy politycy .nie zkładajcie winy jedni na drugich bo kraj doprowadziliscie razem do takiego stanu . politycy niec nie robiacy i nie umiejacy nawet w 1% gospodarowac taktycznie jak i rzadzić . kolejnie bezproduktywne społeczeństwo które żyję z przestępczosci ponieważzz nikt ich nie ukarzał za nawet najdrobiniejsze przestepstwa. czym chcecie rządzić kiedy w waszych polskich kasach nie ma pieniędzy z podowu nieproduktywnego społeczeństwa. EU nie bedzie dokładała wiecznie jak to robi od 2005 roku dokłada do polski 50% .wmówiliscie kłamstwa społeczeństwu że EU czerpie zyski i polska dokłada.! jak można czerpać zyski z bezproduktywnego kraju i społeczeństwa .to właśnie wasza wina że nie nauczyliscie społeczeństwa produktywności i ono powędrowało do innych krajów myśląć że bedzie sobie żyło na socjalach kosztem innych krajów ,nie pomyśleliscie że życie w innym kraju każdego waszego obywatele to kredyt dla waszego kraju .a tak jest bo kazdy kraj ma obowiazek utrzymywac swojego obywatela jak i wykształcić i nauczyc produktywnej pracy która zapewnia funkcjonowanie kraju jak i społeczeństwa starszego i rodzącego się tzw populacja . Pani Dr obserwuje was od 10 Lat i sama doświadczyła w biurze szkoleniowym to do czego jest zdolne 78% wasze społeczeństwo ,intrygami i nieuczciwoscia chcieli zdobywać to co biuro Pani Dr ciężka i uczciwa pracą . tak dalej nie może byc ,bo to w jakiej sytuacji sie znajdujecie to wasza wina i to wszystkich .nie szukajcie winnych i nie obciażajcie winą innych za swoje czyny . radzę wziaść się do pracy i nauczyć społeczeństwo produktywnosci oraz karać za kazde nieuczciwe postepowanie to uczy każde społeczeństwo postepowania zgodnie z prawem jak i to jest ścieżka do produktywnosci która przynosi krajowi zyski jak i zabezpiecza kraj i ich obywateli emerytów czy dzieci . nic nie zrobicie i niczym nie możecie zarządzać bez pracy waszej i waszego społeczeństwa. rozrabiacie wszędzie i robicie cyrki jak klowny podzas kiedy inne kraje pędza do przodu ze swoim produktywnym społeczeństwem . a wy co wysłaliscie swoje społeczeństwo aby żyło kosztem innych zamiast samemu nauczyc ich budowanie własnego kraju i zabezpieczenia w nim zycia i funkcjonowania . inne kraje nie chca takich bezproduktywnych ludzi i dlatego weszy reformy i będą wydalani bezproduktywni do swoich krajów nikt nie będzie na nikogo pracował. kolejnie dotacje ,dostaliście aby budować kraj i naprawiś system gospodarczy .a wy co ? pieniądze roztrwoniliscie na głupoty a teraz walczycie i składacie wine jeden na drugiego . nie umiecie rzadzić to potrzeba poszukać pomocy i doradców aby wami zarządzali i wyprowadzali was z błędu . EU to nie niania która będzie was kołysac podczas kiedy wy co weżniecie do ręki zepsujecie . w końcu każy się zdenerwuje i powie basta . wszystko drozeje . jak może byc tanie kiedy wy nie produkujecie tylko intrygujecie jeden drugiego ,normalne że inne kraje sie dowiedziały ze wy intrygujecie to podniosły ceny aby odzyskać swoje. każdy kraj który widzi że ktoś niszczy jego pieniądze które dał na rozwój gospodarczy będzie żądał zwrotu , przecież nikt nie będzie wiecznie finansował bezproduktywnego kraju .pkb to dowód na produktywność i jaki rodzaj produktywnosci podnosi pkb sa eksperci który zajmują się krajami i sprawdzają każdego kraju pkb i rodzaje produktywności jak i bezproduktywności i zadłużenia. radze wziąść sie do pracy i zakończyć te wasze sejmowe pośmiewiska .każdy się smieje że prasa wasza jeszcze to publikuje was

handel

różnice Pani Dr i krajów EU .kraje EU otwierają firmy produkują otrzymują pomoc z EU sprzedają i świadczą usługi przestepczosc w krajach najbogatszych EU 12% nieuczciwych 82 uczciwych . teraz porównojemy polske 78 nieuczciwych 22 uczciwych co robi 78% nieuczciwych kradnie i żyje z kradziezy otwierają firmy na papierku nie produkuja bo nie maja ochoty na pracę i nie mają wiedzy na temat jakiejkolwiek pracy produktywnej nie są wykształceni i wykwalifikowani po co produkowac jak można gotowe ukraść otrzymują pomoc z EU na fikcyjne interesy i komiczne projekty sprzedają i świadczą usługi ukradzione handel lekarze handlują narządami kurierzy ukradzionymi klientami danymi jak i towarami kobiety nie mający nic w głowie to sprzedają to co im pozostało ,jedne stoja na ulicy inne świadczą to samo w korporacjach i tam gdzie sie da w szkołach itd dzieci stoja pod hotelami marketami i proponuja obcokrajowcom swoje ciało w zamian za markowe obuwie. matki handluja dziećmi meżczyzni kradzionymi samochodami policjanci wszystkim czym sie da sądy wyrokami banki dotacjami i na tym na czym można zarobic . pracownicy danymi i klientami pracodawców prokuratorzy handlują przestepcami fałszywi świadkowie fałszywymi zeznaniami urzedy fałszywymi papierami jednostki wojskowe fałszywymi legitymacjami i czym sie da rząd handluje reformami partie handlują głosami przekupuja jedni drugich media handlują podsłuchami i spreparowanymi filmami zdjeciami platformy danymi innych sklepy fałszywynmi towarami fabryki których juz prawie nie ma handlują gotowymi towarami sprowadzonymi z innych krajów straż miejska handluję mandatami kontrolerzy handluja karami urzedy skarbowe handluja karami przez siebie wprowadzonymi .jeden przychodzi i mówi przedsiębiorcy że tak ma byc a potem przychodzi drugi i mówi co innego i wystawia kare a więc naiwniacy płaca takim przestepcom urzedowym właściwie w polsce to fake urzedy. nastepnie handluja danymi przedsiebiorcy umorzeniami i wiele innych .(Pani Dr ma szczegóły) straż graniczna handluje przepustkami .wpuszczaja wszystkich którzy zapłaca .(Pani Dr zna szczegóły) prezesi korporacji handlują klientami i pracownikami i czym sie da gminny i inne przetargami dokumentami i czym sie da. spółki akcyjne handluja akcjami spółek które maja za zadanie doprowadzic do upadku aby zarobic na naiwnych . firmy investycyjne fałszywymi zadłużonymi majątkami . i tak handluje tym złodziejstwem w przestepczy sposób 78% polaków . po co pracować i kraj budować jak można ze złodziejstwa i kradzieży życ . podczas kiedy Pani Dr zatrudnia Handlowców aby sprzedawał usługi ,polak przychodzi do Pani Dr do firmy do pracy albo podstawia innych złodzieji aby kraść klientów w biurze szkoleniowym . a czy nie przyszło wam wszystkich do tych pustych głów że zostaniecie z tego wszystkiego rozliczeni .i to tak że zostaniecie rozszarpani na strzepy za te oszustwa złodziejstwa to co napisane wyzej . 22% polaków się utrzyma a pozostali pójdą w paszczę lwa na pozarcie .

hase moore case pasterski

do ciebie pasterski ty (usunięte przez administratora) pol. z twojego komputera bezpieczeństwo znalazło emaile że chciałeś brudasie tłusty zmusić Pania Dr aby z toba była. ty pol smrodzie obrzydliwa kreaturo pol.szmato .gdzie ty smrodzie startujesz. Pani Dr ma meża i powiedziała do polskich kobiet że lepiej umrzec niż mieć z takim skurw brudasem cokolwiek wspolnego. ty menelu z radia zobacz brudasie w lustro i wtedy startuj do polskich kobiet. zagraniczne sa dla was niedostepne. smrodzie atakowałałeś Pania Dr kładłeś jakieś czary w radio i prześladowaliscie Pania aby wiedzieć gdzie jest . wy menele pol.szmat dno społeczne kreatury won od ludzi . RADZE POLKOM UCIEKAĆ I NIE NAWIĄZYWAC Z PASTERSKIM RELACJI TO BRUDAS TŁUSCIOCH OBRZYDLIWY TYP .lepiej umrzec niz mieć cokolwiek z tym obrzydliwcem świńskim cokolwiek. dlatego skur pasterski pisał pod naszą firmą świństwa jak Pani Dr szła z Michałem kolega . ty pasterski skurw mąż Pani Dr cię wykończy w pace.

@hase moore case pasterski 24.08.2018 12:44

co robił pasterski dane z jego komputera filmował Pania Dr wynajmował lokale sasiednie aby filmować i podsłuchiwać Pania Dr ,w domu pracy i na ulicy . wynajął pokój w mieszkaniu sasiednim aby zainstalować kamery i miec podglad na mieszkanie Pani Dr nawe w łazience filmował wszystko . to samo w pracy wynajmował sasiednie biura aby mieć mozliwośc filmowania Pani Dr . kolejnie skurw podsłuchiwał telefony i wchodził do komputera Pani Dr . aby to wszystko dalej monitorować oszukał policje że w polsce jest szpieg i policja zaczęła brac w tym udział nie wiedząc że to cel Pasterskiego ,kolejnie wynajmował patologicznych polaków wmawiajac im kłamstwa aby prześladowali rzekomo wroga w polsce. A TERAZ RZECZYWIŚCIE PANI DR BEDZIE WROGIEM ALE PRZEŚLADOWCÓW I TO TAKIM KTÓRY ICH ROZSZARPIE NA STRZĘPY JAK I FIRMY KTÓRE ZATRUDNIAJĄ I FINANSUJA PRZESTEPCÓW .CHCIELISCIE WROGA TO GO TERAZ MACIE. kolejnie pasterski zaczął manipulować klientami Pani Dr w biurze szkoleniowym , jak Pani Dr mówiła w biurze że kocha swojego męża to ten odrazu z zazdrosci zaczął wydzwaniac po bankach klientach i wszystkich aby Pania Dr mobingowac ofertami i głuchymi telefonami . kolejnie wynajął bande przewożników konkurecji aby okradali Pania Dr jak klient składał zlecenie to ten podsyłał automatycznie bandyte do Pani Dr klienta mając dane zlecenie z komputera i telefonu niszczył Pani Dr prace . nastepnie jak nowi ludzie przychodzili do Pracy to zaczął nekac i prześladowac kuriera i wciskał kurierowi świństwa poniżające Pania Dr , to samo robił wysyłając spreparowane firlmy z mieszkania Pani Dr do różnych ludzi aby sie wyśmiewono i poniżano Pania Dr . kolejnie Pani Dr składała doniesienia na policje i do prokuratury to ten oszukiwał wszystkich wymyslając kłamstwa że w polsce jest wróg , niszczył wszystko i wszystkich swoimi oszustwami ponieważ chciał aby Pani Dr z nim była .a jak sie dowiedział że Pani Dr ma męża to sie ożenił z menelką pijaczką której zrobił dziecko i która trafiła za kraty za zabójstwo .pasterski postanowił dalej niszczyc Pania Dr z powodu iz wyszła za mąż i jemu się nie udało . zastraszał bandami przewozników klientów i kurierów .dawał im namiary na klientów aby ci dzwonili i straszyli klientów opowiadajac oszukaństwa o Pani Dr . ministerstwo o tym dostało informacje email .ale zbagatelizowali dlatego ziobro za to zostanie ukarany w strassburgu przez mame Pani Dr która wyda polsce wyrok za te czyny .skoro policja nie funkcjonuje to odpowiedzialnosć za przestepstwa ponosi minister i to on otrzymawszy email powienien reahować a nie dalej dopuszczać przestepców do takiego działania . i tak oto niszczyli Pani Dr prace od roku 2014 dodzisiaj 4 lata prześladowań i niszczenia pracy a także ograniczająć swobode poruszania się po warszawie. za to mąż Pani Dr wykonczy pasterskiego w pace a przewoznicy trafia tam gdzie ich miejsce jak i ci co brali udział .

hhase moore casepasterski
@hase moore case pasterski 24.08.2018 13:10

kolejnie atakował każdego kto miał kontakt z Panią Dr .ludziom wmawiał oszustwa a mężczyznom swiństwa .jak to nie poskutkowało to zaczał rozsyłać po platformach ludzim zagranicznym oszukaństwa nawet politykom ,nawet wezwał ludzi z innych krajów aby Pania Dr usunąć z funkcji kiedy dowiedział się z podsłuchów że Pani Dr pełni ważna role .bandyta pasterski dołożyc całej polsce.ponieważ ludzie który przyjechali do polski i usłyszawszy rozmowe Pani Dr która nagrał Pasterski postanowili wykluczyc polske z wielu waznych rzeczy i tak się wczoraj stało .kraje przeprosiły Pania Dr która dowiedziała się o brudnym działaniu polaka pasterskiego i jego bandytów z policji i innych ,a polske spotka olbrzymia kara za przesladowanie obcokrajowców i niszczenie zagranicznych firm. 24 kraje rządaja ukarania polski min ministra odpowiedzialnego za bezpieczeństwo kraju a jest nim ziobro . bandyta pasterski zakazywał klientom wysyłac Pani Dr firma paczki jak i kazał im finansować bandytów przewozników .a teraz niespodzianka każdy kto brał udział w tym zostanie zablokowany finansowo przez EU jak i nie bedzie prowadził działalnosci poza polska ,umowy zostana zerwane natychmiast jak i polak zostanie ukarany za finansowanie bandytów kórzy potem jada do innych krajów i tam terroryzuja innych . za bandyctwo zostaniecie wszyscy ukarani . pasterski zebrał dane z internetu nawiazał kontakty z złdziejami którzy okradli Pania Dr i wzmocnił bandę aby niszczyć Panią Dr jak i jej biuro . informuje że klient który brał w tym udział straci wszystko \bandy przestepcze nie bedą miały co wysyłać bo klient straci klientów taka bedzie dla was kara .jak i zakaz prowdzenia firmy poza polską . jak i kontakty z poza polski zostana sprawdzone i jeżeli wasze rodziny znajomi maja z bandytami kontakt zostaną wydaleni przez Pania Dr z każdego kraju nie zależne ile tam mieszkają i jakie papiery mają wróca do polski wszyscy .! to macie zagwarantowane. kolejnie kazał klientom nie płacic faktur aby Pani Dr nękac za niezapłacone fv. i tak robił klienci przelewali pieniadze na konto które pobiera wysokie prowizje z którego Pani Dr zrezygnowała po to aby okradać Pania Dr nastepnie wydzwaniał po kontrahentach aby nękali Pania Dr ze ma natychmiast zapłacic fv. takie taktyki stosował polski kryminalista pasterski . to co tego bandyte czeka to cała polska sie przekona co się robi z bandytami z polski .

hase moore case szmaty pol

co zrobiła dzisiaj (usunięte przez administratora) pol pasterski i badowski hase moore case. szmaty synowie polskich kurtyzan zorganizowali rano od 7,40 do 9 00 chodziło za Pania Dr 86 osoby które złapała policja jako prześladowców . te osoby zostały zamkniete w systemach i beddą 24 h pod nadzorem .polacy to przestepcy najwiękci w eu dlatego wyleca z EU nawet przymusem .dane z przesladowań idą do 24 krajów jako dowody .Ziobro w strassburgu bedzie rozszarpany przez Prawników jak i prasę .proces bedzie publiczny . dane z przesladowań i rujnowania Pani Dr biura szkoleniowego zostana wyswietlane jako filmy i teksty oraz połaczenia głosowe wszystcy polacy bedą łącznie z wizerunkami na filmach takie życzenia miała prasa. to skur sie skończy z polakami raz na zawsze. ziobro wiedział że skur przesladuje ludzi i policja bierze w tym udział i nic nie robił udawał że nie otrzymał email,ale ma problem bo email do ministerstwa sprawiedliwosci to doówd na ziobre że nie ukarał przestępców tylko jeszcze dopuscił . koniec z wami i dobrobytem który skur żywiliscie sie .ten smalec wam nawet nie zostanie ani chleba nie będzie ,śmialiscie sie z umierajacych ludzi afryki sami z głodu poumieracie . taka bedzie wasza kara za to skur. Pani Dr wstaje a ten pol (usunięte przez administratora) filmuje człowieka i jego mieszkanie .idzie do pracy a tutaj pol 86 szmat za Pania Dr przychodzi do biura a tutaj skur pol (usunięte przez administratora) filmuje co robi . skur pol szmaty tym razem to koniec . wasze firemki pójda pod młotek jedna po drugiej . szmaty czerpały zyski z zagranicznych klientów aby finansować swoich skur przestepców i ich fundamentować a potek szmaty pol jechały za granice i napadały na ludzi okradajacc ich . nie szmaty pol tym razem koniec z wami . wasze interesy to wasz brud smietnik szmaty pol. do ciebie skurw pasterski (usunięte przez administratora) pol zgnijesz w pace Pani Dr maż cie wykończy ty pol (usunięte przez administratora) .!

dowody
@hase moore case szmaty pol 24.08.2018 10:25

kolejnie na 100 osób które śledziły Pania Dr 20 zostało postawionych pod sąd 6 aresztowano .taki jest wynik policji z wrocławai która działa z Pania Dr . matki szmaty prześladowały Pania Dr doprowadziły do synów złodzieji i przestepców to samo ojcowie. kolejnie szmaty pracujące w korporacjach doprowadziły do prezesów którzy okradali EU nagminne. kolejnie wynajeci chinczycy i inni obcokrajowcy doprowadziłi do urzedu który handluje wizami kolejni sledzący doprowadzili do kancelari adwokacckich które brały grube miliony za załatwianie polskich dokumentów aby mogli przestepcy przedostawać się na zachód. macie szmaty wasze dowody przestepczosci .a w systemach jest setki waszych prześladowców Pni Dr . to wasz koniec szmaty pol

hase moore case szmaty
@dowody 24.08.2018 10:32

kolejni bezrobotni doprowadzili do oszustów dotacyjnych i urzedów które to załatwiają dzieląc się z bezrobotnym dotacjami . kolejni przewoznicy doprowadzili do fałszywych dokumentów aby wyłudzać potężne kwoty vat jak i pobierali dotacje na fikcyjne działalnosci dzieląc się z urzednikami .szmaty macie wasze dowody . doprowadzacie kazdego dnia do żródła. każda (usunięte przez administratora) która bierze udział jest automatycznie w systemach niezależnie kim jest zostanie rozszarpana w strzępy .

Anna

@Maya das gut, czy możesz podpowiedzieć nam coś na temat pracy w firmie? Jak wygląda kwestia zatrudnienia w tym miejscu? @koniec waszych działań, oskarżenia o których piszesz na forum publicznym mogą mieć swoje konsekwencje cywilno-prawne. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum GoWork.pl? https://www.gowork.pl/regulamin

Maya das gut
@Anna 23.08.2018 10:06

Szanowna Anno. Pisałem już komentarze na temat pracy w tej bandyckiej firmie, niestety wasz portal sprzedaje za pieniądze możliwość ich usunięcia i z tego tez skorzystała Pani Profesor Maya Joanna Thienel. Nieczęsto ja stać na takie luksusy ale tym razem odłożyła po miesiącu na przezytym na paprykarzu i smalcu. W przyszłości nie usuwajcie moich komentarzy tylko dlatego ze ktoś wam za to zaplacil to nie będziesz musiała prosić mnie o pisanie jak wyglada praca w tej firmie. Pisałem już wiele razy...

hase moore case badowski i pas
@Maya das gut 24.08.2018 00:38

ty (usunięte przez administratora) pol...nedzarzu pasterski z bandyta badowskim synowie polskich kurtyzan. poczytaj o sobie ty brudasie .wypad z EU .bo jak nie to macie zablokowane mozliwości klientów na całej EU wasze szmaciene firmy ida pod młotek . kolejnie macie opuścic całą EU wasze brudne smierdzace cielska wróca do tego waszego smietnika . kolejnie masowe deportacje przymusowe opuszczanie krajów EU 24 juz macie zagewarantowane pasterski brudna (usunięte przez administratora) pol zostanie aresztowana ta (usunięte przez administratora) przez miedzynarodowa policje , ta (usunięte przez administratora) pol trafi za kraty w których zgnije ta (usunięte przez administratora) pol. nie uchroni jego polska policja dlaczego ? lada chwila Ziobro dostanie wezwanie do sądu do strassburga za prześladowanie obcokrajowców na terenie polski kolejnie 24 kraje żądają od polaków kar finansowych jak i sankcje do czasu kiedy polska wyleci z EU . to was czeka hase moore case badowski i pasterski szmaty pol

czyny

a co do pracy w Pani Dr biurze szkoleniowym . NIKT Z POLAKÓW NIE BĘDZIE PRACOWAŁ W BIURZE GDZIE PRACUJE PANI DR DALCZEGO ? ogłoszenia sa nadawane ale ludzie są zniechęcani do pracy w biurze szkoleniowym ,bandy przewożników i pozostałych mająza zadanie oszukiwanie ludzi aby nie pracowali .tutaj wcale nie chodzi o zarobki poniewaz Pani Dr płaci najwiecej ,przewożnicy dostają u innych 3 zł a u Pani Dr 8 to chyba normalne że będą ludzi zniechecać . kolejnie tak samo robia z polskimi klientami .klient zleca a ci odrazu jego atakują aby nie wysyłał Pani Dr firma bo to wróg w polsce i klienci maja za zadanie intergować się z polskimi przestepcami i im dawać zlecenia . równiez każe sie dostawcom telefoni banków itd terroryzować Pania Dr . co do biura to jest ładne czyste i nie małe .każdy może przyjść i zobaczyć .Pani Dr wynajeła lokal tuz po remoncie ładny czysty i widny każdy przychodzący mówi że jest ślicznie urządzony . zapraszamy ul józefa zaliwskiego 11 .proste można się przekonac .

wartość
@czyny 23.08.2018 15:52

a oto Rozwiazanie Pani Dr dla takich polaków reformy dla pracowników polski w 24 krajach jak i ponad 200 na całym swiecie. polski pracownik zanim wyjedzie do pracy musi miec umowe z zagranicznym pracodawca ,pracodawca musi zgłosic do urzedu pracy że chce zatrudnic polaka do pracy ,nastepnie pracodawca musi przedstawis potrzebe polskiego pracownika jak i że posiada finanse na opłacanie tegoż pracownika. kolejnie polak jedzie tylko na okres trwania umowy . każdy kto już pracuje poza polską zostanie skontrolowany ,musi posiadać umowe i nie ma mowy o jakimś socjalu czy zasiłku .każdy po zakończonej pracy wraca do swojego kraju .nie ma życia kosztem innych jak i czerpania zysków dla zapewnienia sobie luksusu .każdy kraj zobowiazany jest utrzymywac swojego obywatela. kolejnie wejdą wizy.ale to juz dalszy temat . kwestia firm polskich firma która zostanie namierzona że finansuję przestepczość zostanie obciażona kosztami przestepczosci w krajach EU .koniec stabilizowania band przestępczych i fundamentowania pieniedzmi EU . firma która zostanie namierzona kontakty telefoniczne emaile itd zostanie zablokowana w 24 krajach jak i na całym świecie tam .żaden kontrahent z poza polski nie będzie z taką firma współpracował z powodu iż zostanie obciażony kosztami niebezpieczeństwa w jego kraju jak i pociagnięty do odpowiedzialności karnej za rozprzestrzenianie przestepczosci na inne kraje .a wiec metody Pani Dr zabezpieczaja kraje jak i chronia przed niebezpieczeństwem . firma polska poza polska . jeżeli firma ma kontakt z przestepcami finansuję przestępców lub sciaga bandy do innych krajów zostanie natychmiast zamknieta i wydalona z kraju oraz obciażona kosztami bezpieczeńswa jak i poniesie konsekwencje karne dotyczące zagrozenia w innych krajach .jeżeli będzie chciała zatrudnic polaków poza polską musi przedstawić tak jak zagraniczne firmy że ma potrzebę ,zgłosić do urzedu itd .oraz będzie 24 h nadzorowana przez Bezpieczeństwo . czy nie doprowadza gospodarki kraju do strat .czy nie działa przestepczo konkurujac z firmami innego kraju itd szereg formalnosci . kraje zadecydowały wczoraj o zatrudnianiu polaków na umowe o prace tylko wtedy kiedy jest taka potrzeba . pozostali musza wrócić do polski , będą kontrolowani szczegółowo ,z czego żyją gdzie mieszkają i nie ma przebywania bez pieniedzy w innym kraju i życia z przestepczości oraz sciągania kolejnych bandytów. to juz koniec z takim działaniem. terroryzowaliście Pania Dr i to właśnie na tych materiałach powstały projekty które zaakceptowały 24 kraje EU jak i na swiecie około 200. pokazaliscie jak potrzeba z wami postepowac . wczoraj zebraliscie polityków do polski aby usunąć Pania Dr ze stanowiska które pełni . jacy wy głupi jesteście .Pani Dr ma pozycje dozywotnia i nie podlega nikomu ,jedynie to podlegaja pod Panią Dr wszystcy którzy mają w krajach spokój i bezpieczeństwo . a co wam powiedzieli wczoraj ludzie którym kazaliście przyjechac do polski i naskarżyc że Pani Dr będzie was kontrolować .ba wszystkie kraje powiedziały że my nie mamy problemów z metodami Pani Dr w końcu to jest dobre dla nas wszystkich jak i społeczeństwo w 24 krajach jest zadowolone i gratuluje rządom za taką pracę . a więc ze strachu powiedzieli wam że to nie ich zadanie jak i po wyjściu zadzwonili do departamentów ze strachu i przekazali wasze kłamstwa i obawy z powodu kontroli . a te wasze kłamstwa właśnie pokazały Pani Dr ze jest ważniejsza dla świata niż wy i wasz kraj . macie to co zrobiliscie .

ocena
@wartość 23.08.2018 16:17

a dzisiaj nawet politycy światowi nie znający Pani Dr napisali że nie znamy Pani ale będzimy z Panią i postanowliśmy byc z Pania i Pania wspierac . teraz zobaczcie jacy wy mali jesteście .wszędzie . za wasze terroryzowanie i kłamstwa spotkała was kara. a to co Pani Dr pisze o kontroloach to prawda , żaden kraj nie ma z tym problemu .każdy kraj ma prawo wiedzieć gdzie ida jego pieniądze które wpłaca do kas EU . a te osoby które ściagneliscie aby zobaczyli Pania Dr i odsłuchali z waszych podsłuchów .odsłuchali to co Pani Dr mówiła i o mały włos ze strachu nie poumierali ,nie zauważyliscie że odrazu wyszli i zaczeli dzwonic do swoich krajów i powiedzieli wam że oni nie maja władzy nad Panią Dr ,bo to jest odwrotnie .Jak Pani Dr powie nie to biada temu kto sie urodził .i co ze strachu wymyslili bajke i opuscili was ,nastepnie przekazalui wszystko politykom a ci Pani Dr .a dzisiaj przepraszali Pania Dr że brali udział w waszej spirali kłamstwa .cóż niektórzy straca funkcje za takie zachowanie . macie problem z kłamstwem i to olbrzymi .a drugi problem to z powodu kontroli dotacji . spirale kłamstw spreparowaliscie podsłuchując Pania Dr . terroryzujac Pania Dr chcieliście ukryc złodziejstwo i oszustwa 78% pieniędzy EU aż tutaj karta sie odwróciła . Przynajmniej Pani Dr przekonała się jakie ma znaczenie w swiecie ,nie dowierza do dzisiaj że to prawda i wszystcy są przy niej ,Najważniejsi ludzie na swiecie . a wy tymi trykami nawet narobiliscie problemów tym 22 % uczciwym polskim obywatelom .nikt nie będzie sie tłumaczył że ten jest ucczciwy a ten nie .zostaniecie osądzeni jednakowo . ato szkoda bo te 22% nie zasłużyło sobie aby byc uznanym za takich nieuczciwców jakimi jest 78%

Maya das gut

Po co Maya wkleja tu jakieś artykuły nieodnoszące się do tematu world system packet? Czy ma tak mało ciekawego do napisania o swojej światowej firmie z siedziba w klitce w warszawskich slamsach? Czy po prostu chce zaspamowac w zupełnie niemerytoryczny sposób komentarze krytykujące firmę, przy okazji obrażając często społeczeństwo polskie?

@Maya das gut 22.08.2018 20:10

hase moore case slamsie .tam będzie twoje miejsce

koniec terroryzowania

koniec terroryzowania . dzisiaj klient zamówił kuriera a banda polaków odrazu zaczęła klienta terroryzować aby natychmiast anulował zlecenie . Klient anulował . a teraz wam powiem .jesteście małymi pionkami wszędzie wasze czyny udowodniły że to koniec z wami wszędzie . przekonalismy sie że jesteście warci mniej niż zero .dno wszędzie na całym swiecie .niedosc że w Eu to jeszcze na całym swiecie . to własnie po waszych czynach wzgledem Pani Dr tak was uważają w EU 22 kraje i na całym swiecie ponad 100 .i bedzie wiecej . to co siejesz to zbierasz. a teraz niespodzianka .każdy kto bedzie chciał jechac do pracy za granice musi mieć umowe o prace z zagranicznym pracodawca dodatkowo bedą chyba dla was wizy .tak śmieliscie sie z ukraińców .to co siejesz to zbierasz. wszyscy wprowadzają Reformy dotyczące socialów pobytów prawa pracy i innych . terroryzowanie ? ba tutaj bedzie zakaz i blokada wszedzie . nie bedziecie innym niszczyc pracy bo sami ja już tracicie.to co siejesz to zbierasz. stablizowaliscie sobie bandy terroryzujące wszystkich za pieniadze EU .ale to juz koniec I NIE WRÓCI WIĘCEJ . Reformy dla przedsiebiorców którzy prowadzą firmy poza polska jak i ci którzy chą otworzyć bedą surowe .koniec zakładania firemek w celu sciągania band przestepczych do terroryzowania ludzi i krajów . przekonajcie się .

koniec waszych działań
@koniec terroryzowania 22.08.2018 14:23

a teraz na deser . nie będziecie wiecej terroryzowali klientów jak i zmuszali ich do nie wysyłania Pani Dr firmą .dlaczego? BO JUZ NIE BEDZIECIE MIELI SAMI TYCH KLIENTÓW PRZY REFORMACH PANI DR .WATPIE ABY KTOŚ CHCIAŁ Z BANDYTAMI PRACOWAĆ . zacznijcie sie mocno martwic i to bardzo mocno. żaden zagraniczny klient nie będzie pracował z tymi którzy działali lub działają z bandytami terroryzujacymi innych .ZAKAZ REFORMA TO MÓWI .ZAKAZ FINANSOWANIA GRUP PRZESTEPCZYCH . JAK WIDAC ZOSTANIECIE SAMI ZE SOBA . HAHA

terroryzowanie

go work nie kasuj wpisów ! terroryzowanie to przestepstwo. od godziny 7,45 do 10,19 Pania Dr terroryzowało 42 osoby .w metrze tramwaju i pod biurem.dane terrorystów polskich są przekazywane dalej. nie kasuj wpisów bo to nic nie da kiedy one automatycznie idą dalej . waze terroryzowanie to koniec waszego członkostwa w EU . EU oparta jest na zasadach bezpieczeństwa i swobody a nie waszych terrorystów. basta z wami . tutaj pisane sa komentarze prawdziwe a nie bjki jakimi sie żywicie . terroryzujecie Pania Dr z powodu kontroli która przeprowadzana jest w krajach EU . zarzuty wzgledem was sa jasne opartae na dowodach . niszczycie Pani Dr prace online wchodząc w komputer telefon terroryzujecie każdego klienta który nada zlecenie Pani Dr firmą .każecie im nie wysyłac .na to sa dowody każdego klienta od tego sie nie wywiniecie . prześladujecie Pania Dr 24 h nagrywając podsłuchując rozprzestrzeniając na cała polske to co mówi przez tel czy w domu czy biurze.firlmy z życia prywatenego też rozprzestrzeniacie na całą polske jak i sprzedajacie prasie zachodniej . terroryzujecie klientów dostawców pracowników i wszystkich kto ma kontakt z Pania Dr .nasyłacie patologie pijaków i różnych patologicznych ludzi aby chodzili jeżdzili za Pania Dr jak i chodzili pod biurem. nie tedy droga właśnie odbywa sie spotkanie na temat waszego kraju i członkostwa. 20 krajów nie chce takiego kraju w EU ,Prezydenci po przeczytaniu umów żądają od was udokumentowania wszystkich pobranych pieniędzy od 2005 roku i dokumenty będą kontrolowane przez Urzedników pod wzgledem zgodnosci . tutaj nie ma czasu na wasze kłamstwa które przekazywaliscie do Brukseli że Pani Dr piszę i mówi o kontrolach was .20krajów powiedziało wczoraj dość .my nie mamy problemu z kontrolami a wiec i Polska zostanie skontrolowana jak każdy z nas.dodano że żaden kraj nie wpłaci do kas EU jak nie dostanie dokumentów z Polski na wydane dotacje . a 78% jest wydanych żle .dlatego terroryzujecie Pania Dr z powodu kontroli . nic wam to nie da bo na 28 krajów 20 jest przeciwko wam .Kraje stwierdziły że EU oparta jest na Prawie EU Bezpieczeństwie a nie tak jak wy terroryzujecie każdego kto się u was pojawi . zmuszacie klientów Pani Dr aby nie nadawali paczek .20 krjów właśnie podejmie decyzje o wydaleniu wszystkich polskich firm z ich krajów .przekonacie sie kto dla tej 20 jest ważniejszy wy czy Pani Dr . w wasze kłamstwa nikt nie wierzy podczas kiedy ma dowody z ochrony Pani Dr .na wasze terroryzowanie . informacja na koniec każdy kraj który opuszcza EU z powodu skarg większości i tak bedzie skontrolowany zgodnie z prawem i rozliczony . Nie atakujcie polityków swoimi kłamstwami bo oni nie popra was nigdzie mając 20 krajów przeciwko sobie jak i dowody czarne na białym .dzisiaj dowody będą przesyłane codziennie do 20 krajów aby nikt im nie zarzucił wymyślania czegokolwiek. wasze terroryzowanie to koniec !jak i wszystko co było dobre . terroryzowaniem nie ukryjecie przestepstw wzgledem krajów EU nie ma szansy . firmy które brały i biora udział w terroryzowaniu nie będą miały wstepu do 20 krajów to akurat kazano wam przekazać jak i wasze firmy musza pakować juz dzisiaj walizki z tej 20 .nikt nie chce ludzi terroryzujących urzedników i obcokrajowców .

osiedle wyżyny

z ostatniej chwili . spółdzielnie mieszkaniowe w polsce pobierały dofinansowania celowo na modernizacje osiedli remonty itd. drodzy przestepcy osiedla nie sa zmodernizowane ,nie ma żadnych zmian oprucz brudu i ubustwa w tym momencie mam na mysli osiedle wyzyny ,Prezes pobrał dofinansowania na modernizacje . przeprowadzona zostanie nieoficjalna kontrola od dnia dzisiejszego . czego bedzie dotyczyła. gdzie przeprowadzono remonty w jakich osiedlach koszty remontów zabezpieczenia wyremontowanych powierzchni itd bo jak się okazuje to za unijne pieniądze ciągle sa budowane nowe schody nastepnie nie zabezpieczone jest mienie wartości środków EU co to oznacza .na osiedlu celowo niszczone sa nowo zrobione schody .dowody wskazują na wandali spółdzielnia została poinformowana policja i straz miejska. każdy z nich powiedział że ich to nie interesuje .a więc środki unijne nie zostały prawidłowo rozporzadzone.i MUSZĄ BYC ZWRÓCONE ŁĄCZNIIE Z ODSETKAMI na osiedlach objetych spółdzielnia wyżyny nie odnotowano żadnych modernizacji jedynie zamieniono stare drżwi na nowe warte 400zł a w dokumentach wpisane jest 1800zł plus montaże i inne . podczas kontroli spółdzielni mieszkaniowych zostana skontrolowane lokale które są wynajmowane . lokale wynajmowane na czarno sa lokalami które obiżaja PKB kraju a to złodziejstwo na szkode EU która powinna otrzymac wyższe wpłaty od polski lub nie powinna dokładać do Polski pieniedzy które do dnia dzisiejszego sa dokładane w miliardach . urzednicy przekonaja się ile mieruchomosci jest wynajmowanych i czy odprowadzane sa podatki koszty remontu i modernizacji wszystkich osiedli w polsce zostaną obliczone zgodnie z usługami i towarami po cenach polskich.usługa zostanie wyceniona i na każdą usługe muszą byc dokumenty oraz wykonawcy zostaną dokładnie skontrolowani . CHCECIE WOJNY TO WAM POKAŻEMY JAK WYGLADA PRAWO EUROPEJSKIE DOTYCZACE KONTROLI KRAJU . zaczyna sie od nieruchomosci kolejnie drogi kolejnie pozostałość po nitce do kłębka. każda administracja zostanie postawiona pod sądem jeżeli urzednicy dopuscili sie przestepczosci ,nie bedzie rozmów ani innych mozliwych taktyk . EU ponosi potężne straty z powodu takich krajów a bogate kraje ciężko pracujące musza ciągle dokładać do polski miliardy a polacy najpierw buduja za psie pieniadze kradnąc miliony na zapewnienie sobie wakacji jak to zrobił jeden z prezesów osiedla wyzyny .informuje że jeżeli kwota wyłudzenia bedzie wysoka ów prezes jak i pozostali będą w więzieniu . za każdą nieprawidlowo wydaną dotację zostaną ukarani najwyzszymi karami w EU .dodatkowo za dopuszczenie wandali w celu niszczenia wszystkiego co zrobiono za pieniadze EU zostana dodatkowo ukarani . tym razem miarka sie przebrała . dodatkowo każde z osiedli zostanie skontrolowane w kwestii budowy i czy spełnia wymogi unijne .jeżli któres nie spełni choćby 1 warunku prezes zostanie najsurowiej ukarany jak i postawiony pod sad w celu poniesienia kary . dodatkowo jeżeli w kosztach wpisanych urzednicy oszacuja nizsze spółdzielnia bedzie musiała zwrócic różnice jak i zostanie ukarana za wyłudzenia z kas EU kwot niezgodnych z wyliczeniami rynku polskiego . zanim jakiś polski pajac prezes osiedla otworzy usta i zacznie działać z przestepcami zastanowi sie czy czasami jutro nie będzie to jego ostatnie działanie . zobaczymy te osiedla zabezpieczenia modernizacje remonty no i wasze koszty .!i budowe zgodna z prawem EU i jej wymogami

wyżyny oszustwa
@osiedle wyżyny 21.08.2018 19:21

pajac prezes z wyżyn powinien juz przygotowac dokumenty . wycena usługodawców zgodnie z polskimi stawkami które osiedle wynajmuję .wykonawcy tez musza przedstawic dokumenty na kazde wykonane przez nich usługi jak i wykonawca zostanie dokładnie sprawdzony czy to on swoimi rekoma wykonał ta pracę . jak śmiał jakis polski pionek wogule rozmawiac o takich ludziach jak Pani Dr .zwykły kombinator którz w dokumentach wpisał oszustwa ,śmiał komentowac emaila. tym razem przez tego smiecia poleca wszystkie osiedla na terenie polski do kontroli i to takiej o jakiej nie maja pojęcia. zadaniem Pani Dr jest tak ukarac każdego oszusta że zapamieta cały kraj na kilka pokoleń .i tak będzie. zwykły oszust tuszujacy przestepstwa .Nie oszuscie z wyzyn tym razem zostaniesz rozliczony zgodnie z prawem. a zwłaszcza że w dniu dzisiejszym okazało sie że prezes pobrał potężne kwoty a w dokumentach nie ma takich .jak i towar sprawdzony nie jest warty tyle ile stoi w dokumentach a nie mówiąc o usługach . Nie tedy droga z tymi oszustwami .tak jak napisane Pani Dr wejdzie we wszystkie wasze dokumenty i każdy kto popełnił choćby 1 oszustwo zostanie ukarany najsurowsza karą jaką jest w EU . a prezesi bedą ścigani aż doprowadzą do wszystkich .którzy z nimi działali. tym razem przekona się gdzie jest jego miejsce.jak i jego wspólników .

koza pasterski

Jasiu Heniu Pasterski i co ci to daje . wydzwaniasz po bankach klientach i innych aby nas mobingować ...i po co ci to. wczoraj zobaczyłeś kozo Pania Dr jak wedrowała przez Park z dziennikarzem Michałem i już afera . w nocy komentarz zaraz od rana wszystkich obdzwoniłes .. i po co ci to kozo ? masz z tego cos czy ktos ci płaci .za telefony. kozo zrobiłeś sobie zagrode umiesciłeś na rogach kamere mikrofon na szyji i znalzłeś sobie małpkę i ją prześladujesz

wpis

posłuchajcie . nie śledżcie Pani Dr bo ona i tak wie kto i co robi .po co chodzicie 24 h za Pania Dr jak ona wie kto kiedy i co .i po ca wam to .śledzicie kogos kto wie że to wy . nie piszcie do klientów kłamstw bo Pani Dr i tak wie kto i co pisze i po co wam to ... nie wydzwaniajcie bo wasze rozmowy tez sa Pani Dr znane .i po co to chcecie kłamstwami przejmowac tych małych klientów z biura szkoleniowego .i po co wam to jak Pani Dr wejdzie we wszystkie dokumenty i wie kto i co .. nie jesteście w stanie niczego zrobic co wiąze się z firma i osoba Pani Dr .w sekunde wiadomo kto co robi . to smieszne poprostu jedynie spotka was kara. nie straszcie i wydzwaniajcie oraz piszecie kłamliwe email namawiajac klientów do niepłacenie mobingowania lub innych czynności chcących szkodzic Pani Dr . to wam nic nie da bo Pani Dr wszystko wie każdy ruch .to bezsensowne działanie kóre tylko zaostrzy kontrolę firm i działalnosci w którzych takie osoby sie znajdują . Pani Dr nie przyjechała do was zarabiać bo mając EURO nie potrzebuje złotówek .jedynie to firma utrzymuję wasze dzieci z domu dziecka a firma Pani Dr zarabia ale poza polska .kazdy obcokrajowiec prowadzi firmy w polsce dla reklamy a nie zysku .jeżeli klient korzysta z Pani Dr firmy w innym kraju chcę mieć też mozliwość w kadym kraju a więc po to sa u was otwierane firmy .NIE DLA ZYSKU ale dla was i pomocy wam i nauczenia wszystkiego abyscie mogli w jakimś % dorównac Inteligencji Europejskiej . wasze czyny wzgledem Pani Dr czy innych obcokrajowców sa smieszne.podczas kiedy urzednik wchodzi we wszystkie wasze dokumenty i wie wszystko jak i Pani Dr wie gdzie jest jej z biura szkoleniowego klient i czy wysyła . to smieszne . zastanówcie się . jakby ktos kazdej z waszych spółek postawił pod firma po 2 dzieci z domu dziecka .czy ktos zdecydował by się je przyjac i utrzymywac ....oh chyba racej każdy z was powiedział by chyba Pani oszalała że podstawia nam Pani dzieci cudze i każde je utrzymywac dac pracę i wykształcić przygotujac do zycia . postawcie siebie przed faktem. a co tutaj dopiero mówic o 80 dzieciach .czy nie myśleliscie że najważniejsze osoby na świecie wiedzą wszystko i czy nie neguja was za to co robicie poza plecami Pani Dr ....raczej radzę sie zastanowić czy to wam nie przyniesie odżucenia i nie zwracania na was uwagi w chwili biedy i potrzeby. zastanówcie się bardzo mocno .czy takie postepowanie was nie doprowadzi do głodu i biedy . dotacje potrzeba zwrócić a chciało by sie życ jak dawniej korzystajac z funduszy EU nie pracujac.. radzę zajżeć bardzo dokładnie wewnątrz własnego ja ,głupie słówka pseudo biznesmenów i fikcyjnych interesów to nie bajki jakimi Pani Dr bedzie chciała sobie brudzic uszy słuchajac. nie realia i swiat pedzący do przodu efektywnie to dobrobyt .opowiadanie to tylk słowa a słowami nie bedziecie żyć .

obraz
@wpis 21.08.2018 15:46

bardzo ciekawe. kiedyś około 1 roku temu przewożnik z dhl odbierał paczki od Pani Dr z biura szkoleniowego . kazdego dnia przychodził i mówi do Pani Dr ale mam duzo pracy tyle paczek . Pani Dr odpowiada to gratuluje .a ten myslał że Pani Dr jemu zazdrości .Nie drodzy nie potrzeba nikomu zazdroscic ciężkiej pracy . kolejnie dowoadujemy sie że przewoznicy dhl mieli za zadanie zabieranie Pani Dr klientów z biura szkoleniowego .jacys to głupi i naiwni ludzi .lącznie z tym klientem .klient twierdził że nie ma paczek a przewoznik klientowi codziennie przekazywał informację że wsp nie ma klientów . Jacy wy biedacy i jedni i drudzy jesteście głupi .WSP PRZYJMUJE W 7 MINUT TYSIACE PACZEK NAWET BIURO SZKOLENIOWE .mamy bo jesteśmy jedną z najlepszych firm u was w kraju dlatego klienci najwieksze i najważniejsze paczki jada tylko naszą firma . a wiec Pani Dr sprawdziła i przewożnika i klienta. przewożnik oczerniał firme i kazał klientowi dawać im paczki a nie wsp .oczerniając wsp . a klient nieuczciwy dawał paczki właśnie bandytom pijakom zamiast Pani Dr i dzieciom z domu dziecka . ok nie ma sprawy .każdy ma wybór .sprawdzono kłamstwa jednego i drugiego . Pani Dr bedąc równoczesnie prawnikiem D Post była zadowolona że dhl ma tyle paczek ponieważ ma również płacone od rozwoju firmy , a wiec dla Pani Dr to spore pieniadze ,nagle wchodzi w dokumenty dhl a tutaj niespodzianka .dhl miał zaledwie kilka paczek a przewożnik łamał . dlaczego ?dlatego że jemu tak kazali .podbierał paczki z biura szkoleniowego Pani Dr klientom któryh naprawdę było nie wiele śmieszne aż tutaj nagle klient stracił kontrahenta a dhl nawet te marne paczki . poprostu smieszne że do takich kłamstw przewoznicy się posuwają . czy wy sobie nie zdajecie dalej sprawy że urzędnik ma wglad do wszystkiego i wasze kłamstwo to marnocina i smieszne . nie wiedząc z kim mamy do czynienie kłamiecie mysląćże ktos wam zazdrosci .czy wy nie wiecie że wam nikt nigdy nie zazdroscił tylko współczuł z powodu biedy i niewiedzy oraz tylko na obrazku gospodarki który sami zniszczyliscie. podsłuchujac malowaliscie sobie w telewizji i gazetach portalach obrazek waszych czynów .kazdy w EU wiedział że podsłuchujecie Pania Dr i piszecie tylko kłamstwa ale ok .czekamy na czyny aż tutaj okazauje sie że porównali komisarze rozmowe Pani Dr z wami i tylko przepisaliscie ubierając w dodatkowe kłamstwa gospodarke .a czynów nie ma . po co to malowac kłamstwami obrazek który jak zabraknie słów leży w śmieciach . powtarzam nie słowami człowiek się pożywi ale pokarmem który zdobywa pracując. nie ośmieszajcie sie wpisami w prasie i telewizji bo każdy zna waszą logike i umiera ze śmiechu . inteligencje człowieka i społeczeństwa każdy porównuje do gospodarki .jaka inteligencja zarządza gospodarka i jak społeczeństwo pracuje taka jest gospodarka. porównajcie gospodarki na swiecie i poogladajcie jak inteligencja działa. to tak jak tytuł DR a w głowie pusto bo dokumenty zdobyte za pieniadze lub po znajomosci bo tata zapłacił .to nic nie da tuman bedzie tumanem .tytuł DR jaki uzyskała Pani Dr to była straszna i bardzo mecząca droga ,noce nie przespane i wędrówki z kraju do kraju aby ukończyc studia. u was tytuły w dzisiejszych czasach to zwykłe kursy dla dorosłych .nie ma wiedzy bo jakby była to gospodarka była by nie w takim ubustwie jak dzisiaj jest . radze sie zastanowic i przestac kłamać .i namawiać innych do kłamstw a rzeczywistośc jest tak szara i straszna. kolory znikają kiedy koncy sie farba a zostaje szare brudne płutno na które potrzeba cały czas bez wyboru patrzeć. rękami sie maluje a nie słowami . czyste ręce namaluja kolorowy obrazek ale brudne namalują szary obras swoich czynów . nadal nie rozumiecie że Pani Dr połączona jest ze światem i wszystkim .i po co wam smieszne działania.

finanse

wnioski projekty dotacyjne . otóż nie bedzie jak dotychczas że każdy sobie brał dotacje na fikcyjne działalnosci lub niewłasciwe rozporzadzanie cudzymi pieniedzmi z EU .jak widac to 78% tak zrobiło . wniosek bedzie surowo skontrolowany jak i projekt który wpłynie. czy wniosek zostanie przyjety jak i projekt i kiedy .? każdy wniosek bedzie surowo nadzorowany czy finansowanie takiej inwestycji jest konieczne czy taka investycja przyniesie wzrost gospodarczy i PKB w danym kraju czy investycja nie bedzie niebezpieczną konkurencja dla innych krajów dotyczącą bezpieczeństwa czy investycja posiada zabezpieczenia kraj musi posiadac zabezpieczenie finansowe kiedy Urzednicy udowodnia że investycja zagraża innym natychmiast zostanie zablokowana i wydane środki musza wrócić do kas EU . czy dana investycja jest realizowana w sposób właściwy czyli nastąpi kontrlola osób prowadzących investycje czy posiadaja kwalifikacje . projekt? kontrola kosztów projektu zgodnie z krajem i jego usługami oraz podmiotami kontrola zapotrzebowania na projekt w danym kraju i czy nie przyniesie ten projekt strat w danym kraju jak i EU kontrola statystyk na przyszłość tego projektu . wiele innych czynników , około 180 rodzajów kontroli jednego projektu jak i wniosku dotacje nie bedą przydzielane jak dotychczas . wydano np 7mld a nie ma wzrostu PKB gospodarczego jedynie 78% wzrost przestępczosci .okazuje sie że dotacje niekontrolowane przyczyniły sie do wzrostu przestepczosci . finanse dla rolników . jacy rolnicy otrzymaja dofinansowania a jacy nie? rolnicy zostana wyliczeni i skontrolowani w kwestii produkcji i uprawy . NIE JEST PRAWDĄ ŻE EU ZROBI CIECIA DLA ROLNIKÓW WSZYSTKICH . ciecia i kontrole bedą a dla rolników którzy oszukali EU . kontrola nieoficjalna pokazała . Rolnik który uprawia ziemie przyczynia się do minimalizowania głodu w kraju .mamy na mysli biednych ludzi i dzieci których skala głodujacych jest alarmujaca.rolnik sprzedając tanie produkty zapewnia wyzywienie biednym rodzinom każda zakupuje tani produkt i rolnika na który ich stac . rolnik uprawiający pole które przynosi plony jest rolnikiem produktywnym który otrzyma dofinansowania jak i różnorodna pomoc prawna co sie rolnikom należy . koniec otumaniania ludzi którzy tak naprawdę produkuja ten chleb . NIE OTRZYMAJA DOTACJI kto i jacy rolnicy ? rolnicy którzy posiadają ziemie i nie uprawiaja nic .kontrola nieoficjalna potwierdziła że tacy rolnicy otrzymali dotacje na ziemie która raz do roku zaorał wynajety tzw chłop który ziemie uprawia ,a ci z koleji pokupowali sobie za dotacje samochody jak i pobudowali domy sobie i dzieciom w miastach . otóz nie drodzy pseudo rolnicy .zwrócicie wszystko i każde 1 euro .EU to pomoc a nie wyzysk i zapewnienie sobie luxusu . każdy rolnik zostanie dokładnie skontrolowany i każdy grosz który dostał wyliczony . NIE BEDZIE LIKWIDACJI ROLNIKÓW PRODUKTYWNYCH wręcz przeciwnie wróca i bedą karmic wasz kraj i głodne wasze dzieci które nie rozwijaja się prawidłowo i sa chore na zarażliwe choroby w cywilizowanym kraju dodatkowo należącym do Inteligencji Europejskiej . nie przekazujcie rolnikom kłamstw bo każdy z nich zostanie odwiedzony .polska to maleństwo dla tylu urzedników . Metody Pani Dr funkcjonuja na całym swiecie i poprawiły ludziom życie jak i kraje i ich gospodarki stają na nogi jeden po drugim a swiatowe investycje szokuja wszystkich że rosna ai nie bankrutuja jak im przepowiadano .wasz kraj to maleństwo . wasze walki polityczne Pani Dr nie interesuja .nie ważne kto bedzie u was wizytówka kraju i tak dofinansowaniami rządzi ktos inny kto dobrze je rozgospodaruje dla dobra społeczeństwa. interesy z 1 prezesem i 2 sekretarkami milionowe dotacje doprowadziły do biedy i zadłużenia waszego kraju . i to właśnie takie działalnosci doprowadziły że Pani Dr nie może odzyskac swoich pieniedzy od 3 lat .bo przedsiebiorstwa utraciły płynnosc finansowa przez nieumiejetność prowadzenia przedsiebiorstwa . brak kwalifikacji to bankructwo .nie ważne ile taki dostanie milionów dotacji zniszczy wszystko jak i innym narobi problemów tak jak w tym przypadku Pani Dr musiała wszystko opłacac przez 3 lata z własnych pieniedzy a spólka jedna za druga spi i nie ma pieniedzy tylko czeka na dotacje .tym razem basta nikt nie dostanie dotacji dopiero po ostrej kontroli taktykami i metodami Pani Dr .

finanse

wnioski projekty dotacyjne . otóż nie bedzie jak dotychczas że każdy sobie brął dotacje na fikcyjne działalnosci lub niewłasciwe rozporzadzanie cudzymi pieniedzmi z EU .jak widac to 78% tak zrobiło . wniosek bedzie surowo skontrolowany jak i projekt który wpłynie. czy wniosek zostanie przyjety jak i projekt i kiedy .? każdy wniosek bedzie surowo nadzorowany czy finansowanie takiej inwestychi jest konieczne czy taka investycja przyniesie wzrost gospodarczy i PKB w danym kraju czy investyja nie bedzie niebezpieczną konkurancja dla innych krajów dotyczącą bezpieczeństwa czy investycja posiada zabezpieczenia kraj musi posiadac zabezpieczenie finansowe kiedy Urzednicy udowodnia że investycja zagraża innym natychmiast zostanie zablokowana i wydane środki musza wrócić do kas EU . czy dana investycja jest realizowana w sposób właściwy czyli nastąpi kontrlo osób prowadzących investycje czy posiadaja kwalifikacje . projekt? kontrola kosztów projektu zgodnie z krajem i jego usługami oraz podmiotami kontrola zapotrzebowania na projekt w danym kraju i czy nie przyniesie ten projekt strat w danym kraju jak i EU kontrola statystyk na przyszłość tego projektu . wiele innych czynników , około 180 rodzajów kontroli jednego projektu jak i wniosku dotacje nie bedą przydielane jak dotychczas . wydano np 7mld a nie ma wzrostu PKB gospodarczego jedynie 78% wzrost przestępczosci .okazuje sie że dotacje niekontrolowane przyczyniły sie do wzrostu przestepczosci . finanse dla rolników . jacy rolnicy otrzymaja dofinansowania a jacy nie? rolnicy zostana wyliczeni i skontrolowani w kwestii produkcji i uprawy . NIE JEST PRAWDĄ ŻE EU ZROBI CIECIA DLA ROLNIKÓW WSZYSTKICH . ciecia i kontrole bedą ale nie dla rolników tylko dla rolników którzy oszukali EU . kontrola nieoficjalna pokazała . Rolnik który uprawia ziemie przyczynia się do minimalizowania głodu w kraju .mamy na mysli biednych ludzi i dzieci których skala głodujacych jest alarmujaca. rolnik uprawiający pole które przynosi plony jest rolnikiem produktywnym który otrzyma dofinansowania jak i różnorodna pomoc prawna co sie rolnikom należy . koniec otumaniania ludzi którzy tak naprawdę produkuja ten chleb . NIE OTRZYMAJA DOTACJI kto i jacy rolnicy ? rolnicy którzy posiadają ziemie i nie uprawiaja nic .kontrola nieoficjalna potwierdziła że tacy rolnicy otrzymali dotacje na ziemie która raz do roku zaorał wynajety tzw chłop który ziemie uprawia ,a ci z koleji pokupowali sobie za dotacje samochody jak i pobudowali domy sobie i dzieciom w miastach . otóz nie drodzy pseudo rolnicy .zwrócicie wszystko i każde 1 euro .EU to pomoc a nie wyzysk i zapewnienie sobie luxusu . każdy rolnik zostanie dokładnie skontrolowany i każdy grosz który dostał wyliczony . NIE BEDZIE LIKWIDACJI ROLNIKÓW PRODUKTYWNYCH wręcz przeciwnie wróca i bedą karmic wasz kraj i głodne wasze dzieci które nie rozwijaja się prawidłowo i sa chore na zarażliwe choroby w cywilizowanym kraju dodatkowo należącym do Inteligencji Europejskiej . nie przekazujcie rolnikom kłamstw bo każdy z nich zostanie odwiedzony .polska to maleństwo do tulu urzedników . Metody Pani Dr funkcjonuja na całym swiecie i poprawiły ludziom życie jak i kraje i ich gospodarki stają na nogi jeden po drugim jak i swiatowe investycje.wasz kraj to maleństwo . wasze walki polityczne Pani Dr nie interesuja .nie ważne kto bedzie u was wizytówka kraju i tak dofinansowaniami rządzi ktos inny kto dobrze je rozgospodaruje dla dobra społeczeństwa. interesy z 1 prezesem i 2 sekretarkami milionowe dotacje doprowadziły do biedy i zadłużenia wasz kraj . i to właśnie takie działalnosci doprowadziły że Pani Dr nie może odzyskac swoich pieniedzy od 3 lat .bo przedsiebiorstwa utraciły płynnosc finansowa przez nieumiejetnośćprowadzenia przedsiebiorstwa . brak kwalifikacji to bankructwo .nie ważne ile taki dostanie milionów dotacji zniszczy wszystko jak i innym narobi problemów tak jak w tym przypadku Pani Dr musiała wszystko opłacac przez 3 lata z własnych pieniedzy a spólka jedna za druga spi i nie ma pieniedzy tylko czeka na dotacje .tym razem basta nikt nie dostanie dotacji dopiero po ostrej kontroli taktykami i metodami Pani Dr .

Hartes Heinrick

Maja nimmt es gerne bis ans Ende, er macht es mit einer wirklich großen Leidenschaft. Wann wirst du wieder in Köln kommen?

chry jasio pasterski
@Hartes Heinrick 20.08.2018 22:35

Jasiu Heniu Pasterski ty jestes tak chory jak zaden facet w polsce. ty chyba rano wstajesz i masz odrazu obraz Pani Dr , ty poprostu umierasz jak nie widzisz co Pani Dr robi . wczoraj Michał fajny chłopak szedł z Pania Dr przez park a ty juz zaraz umieszczasz wpis. człowieku przecież każdyt wie ze to ty ,nawet nie umiesz sie schować . twardy henio ..neee smieszny i chory henio...

kis heniu
@Hartes Heinrick 20.08.2018 22:35

und dann kiss heniu

Zostaw opinię o World System Packet Maya Joanna Thienel - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie World System Packet Maya Joanna Thienel