Mozzi Service Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Marcin Grzegorowski

Ostrów Wielkopolski

Opinie o Mozzi Service Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Marcin Grzegorowski

Tomtom

złozyłem swoje papiery w zeszłym roku ale nie dostałem się :( właścicle mowi że mają stałych pracowników i rzadko zatrudniaja

gość

widać, że firma się rozwija... nowe auta, magazyny, coraz więcej osób zatrudnionych. ciekawa alternatywa od marketów.

gość

miły

Polecam tą pracę moim największym wrogom

gall anonim

popieram anonima w 100 procentach!!!

widać, że te wszystkie opinie pisze jedna osoba, której zalezy na tym by ta firma miała dobrą opinię. Same komentarze podpisane przez kobiety, a piszę w formie męskiej, cos tu nie tak. Ja słyszałem, że w tej firmie to szef tyran i despota, pracownicy zestresowani i a i płace śmiechu warte co do humorów właściciela.

Zostaw opinię o Mozzi Service Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Marcin Grzegorowski - Ostrów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mozzi Service Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Marcin Grzegorowski