Uni-System Firma Handlowo-Usługowa Witold Repelewicz

Kraków

Opinie o Uni-System Firma Handlowo-Usługowa Witold Repelewicz

Anna

mija właśnie drugi tydzień jak czekam na zwrot gotówki na konto,nie wiem o co chodzi,numer telefonu nie odpowiada,przysyłają puste maile,zamówiłam towar na allegro niestety filtry nie pasowały do motocykla i odesłałam,w ciągu dwóch tygodni miał być zwrot na konto a tu cisza,zaczynam się martwić

Jarosław Zgórka

Pan Witold jest zwykłym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie dość że przysyła nie ten towar co trzeba to jeszcze nie oddaje kasy po jego zwrocie

Zostaw opinię o Uni-System Firma Handlowo-Usługowa Witold Repelewicz - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uni-System Firma Handlowo-Usługowa Witold Repelewicz