Porwit Firma Handlowo-Usługowa Rafał Porwit

Pszczyna

Opinie o Porwit Firma Handlowo-Usługowa Rafał Porwit

arek

wiekszosc z was ostrzega przed wspolpraca z ta firma

MORG

(usunięte przez administratora) Całe szczęście nie pokusiłem się o rozwinięcie współpracy(usunięte przez administratora)

oszukany

UWAGA!!! OSTRZEGAM !!! PRZED FIRMĄ !!! - F.H.U. "PORWIT" Rafał Porwit ul. Męczenników Oświęcimskich 19 43-200 Pszczyna . W marcu 2013 zapłaciłem za towar który ponoć był na stanie - dziś styczeń 2014 - wykonałem w tym czasie kilkaset!!! połączeń telefonicznych których nikt nie odebrał, wysłałem list polecony " za potwierdzeniem odbioru" - owszem potwierdzili -ale do dziś -ANI TOWARU ANI PIENIĘDZY!!! UWAGA UWAGA

Monika

Zgłoś to proszę na policję, ja to zrobiłam im więcej nas tym lepiej. Też zostałam oszukana na prawie 520 zł.

Kaja1210

Mam bardzo złe doświadczenie z firmą Grupa Porwit z Pszczyny ul. Męczenników Oświęcimskich 19. Zamówiłam i zapłaciłam przelewem za zegarek. Uzyskałam informację, że transakacja jest w trakcie realizacji. Trawło to tydzień i zamówiony towar nie dotarł. Zrezygnowałam z zamówienia i nie mogę odzyskać swoich pieniędzy, ponad 600 zł. Firma nie odpowiada na moje e-maile, nie mogę z nikim porozmawiać poza niekompetentną osobą na infolini. Szef jest nieuchwytny, podobno nikt nie jest odpowiedzialny za księgowość, a moich pieniędzy brak.

Zostaw opinię o Porwit Firma Handlowo-Usługowa Rafał Porwit - Pszczyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Porwit Firma Handlowo-Usługowa Rafał Porwit