3W Design Team

Toruń

Opinie o 3W Design Team

Dominika

@Arrak masz rację! Moim zdaniem też to jest oznaka, że pracodawca chce dbać o swoich dobrych pracowników i warto w takich miejscach pracować. A czy 3W Design Team szuka aktualnie pracowników? Myślę, że nie jedna osoba chciałaby pracować w miejscu, gdzie szanuje się pracownika.

Arrak

Jeśli faktycznie 3W Design Team oferuje te wszystkie benefity, o których piszesz (prywatna opieka medyczna, multisport) to naprawdę świetnie. Zawsze mam wrażenie, że taki pracodawca po prostu chce być w porządku. :)

Zostaw opinię o 3W Design Team - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 3W Design Team