Porwit Firma Handlowo-Usługowa Rafał Porwit

Opinie o Porwit Firma Handlowo-Usługowa Rafał Porwit

Filtruj opinie po kryteriach:

oszukany
 Opinia

UWAGA!!! OSTRZEGAM !!! PRZED FIRMĄ !!! - F.H.U. "PORWIT" Rafał Porwit ul. Męczenników Oświęcimskich 19 43-200 Pszczyna . W marcu 2013 zapłaciłem za towar który ponoć był na stanie - dziś styczeń 2014 - wykonałem w tym czasie kilkaset!!! połączeń telefonicznych których nikt nie odebrał, wysłałem list polecony " za potwierdzeniem odbioru" - owszem potwierdzili -ale do dziś -ANI TOWARU ANI PIENIĘDZY!!! UWAGA UWAGA

Joanna
@oszukany 19.01.2014 10:37

Ja zakupiłam w 2012 - ani towaru ani pieniędzy - nie odbiera poleconych - odradzam,

Opinia

Czy ktoś wie, jak aktualnie przedstawia się sytuacja Porwit Firma Handlowo-Usługowa Rafał Porwit na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób mieszkających w Pszczyna i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Joanna
@Administrator 26.02.2018 17:29

Do dziś nie odzyskałam pieniędzy za zakup towaru - ani pieniędzy ani przesyłki - zakup 2012 rok - nie odbiera poleconych

arek
 Opinia

wiekszosc z was ostrzega przed wspolpraca z ta firma

MORG
 Opinia

(usunięte przez administratora) Całe szczęście nie pokusiłem się o rozwinięcie współpracy(usunięte przez administratora)

Monika
 Opinia

Zgłoś to proszę na policję, ja to zrobiłam im więcej nas tym lepiej. Też zostałam oszukana na prawie 520 zł.

Kaja1210
 Opinia

Mam bardzo złe doświadczenie z firmą Grupa Porwit z Pszczyny ul. Męczenników Oświęcimskich 19. Zamówiłam i zapłaciłam przelewem za zegarek. Uzyskałam informację, że transakacja jest w trakcie realizacji. Trawło to tydzień i zamówiony towar nie dotarł. Zrezygnowałam z zamówienia i nie mogę odzyskać swoich pieniędzy, ponad 600 zł. Firma nie odpowiada na moje e-maile, nie mogę z nikim porozmawiać poza niekompetentną osobą na infolini. Szef jest nieuchwytny, podobno nikt nie jest odpowiedzialny za księgowość, a moich pieniędzy brak.

Zostaw opinię o Porwit Firma Handlowo-Usługowa Rafał Porwit - Pszczyna