Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Tychach Antoni Kuźmiczuk

Tychy

Opinie o Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Tychach Antoni Kuźmiczuk

konfu

czytając wpis @pracownica doszedłem do wniosku że jako facet mam duże szanse na spokojną pracę u komornika. Co prawda wykształcenie mam ekonomiczne ale może się uda

Xxxx

Pracownicy chamscy robia zdjecia osoba postronnymoraz nagrywaja.A.Kuzmierczuk bierze Lapowki za umarzanie spraw.Jezeli chce sie tam pracowac nie polecam nikomu.

Pracownica

Pracowałam (usunięte przez moderatora) i nie mogę powiedzieć złego słowa na niego. Nigdy nie miał pretesji i w razie jakiegoś problemu zawsze mogłam się do niego zwrócić. Rzadko spotyka się takiego pracodawcę. Warunki płacowe jak w każdej kancelarii. Niestety odeszłam z tej kancelarii bo atmosfera wśród pracowników była okropna. Panie pracujące w tej kancelarii nie pozostawiły na mnie suchej nitki, cały czas oceniały mój wygląd oraz strój, obgadywały i czekały na każde moje podknięcie. Coś okropnego! Z tego względu nie polecam pracy w tej kancelarii ze względu na te osoby ale (usunięte przez moderatora) jako pracodawce jak najbardziej!

a

Widać, że sami sobie wystawiają opinie. To już czysta żenada i chamstwo.

maniek

Pozdrawiam starszą Panią z sekretariatu :)

Zostaw opinię o Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Tychach Antoni Kuźmiczuk - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Tychach Antoni Kuźmiczuk