Archi-Flora Hanna Trybus

Katowice

Opinie o Archi-Flora Hanna Trybus

Zuza

Ogrodnictwo, które najlepiej omijać szerokim łukiem. Niesolidne, zatrudniające (sezonowo) ludzi, którzy nie mają bladego pojęcia o ogrodnictwie, stale trzeba ich pilnować (właścicielka nie pilnuje - przywozi,zostawia i odjeżdża)...Jakość usług, czas wykonania, oraz jakość roślin, w porównaniu do ceny, tragiczna!!! Winą za kiepski stan posadzonych roślin zawsze obarcza właścicieli ogrodu.

mag

Firma wysoce niepoważna. Pani Magister inżynier która reklamuje się na stronie przyszła wycenić nam sianie trawy. Umówiliśmy się na przyjście w sobotę- Pani ani nie przyszła ani nie raczyła zadzwonić. Mój mąż zadzwonił do niej po czym usłyszał że Pani jednak nie przyjdzie , przyjdzie w poniedziałek. W poniedziałek również nie przyszła na umówioną godzinę. Po telefonie mojego męża stwierdziła że nie przyjdzie dzisiaj tylko kiedy indziej i poza tym ma złe połączenie. Następnie ja zadzwoniłam i spytałam czy ma zamiar przyjść na co usłyszałam że nie przyjdzie w ogóle bo jej się pozmieniało. Firma nierzetelna i niepoważna .Odradzam no chyba że chcecie stracić nerwy

Zostaw opinię o Archi-Flora Hanna Trybus - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Archi-Flora Hanna Trybus