Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Kami Zabiegała Joanna

Czeladź

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Kami Zabiegała Joanna

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Kami Zabiegała Joanna

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Pablo

Szef to istny choleryk nie liczący się ze zdaniem innych i w dodatku arogancki co mu się wydaje, że może pomiatać pracownikiem! Krzyk i mobbing jest na porządku dziennym co w konsekwencji przekłada się na duży stres. Osobiście nie polecam pracodawcy, no chyba że ktoś ma aspiracje do bycia niewolnikiem!

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Kami Zabiegała Joanna - Czeladź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Kami Zabiegała Joanna