Opinie o Albert Hijen w Oostzaan

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Albert Hijen. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Albert Hijen o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Albert Hijen w Oostzaan

Nie pisz ze każdy każdego opluwa bo ja nie znizam sie do poziomu wiekszosci i nie wylewam tutaj swoich żali.Nie uogólniajmy. Mimo wszystko pozdrawiam :)

lb

już powstaje profesjonalna strona specjalnie dla was a nie jakieś głupia tablica ogłoszeń gdzie każdy każdego opluwa i psuje atmosferę w pracy

inlogen

ludzie nie piszcie tych glupot nudzi wam sie to do (usunięte przez administratora) zeby znalazla wam zajecie

(usunięte przez administratora) to zaglądaja na to forum szukać niusów :) Oczywiscie nie macie własnego życia,zajęcia więc chcecie podgladać innych :) Co forum sie (usunięte przez administratora) i nie wiecie co teraz ze soba zrobić? za duzo czasu wolnego macie?..i co z takim czasem robić?tak to jest jak sie jest (usunięte przez administratora) i nie ma sie hobby czy innego interesujacego zajęcia się sobą :) No ale próbujcie reaktywowac forum może sie doczekam jeszcze jakiś niusów na swój temat bo po mnie jeszcze nie pojechaliście a z ztego co widze to przychodzi na każdego czas wczesniej czy pózniej :( Cóż póki co trzymam kciuki. Pozdrawiam wszystkich normalnych czyli nie sa to pozdrowienia dla tych co sie tu najczęściej udzielali :)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Albert Hijen spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Jesli chodzi o powyzszy kawalek "Busje vol met Polen"- Busik pelen Polakow- jest stary jak swiat lub jeszcze bardziej.Probka typowego "disco niderlando" nie posiada wcale przeslania rasistowskiego.Jest odzwierciedleniem funkcjonowania szerokiej grupy buitenlandse gastarbeiders pracownikow gosci z zagranicy.Ludzi ktorzy w wielu przypadkach skuszeni mozliwoscia zarobku trafiaja pod skrzydla nieuczciwych biur posrednictwa pracy gdzie przepelnione "chatki" i wlasnie te busiki - pozostawiaja wiele do zyczenia.Polacy mimo tego,ze rynek pracy otwarto juz jakis czas temu stanowia nadal "egzotyczna grupe". Nadal w mniejszych miastach podczas np.zalatwiania spraw urzedowych mozna spotkac sie z zaskoczeniem (pozytywnym najczesciej).W nieszczesnym busiku z teledysku umieszczono tym razem Polakow poniewaz obywatele innych narodowosci (Turcy,Marokanie etc.)ktorzy masowo osiedlali (i osiedlaja) sie w Holandii spowszednieli niczym tzw. strippenkarty. (usunięte przez administratora)

nyu

Temat mogę podsumować w prosty sposób, na tyle znam holenderski, że siadając do autobusu, czy pociągu i spotykając Polaka mówię do niego po holendersku, słysząc telefon nie odbieram go, bo się wstydzę mówić po polsku przy ludziach. Wszystko przez to jaką nam opinię wyrobili nasi "rodacy". Najpopularniejsze sformułowania to "qurwa", "mam >>>qurwa" i oczywiście robią co chcą, jakby byli u siebie. Komuś może się to wydawać dziwne, ale wstydzę się tego skąd pochodzę, bo miałem przypadki, że rdzenni Holendrzy poznając, że jestem jednak Polakiem kończyli dyskusję i dziwnie się gapili. Nie rozumiem, jak można być tak ograniczonym, żeby iść przez miasto i co drugie słowo wymawiać "qurwa" i przy tym drzeć japę na całego. A podobno poziom edukacji u nas wysoki... ale chyba nie kultury, choć Polska istnieje dłużej w Europie niż Holandia...

ss e

Byłem za granicą i tam polacy są kawałami(usunięte przez administratora). Nie da sie tego inaczej okreslic, kopią dołki pod każdym byle by tylko sobie napchać kieszenie jak najwiecej, wiec może to nie jest patriotyczne ale człowiek jest człowiekiem i jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.

I tu masz 100% racji.Nie szanujemy sie w kraju a za granicą to już wcale.Rosjanie,litwini czy inne narodowości nie pozwola sobie na robienie krzywdy swoim rodakom.Wszyscy trzymają się razem tylko nie polacy!!!!!!!!!! Za granicą polak polakowi wilkiem a nie daj Boze jak któremuś powiedzie się troszkę lepiej.Wtedy to z daleka czuć tą nienawiść tą zazdrość!!!!!!!!!!!!Wstyd mi za naszych :(:(:(:(:(:(:(.Ale to sie chyba nigdy nie zmieni.Czemu dajemy sobą poniewierać?? Czemu nie mamy za grosz honoru ?? Gdzie nasza duma narodowa??!!!Chyba zamieniliśmy ją na euro :(:(:(:(

Mciej Zelazny

Taki sobie czytam co piszecie i sie bardzo ciesze ze takich ludzi jak wy nie ma w polsce,nieudacznicy ktorzy nie mogli nic osiagnac w kraju wyjechali za latwym pieniadzem wyszydzani i wykorzystywanie prze wiatrakow za pare euro. Niedlugo to sie pozabijacie za pare euro i dobrze.

no...oo..."o co kaman'' szczera prawde pisze ;) [usunięte przez moderatora]

orden picken

[usunięte przez moderatora] jest za tepy i prosty glupiec zeby takie cos wymodzic i napisac kazdy wie ze to tepy poliglota glupi jak trep

anonimek

ale ktoś ma przemyślenia - filozof jakiś, pewnie [usunięte przez moderatora] to napisał

Czytam te rozne smuty, i sam juz nie wiem czy w tej pracy "wzorem" jest dla was ten co zapierd... jakby mial? placone na akord od przebytego metra, zeskanowanego produktu, [usunięte przez moderatora] kolegi/zanki, obrobienia komus? [usunięte przez moderatora] czy tez ten sprytny ktory mozliwie malo robi, oby tylko zarabiac euracze a generalnie ma gleboko w [usunięte przez moderatora] ta firme, wie ze to tylko praca... moze miec inna... Wg mnie, wszyscy ktorzy w pracy lub tu na forum mowiapisuja rozne wrogie opinie o wspolpacownikach wlasnie PZEGRYWAJA albo juz PRZEGRALI (przynajmniej czesciowo) swoje zycie... bo zamiast sie zajac soba, szukac mozliwosci rozwoju (zmiana pracy, nauka jezykow lub nowego kursu, zawodu), rozwijac zainteresowania, lub tez po prostu dla wlasnego komfortu jak najprzyjemniej spedzac czas w pracy na ktora przynajmniej narazie jestescie skazani itd, itp. to zyjecie plotkami, pomowieniami, szyderstwami... Chcecie sie dowartosciowac bo [usunięte przez moderatora] was ze nic nie znaczycie. stad te wyzwiska, itd. bo wydaje sie wam ze jestescie lepsi a moze i nawet rzeczywiscie jestescie ale niedobra firma Albert nie dala wam kontraktu a wy jak naiwne dzieciaczki mysleliscie ze swiat jest sprawiedliwy... W koncu sam kontrakt.. naprawde tak wam zal [usunięte przez moderatora] sciska ze ktos tam ma ten swistek, niby wiecej pieniedzy o doslownie pare euro i gwarancje na nudna monotonna prace ktora wykonczy kregoslup,a dziewczyny przerobi na "babochlopy"? To jest zwykla nieambitna, nierozwojowa, fizyczna, nudna praca w otoczeniu glownie zalosnych, wscipskich, podlych dwulicowych ludzi. Wykorzystujecie to smutne jak [usunięte przez moderatora] forum do ulzenia swoim osobistym ambicjom, dosrania komukolwiek kto jest od was lepszy, obrzucenie blotem dziewczyny bo jest najladniejsza w firmie,albo z kim mieliscie jakis zatarg. Zalosne, tchorzliwe, objawiajacece wasz defetyzm zachowanie, ktore udowadnia, ze to iz ktos dostal kontrakt, albo ma wiecej godzin, albo lepsze auto, itd, itp. BOLI WAS JAK DRZAZGA W [usunięte przez moderatora]. [usunięte przez moderatora]

gawrony, wróble, wrony, przepiórki, dzięcioły

Przygoda - 2010-03-09 23:37:47 Co łączy każdego [usunięte przez moderatora] powiem wam pieniądze i zazdrość i chęć bycia lepszym od drugiego...Ci co przyjechali w innych celach to uważam za normalne a jest takich kilka osób nie bede mówił kto i co bo to nie ładnie. A z dostawanie kontraktów to chyba polityke zmienili bo pewien chłopak z Bunnika dostał kontrakt nie za to że w (usunięte przez administratora) właził i był szybszy niż wózek lecz za to że potrafi dobrze jezyk i jak miał problem to go wyjaśniał, co duża wiekszość polaków ma problem.. Przytakują jak pieski i udają że rozumieją. Pozdro :) haha nie brońcie [usunięte przez moderatora] swojego przyjaciela [usunięte przez moderatora] kiedyś był inny a przez was stał się taki [usunięte przez moderatora] jak wy, co może i wy jeszcze dostaniecie kontrakt za to, że tak zajebiście i tak dobrze umiecie język - haaa, [usunięte przez moderatora] na swoją wiochę do Polski, a nagle wam się kontraktu zachciało...., [usunięte przez moderatora], bo myśli, że otrzyma kontrakt dzięki niemu, a jej [usunięte przez moderatora] cały rok wszystkim na [usunięte przez moderatora], a jest 1000 razy jeszcze gorszy niż on,wieki mi to ideał [usunięte przez moderatora] pokolei na wszytskich, wszytskowiedzący wieśniak,,,,;

MG

Jestem po raz pierwszy na tym forum ;) Ogolnie panuje "familijna atmosfera" no... success naprawde .....!

luta

ale [usunięte przez moderatora] ci (usunięte przez administratora) widzisz [usunięte przez moderatora] powodzenia w zyciu oj przepraszamy informatyku a jeszcze raz cos napisz to czekka cie prezent:)))))))

duży

a własnie sie mylisz bo to [usunięte przez moderatora] wciąż ma lewe nicki na naszej klasie wchodzi pod innymi loginami na dzudze konta on najwięcej pisze na tym forum jest [usunięte przez moderatora] tak jak jego dziewczyna tylko ze ona nie wie ze on jak jest chory jezdzi na (usunięte przez administratora) ale moze sie przekona co to za koles jest [usunięte przez moderatora]

MAGIK

ZGADZAM SIĘ [usunięte przez moderatora] NAPEWNO NIKT JEJ NIE LUBI ON SOBIE TYLKO WMAWIA ZE KTOS JĄ LUBI ;) NO CHYBA ZE TURASY BO ONA [usunięte przez moderatora] POZDRO DLA RESZTY NORMALNYCH LUDZI

a....a....

Ludzie jesteście [usunięte przez moderatora], sami na siebie piszecie, wymyślacie historyjki, jak [usunięte przez moderatora] mógł się podpisać i napisać ma swoją dziewczynę, śmieszni jesteście, a to że [usunięte przez moderatora] to każdy wie, spotyka się poza pracą z [usunięte przez moderatora], a tak naprawdę każdy (usunięte przez administratora) jej obrobił od A do Z,bo ona z każdym każdym każdego obgadała i jej się wydaję ze ona jest fajna, najlepsza a ona sama sobie pisze posty, że była i jest fajna, kto ją lubi niech się podpisze imieniem i nazwiskiem, jak tak bardzo ja lubi, to to jest [usunięte przez moderatora]

ireneusz

zastanawiam sie dlaczego komus (usunięte przez administratora) obrabiacie i podpisujecie sie anonimowo badzcie odwazni i podpiszcie sie imieniem pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Albert Hijen - Oostzaan

Albert Hijen