EURO AKTA Centralna Składnica Akt Sp. z o.o.” ( projekty w Ministerstwie Edukacji Narodowej )

Warszawa

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 4 ocen.

EURO AKTA Centralna Składnica Akt Sp. z o.o.” ( projekty w Ministerstwie Edukacji Narodowej )
1 4 6 1

Opinie o EURO AKTA Centralna Składnica Akt Sp. z o.o.” ( projekty w Ministerstwie Edukacji Narodowej )

anonim

Firma beznadziejna obiecująca zarobki od 1500-3000zł w rzeczywistosci pracuje się na pełen etat za 500zł. Wszelkie rozmowy na temat wyplaty konczą sie tym ze szef zamydli oczy opowiesciami ile to on nie zapłaci w przyszłym miesiącu a kasy jak nie bylo tak nie ma. Robi sie z ludzi [usunięte przez moderatora którzy odwalają robote za psie pieniądze. Omijajcie ja z daleka. Nieprofesjonalne podejscie do ludzi, każdego dnia zmienia się zdanie na temat tego jak dany dokument zrobić bo się zdecydoać ne mogą, są poprawki poprawki i jeszcze raz poprawki bo nie ma kompetentego człowieka który pokieruje pracą tak żeby było wszystko wporządku. Ta firma to jedna wielka pomyłka!!!!!!!!

Zostaw opinię o EURO AKTA Centralna Składnica Akt Sp. z o.o.” ( projekty w Ministerstwie Edukacji Narodowej ) - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EURO AKTA Centralna Składnica Akt Sp. z o.o.” ( projekty w Ministerstwie Edukacji Narodowej )