Wilde Parkiet Krzysztof Kucharczyk

Chrzanów

Opinie o Wilde Parkiet Krzysztof Kucharczyk

Mańka

Miło jest czytać o firmie takie opinie klientów ale chciałabym zauważyć, że to jest portal dla pracowników. Dlaczego zupełnie przestaliście pisać o aktualnej sytuacji?

Kraków salvator

Witam Polecam specjalistów od parkietów Fachowe doradztwo podejście do pracy, dysponują sprzętem do pomiaru wilgotności wylewki wiec wypaczenie klepki jest wyeliminowane, co tu dużo pisać znają się na swojej robocie szybcy sprawni i solidni Polecam

Klient Katowice

Polecam z czystym sumieniem wilde parkiet Usługa wykonana w jeden dzień czysto solidnie warto było czekać,firma firmie nie równa lata doświadczenia przekładają się na wykonywana prace. Pozdrawiam Pana Krzysztofa i jego ekipę

Małgorzata Wola Justowska

Firma zrealizowała powierzone zadanie szybko sprawnie i co najwarzniejsze terminowo !!! Pełen profesjonalizm

Mariusz

Polecam z czystym sumieniem firmę. Zlecone prace zrealizowane szybko na czas bez żadnych niedociągnięć pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Pozdrawiam klient Rzeszów

roror

No pewnie tak będzie, albo w momencie, jak firma zacznie się rozrastać @singar. W sumie to są na dobrej drodze do tego.

mijjj

ja też się nad tym zastanawiam panie witoldzie, a aktualnych opinii brak. nie wiem o tej firmie za wiele, ale podobno szukają tu kogoś do pracy więc chciałbym zorientowac sie w sytuacji przed wysłaniem swojej kandydatury. Zastanawiają mnie zarobki aktualne, bo przeciez głównie o to wszystkim chodzi....

pan witold

nie wiem czy od października może cokolwiek się w tej materii zmieniło w Wilde Parkiet Krzysztof Kucharczyk ale czy firma poszukuje może teraz nowych pracowników do jakiejkolwiek pracy? jestem gotowy by takie zatrudnienie podjąć jak najszybciej, nawet na pół etatu, byle tylko normalna umowa o pracę była. można u nich?

Oszukana:(

WILDE PARKIET to jakaś ściema! W czerwcu pan Krzysztof zainkasował 3500 pln i ulotnił się! -słuch po nim zaginął! Nie odbira telefonu, w domu go nie ma, a małzonka też juz z nikim rozmawiać nie chce choc obiecała, ze pieniądze odda! FACHOWY OSZUST!!!

mekki

Czy tomek powyżej ma racje? Co wobec tego stało sie z wilde parkiet? Moze jest jeszcze jakas szansa na znalezienie tam pracy?

Klientka z Chrzanowa

Polecam jednego jedynego konkretnego, uczciwego i zaradnego pracownika w tej firmie - Pana [usunięte przez moderatora]. Mimo młodego wieku jest świetnym fachowcem, bardzo dokładnie wykonującym swoją pracę. pozdrawiam serdecznie ;)

Klient z Chrzanowa

Witam, polecam fr.Wilde-Parkiet.Szybko i solidnie.Szef jest konkretny,jak obiecał tak z dnia na dzień moja podłoga zmieniła wygląd.Pozdrawiam także [usunięte przez moderatora],za zaangażowanie i poczucie humoru....

Pani Barbara

Chłopak pracujący w tej firmie [usunięte przez moderatora] jest do niczego,nie zważa na to co robi,wyobijał mi ściany które malowałem cztery lata temu,rozlał mi farbe na płytki...Tak nam spartolił podłogę,że musieliśmy zrezygnować z dalszej współpracy.[usunięte przez moderatora]

klient jaworzno

Witam,zgadzam się z waszymi opiniami ale,mam zastrzeżenia co do Pana Klienta z Chrzanowa który wystawił złą opinię o tym młodym chłopaku.Uważam,iż ten młody chłopak jak na swój wiek jest bardzo zaradnym,uczciwym,i sprytnym pracownikiem a do tego jest bardzo kulturalny.W 2010 roku wykonywał On u mnie usługę,cyklinował całe mieszkanie i razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy jaką wykonał.Jest energiczny oraz dokładny i przykłada się do pracy jak mało kto.Razem z szefem [usunięte przez moderatora] bardzo dobrze się dogadują.Mimo tak młodego wieku,jestem pewna ,że bez problemu mógł by mieć własną firmę.[usunięte przez moderatora]oby tak dalej:-)Pozdrawiam firmę Wilde-Parkiet,oraz Pana [usunięte przez moderatora].

Jan z Trzebini

Polecam firmę Wilde Parkiet, która wykonała kawał dobrej roboty. Wszystko starannie i zgodnie z ustalonym terminem. Jestem bardzo zadowolony.

Kamila,pisze się że będę tam Pracowała,a nie Pracował...naucz się poprawnie pisać [usunięte przez moderatora],a pan [usunięte przez moderatora] lubi i docenia mądrych ludzi,także na dzień dzisiejszy nie będziesz tam Pracował(a) [usunięte przez moderatora]

Klient z Chrzanowa...

Zgadzam się z opiniami,aczkolwiek mam zastrzeżenia co do jednego pracownika,wysoki,chudy Blondyn na krótko obcięty,nie przykłada się do roboty i robi tak jak by mu się nie chciało,robił mi parkiet i była konieczna poprawa po tym pracowniku,na szczęście właściciel [usunięte przez moderatora] zrobił w ramach reklamacji....teraz to wygląda ten parkiet należycie...polecam firme Wilde-Parkiet,ale nie tego chudego,wysokiego pracownika...jego nie polecam by wykonywał usługe parkieciarską.

Klientak z os.Południa

Zgadzam się z opinią wyżej,solidny pracownik,dokładny i baaaardzo miły pan [usunięte przez moderatora]:-)

Klient z Sierszy

Witam,polecam tą firme Parkieciarską,solidni,rzetelni i pracowici i oczywiście doskonali pod względem wykonywania usługii...polecam w 100% firme WILDE-PARKIET,ja z ich roboty u mnie w całym domu jestem zadowolony,parkiet po prostu śliczny....dzięki panowie,a zwłaszcza dzięki dla pana [usunięte przez moderatora] bo to on solidnie dwa lata temu,a dokładnie na początku2009 roku wyszlifował parkiet u mnie w domu na parterze i na piętrze....Dzięki raz jeszcze Lakier do tej pory się błyszczy:-)

Zostaw opinię o Wilde Parkiet Krzysztof Kucharczyk - Chrzanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wilde Parkiet Krzysztof Kucharczyk