Lazur Szkoła Pływania i Rekreacji Wodnej Bogumiła Nowakowska

Bydgoszcz

Opinie o Lazur Szkoła Pływania i Rekreacji Wodnej Bogumiła Nowakowska

Aga

Ja nie zauważyłam niezyczliwosci, czy bezwzględnego podjęcia. Córka bardzo chętnie uczęszcza na zajęcia. Pani Bogusia zawsze uśmiechnięta i widać, że dzieci ją lubią. Córka robi postępy. Jeśli chodzi o dyscyplinę to uważam, że mając pod opieką grupę dzieci to wskazane jest utrzymanie dyscypliny, w przeciwnym razie dzieci zamiast uczyć się pływać, pluskalyby się w wodzie. My jesteśmy zadowoleni i z czystym sumieniem polecamy.

Janina

Mam wrażenie, że niektórzy nie potrafią oddzielić pracy od życia prywatnego - ale tylko w przypadku osób trzecich. Sami chcemy, aby "po godzinach" dano nam spokój, bo żyjemy w wolnym kraju, ale kogoś innego chętnie ocenimy. Naprawdę, zachęcam do refleksji :)

kazi

Moim zdaniem to że pani B ma tyle doswiadczenia to nie znaczy ze jest jeszcze tak bardzo spawna nie wymawiając wieku powinna dac sobie spokuj z nauką plywania ja swojego dziecka nie dała bym na żadne kolonie pod opiekę tej pani.No i żaden autorytet sportowca jak taki wielki zasłużony trener.pali papierosy , a na perle mLodzi dbający o zdrowie i przyjazni do dzieci.Jak jest takim sędzią jak słyszałam to po co się wychyla chyba tylko dla kasy,a robi zniszki bo coraz mniej chętnych .Bo ludzie widzą,

rrrrys
@kazi 14.10.2015 10:24

Ktoś, kto sadzi błąd ortograficzny za błędem raczej nie jest dla mnie miarodajny.

Gosia

uczymy się pływania w tej szkole już z rok, co mogę powiedzieć- jest super, to jest szkoła a nie plac zabaw jak się chce, aby dzieci się bawiły to można zapisać do szkółki Perła tam jest chlapanie, pluskanie i jak to ktoś powyżej napisał "zrozumienie dla dziecka", jesteśmy bardzo zadowoleni syn świetnie na pływa, mimo panującej dyscypliny- jest rewelacyjnie, Instruktorzy z powołaniem i wiedzą. Polecam tą Szkołę!!!!

bono1313

ciekawi mnie ta opinia...jakoś nikt do tej pory nie powiedział mi nic takiego w oczy, a mam swoją szkółkę już kilka lat. Najlepszym dowodem na kłamliwe słowa są 3 fakty:1) dzieci mi jakoś przybywa, 2) jeśliby zależało na "kasie" to nie robiłabym zniżek dla rodzeństw i szczególnych przypadków losowych i po 3) rodzice nie powierzaliby mi swoich dzieci ze szkółki na kolonie letnie i zimowe. Jeśli ten " rodzic" ma odwagę na rozmowę, to proszę o kontakt telefoniczny... (usunięte przez administratora)

rodzic

Brak życzliwości w stosunku do dzieci,nie potrafi zrozumiec dziecka.Moze umiejetnosci w tej szkole maja ale bezwzględne podejście do dzieci skresla tą szkołę, nastawieni głownie na zarabianie pieniędzy.

Zostaw opinię o Lazur Szkoła Pływania i Rekreacji Wodnej Bogumiła Nowakowska - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lazur Szkoła Pływania i Rekreacji Wodnej Bogumiła Nowakowska