Opinie o Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy w Bydgoszcz

bhjcxddytuyghukvghfcyt

WSOC idealnym miejscem do pracy jeżeli chce się dorobić i jednocześnie zameczyc na smierc . kierownictwo nie ma żadnej litosci dla pracowników dowalajac im dodatkowe obowiazki jak archiwizacja , przenoszenie koszy z dokumentami z jednego pomieszczania archiwum do drugiego dodatkowo pracownicy maja przesłuchania na których bywa niebezpiecznie (agresywni cudzoziemcy , któzy potrafia z nozem się rzucic) oraz badanie firm gdzie poziom zawiłosci sprawy jest tak skomplikowany ze muszą odkłądać inne sprawy na bok i tworza wten sposób potezne zaległosci i doprowadzają petentów do gniewu , a ciżas wiecznie skargi piszą. czym jeszcze dochrzaniaja im pracy . Poza tym pensja 5091 brutto co daje jakies 3800 bez dodatkó poza wyslugą lat i trzynastką oraz bez premi, sprawia ze duzo ludzi odchodzi do innej pracy .

Irena

3,900 zł brutto na posadzie inspektora wojewódzkiego w Wydziale Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców... Jednak trzeba docenić, że w ogłoszeniach o konkursach podają stawki, nie wszędzie tak jest. Mam pytanie o ilość pracy w tej chwili w wydziale, czy minęła już fala wojenna, czy też jesteście jednak w gorączce w związku z pobytami osób z Ukrainy? A wracając do pensji, trzynastka jak rozumiem obowiązuje?

Zoja

O jaki typ wniosku pytasz? Właśnie ile czasu zajmuje taki jeden? Nie mam jeszcze doświadczenia, wiec nie wiem. I jeśli 800 jest niewykonalne to jakie są realne normy na osoby przeciętnej?

Ciekawa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Proszę o informację, jak wygląda test praktyczny Excel, Word, nowy etap w rekrutacji do Urzędu Wojewódzkiego, jakie są zadania, czego się spodziewać?

Lidzia Nowy wpis

Witam serdecznie. Kiedyś gdy prowadzone były nabory dla informatyka to minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe zostało wtedy określone jako atut. Zastanawiam się czy do dziś tak jest, że można się dostać na informatyka bez niego? Warto czekać na nabory?

bhjcxddytuyghukvghfcyt Nowy wpis

Pati Nowy wpis

Co z przyjmowaniem asystentów do urzędu? Szukam pracy w Bydgoszczy i również tutaj wpadłam. Nie spełniam wymogów, które stawiane są inspektorom. Na stronie jak sprowadzałam ostatnie wakaty to poszukiwano osób z doświadczeniem na przykład, starszych inspektorów

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko inspektor wojewódzki.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Emerytka

Byli pracownicy a obecnie emeryci urzędu wojewódzkiego całkowicie wyrzuceni na aut.Żadnych świadczeń socjalnych nawet na święta bożego narodzenia.wynagrodzenie beznadziejne.Jako pracodawca - brak słów

Emerytka
@Emerytka

W całości popieram wypowiedź wyrażoną powyżej, emeryci całkowicie wyrzuceni za drzwi tego urzędu, dla którego pracowali uczciwie wiele lat za nędzne wynagrodzenie.emeryt tej instytucji to nędzarz i żebrak walczący o przetrwanie.W każdym urzędzie jest odpis na emerytów, z którego to czyniona jest formą pomocy np. na święta bożego narodzenia, lecz komisja socjalna emerytów traktuje jak powietrze.Murzyn zrobił swoje, (usunięte przez administratora) może odejść.Przykre to bardzo, bo w innych instytucjach pamiętają, że emeryci zostawili tam wiele lat swojego życia.Po 41 latach pracy odeszłam na głodową emeryturę, bardzo źle wspominam okres pracy w urzędzie, a będąc ich emerytką jeszcze gorzej.Kto młody niech nie podejmuje tam pracy, bo będzie biedakiem do końca

Y.
@Irena

Wojna niewiele wpłynęła na ilość pracy, ani w pozytywnym, ani w negatywnym sensie. Obecnie na pracownika jest ok. 800 wniosków. To jest nie do ogarnięcia.

Klops
@Irena

(usunięte przez administratora)zero rozwoju kierownictwo liczy że na robieniu niczego pociągnie do emerytury. Pobytowe stanowisko to najcięższe ze wszystkich i nie jest przyszłościowe. Jeśli chcesz popracować rok bez perspektyw na dalszą pracę, to ok, na przetrwanie za ciut więcej niż najniższa krajowa. Jeśli chcesz coś więcej to tylko Bydgoszcz lub inny pracodawca. Stanowisko w Toruniu jest wyłącznie na rok

Zoja

Czy zarobki oferowane przez Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy są adekwatne do zakresu obowiązków?

Yyy

Nie. Wystarczy spojrzeć na ogłoszenia o naborach: rzemieślnik (złota rączka) proponowane wynagrodzenie 3900 zł brutto, inspektor wojewódzki w wydziale spraw obywatelskich i cudzoziemców również 3900, a ilość obowiązków różni się zasadniczo

KGM

Pensja — minimalna (od przyszłego roku 80% pracowników będzie zarabiało w okolicach pensji minimalnej), absurdalnie dużo pracy, zdecydowanie za mało pracowników.

Maja
@KGM

Bardzo małe wynagrodzenie. Można to jakoś dodatkowo nadrobić? Nadgodziny albo może premie?

Jolanta
@Maja

Nadgodziny jak się odbijesz kartą, że wychodzisz a zostajesz i robisz za (usunięte przez administratora) na wydumane limity (jak w korpo), bo Paniusie partyjne muszą wypić 5 kaw to jak najbardziej xD

Kinga
@KGM

Odchodza pracownicy po 20,30 latach ,bo...nie sa doceniani ,poniewaz nie z tej opcji politycznej ,nie pasuja tam

Kaja

Tak wszystko sie zgadza ,moge to potwierdzic po ponad 20 latach pracy

Klientka

Ochrona JAG, porażka ???? Jeden bezczelny, drugi śmierdzi. Ludzie to jes urząd a nie parking.

przedstawiciel
@Klientka

JAG to zbiór starych emerytów i rencistów co nie znają słów dzień dobry, proszę itp. Siedzia za stolikiem i klient musi podchodzić aby się pytać. Wstyd

Sokista

Jako nowy pracownik odcięty od wszystkich dodatków. Przez pierwsze kilka miesięcy tylko się przyglądasz jak inni je dostaja. Nie polecam. Radzę iść na produkcje

@Sokista

Ale chyba w końcu po jakimś czasie się dostaje te dodatki, prawda? W ogóle to jakie rzeczy masz na myśli? Jakiś dodatek finansowy czy benefity typu karta multisport?

KRISS

Aplikowałem na stanowisko z wynagrodzeniem 3100 netto, a wymagano w trakcie rozmowy abym cytował artykuły ustaw! Czułem się, jakbym miał podjąć pracę za 9000 zł. Poza tym Pani Dyrektor Generalna KPUW zachowuje się, jakby miała tytuł królewski. W takim otoczeniu i atmosferze nie chciałbym pracować nawet za dwuktotnie wyższą pensje. Życzę udanych rekrutacji, a właściwie jakichkolwiek chętnych kandydatów.

Rafał
@KRISS

Dzięki za opinię, wiele mi wyjaśniła. Z tego, co czytałem poniżej mają w urzędzie notoryczny brak rąk do pracy, a przez to nawał obowiązków na jednego zatrudnionego. Na jakim stanowisku, oferowane jest to wynagrodzenie?

KRISS
@Rafał

Stanowisko Inspektor Wydz. Spraw Obywatelskich. Inne osoby aplikujące miały podobne wrażenie. Pensja bardzo niska, jak na wysoko postawione wymagania. W samym urzędzie również podobno atmosfera jest kiepska. Natłok pracy powoduje napięte relacje i prowadzi do konfliktów. Taką opinię przekazała mi znajoma, która kilka miesięcy tam pracowała. Pozdrawiam.

Dawid
@KRISS

3100 zł NETTO to nadal bardzo wysoka pensja, jak na kpuw. To raczej jest więcej niż średnia zarobków w tym urzędzie

Bye
@KRISS

To prawda, w Wydziale ds. Cudzoziemców kadrowo jest sytuacja porażająca. Ludzie pracują tam za dwóch albo i trzech. Nie ma czasu zjeść śniadania, nie ma czasu na nic. Ciągły wyścig z czasem, ciągle rosnąca ilość obowiązków za czym nie idzie nic pozytywnego. Ludzie są zmęczeni. Nie ma czasu odbierać telefonów i odpisywać na meile, na co skarżą się petenci. Ale prawda jest taka, że postępowań jest tak dużo, że nie ma czasu na tworzenie i wysyłanie wezwań. Na dodatek pensja strasznie niska jak na tak dużą ilość obowiązków i wysoki poziom kwalifikacji i wiedzy jakimi trzeba się wykazywać w tym oddziale. Relacje między pracownikiem, a kierownictwem bardzo kiepskie. Tak samo relacje między pracownikami, wszyscy są zmęczeni i poirytowani.

@Bye

Kurczę to słabo. Zawsze tam tak było w tym dziale czy dopiero teraz tyle pracy, jak wielu Ukraińców się w Polsce pojawiło?

Joooo
@Dawid

Tak, to prawda. Pracuje od 5 lat jako inspektor wojewódzki i tyle nie mam.

@Joooo

5 lat? Chyba żartujesz. A o podwyżkę to próbowałeś się ubiegać?

Jolanta

Obecnie to chyba najgorszy pracodawca w Bydgoszczy, jeśli chodzi o budżetówkę. Przede wszystkim bardzo dużo ludzi się zwolniło (zwalnia) przez panią (celowo z małej litery) która tam została wsadzona przez Pana, który ma problemy z własną żoną. Wystarczy wpisać w google i wyskoczą Wam pomysły tej pani i artykuły na ten temat. Z racji tego, że ludzi mało, a wynagrodzenie to najniższa krajowa (no max z 150 zł powyżej ze wszystkim) robisz wszystko, bez przygotowania i każde swoje zadanie co do minuty musisz codziennie raportować. Nikt Cię niczego nie nauczy, bo każdy ma dość tej sytuacji i wcale się nie ma co tym ludziom dziwić. Zarządzający są z jedynie słusznej partii, ludzie merytoryczni robią wszystko za nich. O przedłużenie umowy (jeśli już nie masz wyjścia) musisz się prosić pracodawcy sam, co chyba jest ewenementem na skale światową. Bylejakość, sprawy po kilka lat leżą w szafie, a na koniec jak się komuś o niej przypomnij to zostajesz z tym sam, bo dostaniesz przydział i dajesz swoją twarz czyjejś niekompetencji. Jeśli już dociągniesz tam kilka lat to przy obecnym zarządzaniu nie proś o żadną podwyżkę - nie dostaniesz jej, zostaniesz wyśmiany i stracisz robotę. Ofert tam jest teraz tyle, że ściany w urzędzie pracy na nie nie starcza - nikt kumaty nie chce tam iść. Statystycznie na 10 naborów, może ze 2 kończą się wybraniem kandydata, niedługo będą zbierać nędzarzy spod monopolu. Chcesz zmarnować najlepsze lata, wybierz tego pracodawcę!

Emma
@Jolanta

Wszystko co napisałaś jest prawdą. Niestety! 5 osób na krzyż posiada wiedzę i zaangażowanie, które jest szybko gaszone zarobkami (najniższa krajowa lub ok.150 zł więcej dla stanowisk merytoryczych). Reszta siedzi. Trzeba mieć zgodę na wszystko, nawet na nadgodziny. Śmieszne. Za to też kasy nie ma.

@Emma

A czemu wymagają zgody do robienia nadgodzin? Za dużo osób sobie wcześniej nabijało i nie mieli kontroli nad tym? Bo one płatne pewnie, co nie?

T.
@Bożena

W służbie cywilnej nadgodziny nigdy nie są płatne.

@T.

I mimo to ludzie je wykonują?

X

Wydział dla cudzoziemców to jakiś zart. Nie da się umówić wizyty online, nikt nie odpisuje na maile i nie odbiera telefonu. Byłem w urzędzie i powiedziano mi, że bez wizyty nie zostanę wpuszczony i, że co ja opowiadam za głupoty, że rejestracja internetowa nie działa. Kazano mi umówić się na wizytę, a na końcu pani podsumowała, że już nie ma ochoty ze mną rozmawiać.

@X

Jak skończyła się ta historia? Może w końcu udało Ci się zarejestrować na wizytę? Może trzeba było iść do jakiegoś kierownika czy coś skoro pani taka niemiła...

Nowa

Wydział ds obcokrajowców to juz w ogóle kosmos, nikt nie odpowiada na meile, nie odbiera telefonów, nic nie można się dowiedziec. Po co tacy ludzie tam pracują??? Strona tez woła o pomstę do nieba???????????? na stronach innych urzędów sa wzory pism aktualne???? nr telefonów, itp. Zlikwidować i już. Za nasze podatki tam siedzą nieudacznicy i nieroby!!!!!

Joanna
@Nowa

A osobiście próbowałaś się tam wybrać?

wkuriony

Obsługa obcokrajowców. Banda nierobów, nikt nie odbiera telefonów, dzwoniąc po około 5min dowiadujesz się, że jestes 6 w kolejce, potem, przez następne około 20 minut zbliżasz się do celu.... Jak jesteś PIERWSZY system informuje, że wszystkie linie zaęte i wywala Cię z kolejki. SPRAWDZONE KILKA RAZY. Zamknąć do barachło i przynajmniej zostanie troche pieniędzy w budżecie, bo te pseudo urzędasy i tak nic nie robią.

Dorota
@wkuriony

to co opisujesz jest chyba spowodowane małą ilością pracowników w tym oddziale i dlatego nie zawsze mogą odebrać te telefony. A kto wie dlaczego tak jest?

W urzędzie pracuję już kilka lat i z roku na rok jest coraz gorzej. Pensja nieco powyżej najniższej krajowej, ale wcześniej można było liczyć na premię, teraz nie ma nic (przynajmniej dla zwykłych pracowników). Z przyjściem nowej dyr. Generalnej (usunięte przez administratora) jest też chlebem powszednim. Ciągle trzeba tłumaczyć się z osiąganych wyników a dyrektorzy straszą zwolnieniem albo dyr. Generalną. Cyrk. I jest też zakaz wypowiadania się na temat tego co się dzieje na forach internetowych-stąd moja opinia na tym portalu:)

Wojciech

Asiunia

Pewnie ze są nie najgorsze jak ściągacie jje z biednych ludzi,[usunięte przez moderatora] byście sie lepiej do normalnej pracy wzięli. Ludzie nie startujące tam do pracy!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy?

Zobacz opinie na temat firmy Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy?

Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy
  • Jagiellońska 3