Elcomp Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Piotr Lipski

Władysławowo

Opinie o Elcomp Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Piotr Lipski

starszapani

Polecam wszystkim,którzy mają problemy ze swoimi komputerami lub laptopami usługi fir.ELCOMP prowadzonej przez pana Piotra.Fachowo i rzetelnie wykonał swoją pracę a przy tym cena jaką wystawił za swoją usługę nie była wysoka.Mieszkam we Wrocławiu i po moim tel.z prośbą o naprawę komputera u znajomych z Chałup pan Piotr bez problemu przyjął zlecenie i stawił się u nich.Dzięki jego fachowej znajomości znajomi nie utracili żadnych danych a komputer hula jak nowy.W ostatnich słowach dodam z dużych liter "ODPOWIEDNI CZŁOWIEK NA ODPOWIEDNIM STANOWISKU" . DZIĘKUJĘ

Zostaw opinię o Elcomp Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Piotr Lipski - Władysławowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elcomp Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Piotr Lipski