Opinie o Grzegorowski Marcin Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mozzi Service Marcin Grzegorowski w Ostrów Wielkopolski

counter
3 3 7 5 1
Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Mozzi Service Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Marcin Grzegorowski?

TakNie

Tomtom Nowy wpis

złozyłem swoje papiery w zeszłym roku ale nie dostałem się :( właścicle mowi że mają stałych pracowników i rzadko zatrudniaja

Tak1Nie

gość Nowy wpis

widać, że firma się rozwija... nowe auta, magazyny, coraz więcej osób zatrudnionych. ciekawa alternatywa od marketów.

Tak7Nie
gość Nowy wpis

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

miły

Polecam tą pracę moim największym wrogom

TakNie

gall anonim

popieram anonima w 100 procentach!!!

Tak3Nie

widać, że te wszystkie opinie pisze jedna osoba, której zalezy na tym by ta firma miała dobrą opinię. Same komentarze podpisane przez kobiety, a piszę w formie męskiej, cos tu nie tak. Ja słyszałem, że w tej firmie to szef tyran i despota, pracownicy zestresowani i a i płace śmiechu warte co do humorów właściciela.

Tak10Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorowski Marcin Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mozzi Service Marcin Grzegorowski - Ostrów Wielkopolski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad