Budowa Instalacji Teletechnicznych BIT inż. Jadwiga Karbowska

Wrocław

Opinie o Budowa Instalacji Teletechnicznych BIT inż. Jadwiga Karbowska

wrzos

witam również, @jarek z tego co wiem to w firmie jest wszystko w należytym porządku, tak jak z wypłatami, tak jak również ze stabilnością zatrudnienia, wiele od tego 2011 się poprawiło z tego co słyszałem

Oszusci

Uwaga zalega mi jeszcze hajc za wrzesien 2011 bez kometarza takich powinni do paki wsadzac

nick

Nie polecam. Nie płaci. Pracowałem za dormo. Tylko obiecanki. Omijać szerokim łukiem.

witam !!! z przykrością informuję iz firma BIT Jadwiga Karbowska jest fima nie żetelna .Nie polecam współpracy a tym bardziej sprzedaż materiałów elektroinstalacyjnych ,chyba że chcecie nigdy nie zobaczyc zapłaty za fv. OSTRZEGAM

brak

Ty się naucz pisać, rzetelny pisze się przez "rz" a nie "ż" analfabeto

szczerze nie polecam tej firmy!!! chyba że chcecie pracować za grosze!!! bo zarobić w niej nie zarobicie!!!

Zostaw opinię o Budowa Instalacji Teletechnicznych BIT inż. Jadwiga Karbowska - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budowa Instalacji Teletechnicznych BIT inż. Jadwiga Karbowska