Bielan Krzysztof Usługi Remontowo-Budowlane

Zamość

Opinie o Bielan Krzysztof Usługi Remontowo-Budowlane

Patrycja

@Andrzej123 - podając więcej szczegółów pomożesz innym użytkownikom potencjalnie zainteresowanych pracą dla Bielan Krzysztof Usługi Remontowo-Budowlane. Co sprawia, że polecasz pracę w tej firmie?

bbb

A gdzie teraz się robi?

Podwykonawca

Jestem jednym z podwykonawców pracuje nas wiele ekip Kierownicy płacą bez problemu jest ok polecam.

andrzej 28

Cześć. Dla mnie praca jest w porządku. Ludzie są sympatyczni, jest zawsze co robić, można sobie dodatkowo dorobić na dodatkowych godzinach, a wypłata jest na czas. Jeśli chcesz się przenieść do nas, to możesz spróbować, szukają ludzi teraz.

Marbot

Możesz rozwinąć coś więcej? Mam okazję zostać podwykonawcą, ale po przeczytaniu wpisów się boję. Czy może ktoś miał już do czynienia z Panem Bielanem z podobnego poziomu? Facet robi dobre wrażenie.

Andrzej123
@Marbot 05.06.2017 12:22

Polecam .

AJ

Bielan Krzysztof Usługi Remontowo-Budowlane z tego co widze to pozwala zarobić fajne pieniądze, nie ma co narzekać

Patatajło

Bielan płaci ? Hahaha

Obiektywna

Powiem krótko-kto pracował bądź słyszał ten wie.I na nic zdadzą się komentarze chwalebne najpewniej wypisywane przez tę samą osobą najpewniej na polecenie samego B. Omijać szerokim łukiem.Pozdrawiam.

jarek 123

Ta firma to poważny wykonawca budują milionowe rzeczy stawiali wiatraki koło mnie a teraz stacja BP przy obwodnicy lidle biedry Szacun Polecam a i walka z pijakami trwa na okrągło z tegoo co wiem POlecam

kornel20015

niewiem co jestale ztego co wiem to wszyscy tam mają umowy o pracę i płatności reguralne śą oby tak dalyj

jaro 1

ja pracuje kilka lat nie nażekam każdy ma umowe roboty dużo 2200 wypłacili w tym mc niewiem czy szef lub kierowniki zatrudniają polecam

jaro 1

Majster

Witam Wiecie może czy poszukują tam pracowników, ewentualnie do kogo trzeba się zgłosić w sprawie pracy? Z góry dziękuje za każdą odpowiedz. Pozdrawiam

swojak

Omijać szeroki łukiem, ostrzegam ( usunięte przez administratora )

firma

Jako kontrahent jest wypłacalny,nie wiem jak traktuje pracowników ,ale jest ich trochę

olek

ja robilem 2 lata wziol mie spowrotem przyszedlem dobrze tam jest mamy dużo roboty ok polecam stabilna firma jest to a szef walczy z pijakami

roman

myślę że zaplaci na pewno ja też chwilę czekałem daliśmy radę widzę że non stop tasama osoba pisze głupoty na to jest paragraf i szkaluje ja polecam dalej dla nich robomy

byly

Po co u niego pracujecie???? !!!!! ja pracowalem, teraz nie pracuje u tego pana i problem z glowy. Wiec sie pytam jeszcze raz dlaczego u niego pracujecie??????

ania

ja uważam ze uczciwie płaci chyba że niebylo cie w pracy albo piłes gosc jest ok pozdrawiam

garry

@Tadzio, prosze nie pisz caps lockiem, bo to źle wyglada. Jakbys mógł, to napisz o co dokładnie chodziło, najlepiej z przykładem sytuacji, bo taka opinie mogła napisac konkurencja, czy ktoś nieżyczliwy. Pamiętaj tez, ze taka opinia może podchodzic pod znieważenie, czy tez oczernienie, jeśli jes tnieprawdziwa.

tomek

to znaczy czy macie jakieś konkretne propozycje na to? zastanawiam się jak ma to wszystko wygląda, czy firma w takim razie upadła, czy są jakieś konkretne sygnały od nich w związku z tym, ze firma ma upaść czy jednak nie? jak coś wiecie na ten temat to piszcie koniecznie, ja będę czekał na nowe informacje.

gregory

Widze, że tu na forum wypowiada się non stop jedna osoba, która zmienia nick. Latwo to poznać po np. 5 minutowym odstępie czasowym pomiędzy dwoma postami oraz błędami ortograficznymi jak u dziecka przed podstawówką.. Warto wierzyć tym komentarzom, bo przez te błędy wydają się mi malo rzetelnym źródłem informacji.

SYLWESTER ;) BYŁY PRACOWNIK

ZAPOMNIAŁEM DODAĆ ŻE SEZONY MIAŁEM NA MYŚLI 3 LATA CIĄGŁEJ PRACY W LECIE WYJEŻDŻAŁEM ZA GRANICE 2-3 MC ,PODBUDOWAĆ BUDŻET I WRACAŁEM , MOE DLA INNYCH JEST ZŁY ALE DAJE NA CHLEB I UTRZYMUJE SPORO RODZIN A NIE WYMAGA WIELE. JESLI KTOŚ JEST ZAJ....M PRACOWNIKIEM I FACHOWCEM CHĘTNIE PRZYJMĘ TEGO PANA DO PRACY DZIAŁAM POZA TERENEM EUROPY PROSZĘ ODEZWIJCIE SIE PODAM NAMIARY ... POZDRO

SYLWESTER ;) BYŁY PRACOWNIK

MOI DRODZY K. BIELAN W SEZONIE UTRZYMUJE PONAD 100 LUDZI!!!!!!!!!!!! A ŻE NIE JEDNEMU ZDARZA SIĘ NAWALIĆ I SPAĆ TO JAKIŚ WYMIAR KARY MUSI KOLEGĘ CZEKAĆ ,FAJNIE SIĘ PIJE TYLKO GORZEJ JAK KTOŚ SPADNIE Z RUSZTOWANIA I ZOSTANIE KALEKĄ!!! LUB ZABIJE SIĘ !!!!! JA PRACOWAŁEM 3 SEZONY U P.KRZYSZTOFA I W KAŻDEJ CHWILI ZADZWONIĘ I MAM PRACE DLACZEGO BO JA PRACOWAŁEM I TEN KOLEGA MNIE DOBRZE MNIE ZNA . SAMEMU ZARZĄDZAĆ TAKĄ FIRMĄ TO NIE JEDEN BY ZWARIOWAŁ,

buła

1800 do 2600 botyle mam roboty mamy dużo nawet na zimę , tylko nie pić POLECAM

buła

1800 do 2600 botyle mam roboty mamy dużo nawet na zimę , tylko nie pić POLECAM

andy78

robimy dla nich jako podwykonawcy na jednej z budów płaci pan (usunięte przez administratora)średnio tylko strasznie się targuje polecam

rio

może stwierdzili jednak, że na tym poziomie rozwoju firmy strona obecnie nie jest im aż tak niezbędna

krzyś

Szkoda, że strona Bielan Krzysztof Usługi Remontowo-Budowlane już nie działa, to powinna być reklama firmy, ale widać nie opłacili serwera.

Dariusz

Jak na taką wielkość firmy Bielan to całkiem sporo tutaj opinii, myślałem, że raczej rotacji u nich nie będzie, a tu takie rzeczy.

indyk 123

bardzo dobry pracodawca i dobra firma POLECAM

?

indyk123 - 2013-09-10 12:45:22 pracuje w tej firmie ze 30 osób na stałe po pare ładnych lat każdy znich ma rodzine żony niepracujące dzieci szacun dlatego człowieka że chce musię zwami szarpać ja bym [usunięte przez moderatora] wszy stkich na zbity ryj kilka osób pisze nieprawdę pewnie wylecieli za wóde i się mszczą ogólnie pracodawca ziezły i strasznie inteligentny więc myślcie co czynicie ziomyo tempora o mores, można powiedzieć na temat bałwanochwalców [usunięte przez moderatora]

arno 5

jak pracowałeś 3 lata to nieszkaluj człowieka bo dawałci pracę i utrzymanie żonie twojej i dzieciom więc to niegżeczne z twojej strony bo to jeden z pracodawców którzy są mocni na rynku i ma robotę do którego jeszcze wrócisz biorąc pod uwagę że tak cługo tam pracowałóeś ja popieram uczciwy BOSS i goni pijaków

indyk123

wariat

hehehe on jest dobrym pracodawca yyyyy to gdzie ty wcześniej pracowałeś on dobry jest w obiecywaniu tylko aaa nie w płaceniu nigdy na czas nie mialem wypłaty na krasnystaw wyjezdzalem o 6 rano i w racalem na 18 czyli wedlug bielana to jest 8h pracy bez delegaci i bez zaplaconych nadgodzin

xxx

Posadzki same sie nie ukladaja... [usunięte przez moderatora] jedzie na lacie, bo jest w tym najlepszy. Nikt nie ma lepszego "laciarza". A jesli pije to tylko po godzinach pracy. I pije za swoje!! Wtedy moze wszystko, nawet lac na srodku starowki.

abc

Ciekawe ile Ci zapłacił za tą wypowiedź...

elwis 25

Ja w tej firmie robię parę lat i niemam zadnycch akcji w miarę płaci to zamość a nie nowy jork pewnie się napiłeś i cię wywalił miej pretensje do siebiw bo tego nielubi jak ktoś pracuje uczciwie to niema problemów nam jest ok

tuvbgtug

Wypłate? Hahahahaha, wypłaty to jego pracownicy na oczy nie widzą...

totalna porażka nie polecam

romano

zenek - 2012-09-18 07:56:50 bardzo dobra firma!polecamw dobrej to chyba jeszcze nie robiłeś!!?

zenek

bardzo dobra firma!polecam

taak, ten pierwsz post to albo z automatu albo Pan [usunięte przez moderatora] sam go pisał. Firma nędza zarobki smieszne, po wypłate ludzie czekają w kolejce jak za wędliną na kartki. [usunięte przez moderatora] Po prostu nie polecam

Tomi
@anonim 05.04.2012 03:18

Bo pseudo pracownikom nie powinno się płacić. Wynagrodzenie rzecz święta i musi być ale większość z tych krzykaczy, którzy tutaj piszą nie zasługuje nawet na taką pracę. W robocie nie ma miejsca na głupoty i opierdzielanie się a większość tak myśli. Pracowałem z ponad tysiącem pracowników i z tego tysiąca można wybrać mądrych, rzeczowych ludzi, którzy chcą pracować na miejscu w Polsce i szanować pracę około 10%. Na szczęście mam te dziesięć procent a reszta niech jedzie na zmywak i niech dalej pluje na własne gniazdo. Powodzenia wszystkim tym, którzy robią kupę tam gdzie jedzą. Ja z takimi pracownikami nie chcę ani pracować ani ich nawet znać. Przykre ale prawdziwe. Na zmywaku zapierniczają po 16 godzin na dobę bez urlopu, bez wolnych dni, i bez ubezpieczenia a do kraju przyjeżdżają wówczas gdy stracą zdrowie i muszą się leczyć za pieniądze tych, którzy wypracowują składki na ubezpieczenie. Zmądrzejcie chłopcy. Jakoś tylko panowie narzekają a kobiety szanują pracę w Polsce. Pozdrawiam

aaa
@Tomi 08.12.2016 11:33

pojechałeś z tymi kobietami... alkohol szkodzi zdrowiu

Zostaw opinię o Bielan Krzysztof Usługi Remontowo-Budowlane - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bielan Krzysztof Usługi Remontowo-Budowlane