Vena-Pharm S.C. Wioletta Malina-Jurczyk Sławomir Jurczyk Apteka Vena-Vita

Kraków

Opinie o Vena-Pharm S.C. Wioletta Malina-Jurczyk Sławomir Jurczyk Apteka Vena-Vita

Były pracownik :(

poniżanie pracowników, mała kasa, właścicielka nie panuje nas sobą , to tylko najlżejsze aspekty pracy dla Pani Wioletty alias KAsi Jurczyk, dno, porażka i wielkie mniemanie o własnej osobie

Krzysiek

nigdy nie miałem problemów z tą apteką, jeśli nie ma jakiegoś leku to bez problemu go sprowadzają, często tez można zakupić tańsze zamienniki co dla mnie, ojca czwórki dzieci jest niezmiernie istotne, żeby o każdy grosz w budżecie domowym dbać, ja polecam

kacper

teraz funkcjonują pod nazwą Galaktyka. Byłem pracownikiem. Wypłaty NIGDY!!!!!! nie było na czas. Fakt, że apteki nie zarabiają na siebie to i niebardzo jest z czego wypłacać. Pacjenci odchodzą bo i leków brak na półkach. Nie polecam.

byłem

praca niewdzięczna, jeśli jesteście wolontariuszami, którzy lubią harować w kiepskich warunkach,spełniać wiele funkcji gorąco polecam !!! wypłata nigdy w terminie! trzeba chodzić i prosić się !!!! i niech nikt nie pisze bredni o tym jak jest dobrze w vena-vicie, bo to kłamstwo !!!!!!!!!!1

on

[usunięte przez moderatora] za marne pieniądze, traktowanie przedmiotowo, obsypywanie epitetami ze strony szefostwa i brak klasy, radzę omijać szerokim łukiem

byly pracownik Veny

praca w Venie to koszmar, wlascicielka [usunięte przez moderatora] , nikogo nie szanuje, drze sie o wszystko, pracownicy sa znerwicowani, nie polecam nikomu, w tej firmie pracownik traktowany jest jak śmieć. omijac szerokim łukiem !!!!!!

Zostaw opinię o Vena-Pharm S.C. Wioletta Malina-Jurczyk Sławomir Jurczyk Apteka Vena-Vita - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vena-Pharm S.C. Wioletta Malina-Jurczyk Sławomir Jurczyk Apteka Vena-Vita