Aviva Investors Poland Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA

Opinie o Aviva Investors Poland Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA

kuuba

Widze, że firma jest spółką oferującą usługi o charakterze wyłącznie inwestycyjnym, ale naparwde jakościowo sa na plus. Nie ma co prawda nowych ofert pracy, ale wydaje mi się, że spokojnie można składac aplikacje chociażby przez ich stronkę. Tylko nie wiem jak atmoasfera?

NICK

A ja wręcz przeciwnie. Beznadziejny kontakt z doradcami, ktorzy wielokrotnie nie mają pojęcia o czym w ogóle mówią! Dno i jeszcze raz dno, dwukrotnie spotkała mnie sytuacja gdy to wlasnie aviva zadzialala na szkodę petenta. NIE POLECAM

Kaśka
@NICK 29.05.2012 19:38

to w ogóle nie jest opinia o firmie jako pracodawcy ... napisałeś/łaś opinię klienta, który coś zainwestował ... opinia do kosza

Zostaw opinię o Aviva Investors Poland Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aviva Investors Poland Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA