Porwit Firma Handlowo-Usługowa Rafał Porwit

Pszczyna

Porwit Firma Handlowo-Usługowa Rafał Porwit

Opinie o Porwit Firma Handlowo-Usługowa Rafał Porwit

oszukany

UWAGA!!! OSTRZEGAM !!! PRZED FIRMĄ !!! - F.H.U. "PORWIT" Rafał Porwit ul. Męczenników Oświęcimskich 19 43-200 Pszczyna . W marcu 2013 zapłaciłem za towar który ponoć był na stanie - dziś styczeń 2014 - wykonałem w tym czasie kilkaset!!! połączeń telefonicznych których nikt nie odebrał, wysłałem list polecony " za potwierdzeniem odbioru" - owszem potwierdzili -ale do dziś -ANI TOWARU ANI PIENIĘDZY!!! UWAGA UWAGA

Joanna
@oszukany 19.01.2014 10:37

Ja zakupiłam w 2012 - ani towaru ani pieniędzy - nie odbiera poleconych - odradzam,

Czy ktoś wie, jak aktualnie przedstawia się sytuacja Porwit Firma Handlowo-Usługowa Rafał Porwit na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób mieszkających w Pszczyna i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Joanna
@Administrator 26.02.2018 17:29

Do dziś nie odzyskałam pieniędzy za zakup towaru - ani pieniędzy ani przesyłki - zakup 2012 rok - nie odbiera poleconych

arek

wiekszosc z was ostrzega przed wspolpraca z ta firma

MORG

(usunięte przez administratora) Całe szczęście nie pokusiłem się o rozwinięcie współpracy(usunięte przez administratora)

Monika

Zgłoś to proszę na policję, ja to zrobiłam im więcej nas tym lepiej. Też zostałam oszukana na prawie 520 zł.

Kaja1210

Mam bardzo złe doświadczenie z firmą Grupa Porwit z Pszczyny ul. Męczenników Oświęcimskich 19. Zamówiłam i zapłaciłam przelewem za zegarek. Uzyskałam informację, że transakacja jest w trakcie realizacji. Trawło to tydzień i zamówiony towar nie dotarł. Zrezygnowałam z zamówienia i nie mogę odzyskać swoich pieniędzy, ponad 600 zł. Firma nie odpowiada na moje e-maile, nie mogę z nikim porozmawiać poza niekompetentną osobą na infolini. Szef jest nieuchwytny, podobno nikt nie jest odpowiedzialny za księgowość, a moich pieniędzy brak.

Zostaw opinię o Porwit Firma Handlowo-Usługowa Rafał Porwit - Pszczyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Porwit Firma Handlowo-Usługowa Rafał Porwit