Activ Tomasz Pacholczyk

Filtruj opinie po kryteriach:

Ryan
Nazwa działu: Handlowy
 Rekomendacja

Zauważyłem ciekawą tendencję osoby wystawiającej negatywne opinie do wystawiania ich w nocy, w tym dwa razy w piątkowy wieczór (29.03.2019 i 05.04.2019). (usunięte przez administratora) Analizując je w świetle odpowiedzi osoby reprezentującej przedsiębiorstwo nie ciężko jest dojść do konkluzji, że kandydat na grafika, rozgoryczony nie dostaniem posady na jaką aplikował, najzwyczajniej w świecie postanowił obsmarować (usunięte przez administratora) w internecie. Ciężko jest pewnym ludziom zrozumieć, że posiadane przez nich umiejętności, które w ich odczuciu powinny zapewnić im każdą posadę, obiektywnie nie są wystarczające. Czy obrażanie szefostwa i pracowników firmy to właściwa reakcja? W dodatku wszystkie argumenty, które miały zobrazować to jak liche warunki pracy czekają potencjalnych kandydatów, są rażąco kłamliwe.

Tak2Nie
warrior
 Opinia

rozmowa kwalifikacyjna w tej firmie to jakaś farsa....nie polecam nikomu, strata czasu i energii, towarzystwo conajmniej wredne haha

Tak3Nie4
x
 Opinia

widzę, że wielkie poruszenie ze strony szefostwa bo ktos prawdę o firmie napisał...dwa pozytywne komentarze dodane tego samego dnia zaraz po wpisie szefa? komedia i żenada...do tego stopnia zastraszyliście pracowników, że muszą wam oceny nabijać? zacznijcie traktować ludzi i kandydatów z szacunkiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak2Nie3
Y
@x 05.04.2019 21:31

He he :) za to ty to woesz najlepiej

Tak2Nie1

Michuu
Nazwa działu: Magazyn
 Opinia

Pracuję w ACTIV już 5 lat. Miła Atmosfera, wypłaty zawsze na czas, stałe godziny pracy.

Tak5Nie1

Andrzej D.
Nazwa działu: Marketing
 Rekomendacja

Fajna atmosfera, dobra płaca, praca od poniedziałku do piątku. Umowa na okres próbny 3 miesięczny, następnie umowa o pracę. Polecam. Wynagrodzenia zawsze przed czasem. Stabilna firma.

Tak7Nie1

Ziomas
 Opinia

Ciekawe kto pisze te pozytywne opinie o firmie....chyba opłacone boty:) szef tej firmy to (usunięte przez administratora)który miał ból tego i owego ze kazano mu prowadzić rekrutacje. Praca grafika w tej firmie polega głównie na siedzeniu w brudnym magazynie, co oni nazywają studiem i skręcaniem stołów które potem trzeba sfotografować. Brzmi jak absurd? Owszem, połowa z towarów jest brudna i nie ma potem możliwości wyczyścic ich do zdjęć. Ciekawe po co skoro grafik (usunięte przez administratora) wyretuszuje...w firmie nawet nie ma białego tła do zdjęć produktowych. Pisać dalej? Załoga to głównie naburmuszone baby, które knują przeciwko sobie. I to wszystko za umowę zlecenie i jakaś śmieszna wypłatę!!!!!!!

Tak3Nie7
johnny
@Ziomas 29.03.2019 21:28

dobrze wiedzieć że to takie dzbany hahaha a juz miałem aplikować....żenada

Tak2Nie5
TP
Nazwa działu: Produkcja
@Ziomas 29.03.2019 21:28

1. Szef nie rekrutował 2. Nie sprzedajemy stołów Byłeś kolego 10 min na rekrutacji , rozumiem twoje rozrzalenie ale my szukamy grafika z pewnymi podstawowymi umiejętnościami , w twojm lrzypadku brak podstawowej znajomości photoshopa na wstępie Ciebie wykluczał dlatego też nie zaproponkwano Tobie nawet okresy próbnego , Byłeś 10 min w firmie , obrażasz wszystkich nawet tych których na oczy nie widziałeś , a co ci np zrobiły dziwczyny z którymi nie miałeś kontaktu , na wejściu do firmy nie potrafiłeś z siebie wyksztusić nawet „ dzień dobry „

Tak5Nie1

Faustyna
Nazwa działu: BOK
 Opinia

8 godzinny dzień pracy , weekendy wolne ‚ czasem wyjazdy na targi krajowe i zagraniczne ‚ ciekawi i fajni klienci ‚ wysokie wymagają co do kultury osobistej ‚ obowiązuje dres code , można zarobić 3500-4500 na rękę , nie ma benefitów typu karta multisport itp. :( .

Tak7Nie

Jo-anna
@Faustyna 16.01.2019 21:50

A kto tam robi rekrutacje ? Jakiś namiar masz ?

Tak1Nie

Archi
Nazwa działu: Magazyn
 Opinia

Pracuję od niedawna , firma nie oferuje benefitów , na okresie próbnym zaoferowali mi 3300 brutto , po 3 miesiącach otrzymałem umowę o prace i na start 3500 brutto + premię , warunki przyzwoite , atmosfera fajna ,

Tak5Nie

Adam
 Opinia

Bardzo rzetelna firma. Dobre warunki pracy. Wypłaty zawsze w terminie. Atmosfera ok. Zachęcają godziny pracy od pon do pt w godzinach 8-16 lub 9-17. Ogólnie całość na duży plus. Lubię atmosferę w Activ Tomasz Pacholczyk za: Przyjaźnie nastawieni ludzie.

Tak6Nie

Danuta
@Adam 17.10.2018 11:54

Dobre warunki pracy, to konkretnie jakie? Warto, żebyś pomimo pozytywnej opinii o Activ Tomasz Pacholczyk jako pracodawcy, pozostawił jednak na forum dokładniejsze spostrzeżenia na jego temat. Czy firma oferuje Ci jakieś benefity pozapłacowe?

TakNie

Opinia

Dysponujecie jakimiś nowymi informacjami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem, warunkami zatrudnienia czy benefitami pozapłacowymi.

TakNie

Obamer

pracuję w tej firmie od 8 lat, firma solidna zarobki przekraczają 4 tyś

Tak9Nie

Opinia

Znałem kiedyś, zanim założyli firmę Activ, byli zawsze spoko, to ludzie z nimi współpracujący często nie byli w porządku.

Tak4Nie

kaja
 Opinia

Są raczej jednymi z najlepszych oraz najwiekszych producentów, importerów i exporterów wyposażenia salonów kosmetycznych oraz fryzjerskich w Europie. W ich ofercie znjadują się roznego rodzaju fotele i taborety kosmetyczne, urządzenia kosmetyczne, kosmetyki.

Tak3Nie

Jadwiga
 Opinia

pracuję w firmie od 6 lat , Właściciele podsumowując " dobry pan" nie można narzekać

Tak3Nie

Mariusz
 Opinia

wymagania bardzo wysokie , dyscyplina ale wynagrodzenie solidne

Tak2Nie

Aleksandra
 Opinia

Firma bardzo wymagająca ale wynagrodzenie bardzo solidne , po macieżyńskim mam nadzieję ze bedzie dla mnie miejsce

Tak6Nie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Activ Tomasz Pacholczyk - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Activ Tomasz Pacholczyk

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.