Adres: Południowa 43/1, 63-400 Ostrów Wielkopolski

NIP: 6222231772 REGON: 251467545

Opinie o Grzegorowski Marcin Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mozzi Service Marcin Grzegorowski

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Mozzi Service Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Marcin Grzegorowski?

Tomtom

złozyłem swoje papiery w zeszłym roku ale nie dostałem się :( właścicle mowi że mają stałych pracowników i rzadko zatrudniaja

gość

widać, że firma się rozwija... nowe auta, magazyny, coraz więcej osób zatrudnionych. ciekawa alternatywa od marketów.

gość

miły

Polecam tą pracę moim największym wrogom

gall anonim

popieram anonima w 100 procentach!!!

widać, że te wszystkie opinie pisze jedna osoba, której zalezy na tym by ta firma miała dobrą opinię. Same komentarze podpisane przez kobiety, a piszę w formie męskiej, cos tu nie tak. Ja słyszałem, że w tej firmie to szef tyran i despota, pracownicy zestresowani i a i płace śmiechu warte co do humorów właściciela.

Zostaw opinię o Grzegorowski Marcin Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mozzi Service Marcin Grzegorowski - Ostrów Wielkopolski

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grzegorowski Marcin Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mozzi Service Marcin Grzegorowski