Activ Tomasz Pacholczyk

Wrocław

Opinie o Activ Tomasz Pacholczyk

Obamer

pracuję w tej firmie od 8 lat, firma solidna zarobki przekraczają 4 tyś

Znałem kiedyś, zanim założyli firmę Activ, byli zawsze spoko, to ludzie z nimi współpracujący często nie byli w porządku.

kaja

Są raczej jednymi z najlepszych oraz najwiekszych producentów, importerów i exporterów wyposażenia salonów kosmetycznych oraz fryzjerskich w Europie. W ich ofercie znjadują się roznego rodzaju fotele i taborety kosmetyczne, urządzenia kosmetyczne, kosmetyki.

Jadwiga

pracuję w firmie od 6 lat , Właściciele podsumowując " dobry pan" nie można narzekać

Mariusz

wymagania bardzo wysokie , dyscyplina ale wynagrodzenie solidne

Aleksandra

Firma bardzo wymagająca ale wynagrodzenie bardzo solidne , po macieżyńskim mam nadzieję ze bedzie dla mnie miejsce

Zostaw opinię o Activ Tomasz Pacholczyk - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Activ Tomasz Pacholczyk