Opinie o Komptell Greg-Bau Grzegorz Oczkowski w Bystrzyca Kłodzka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Komptell Greg-Bau Grzegorz Oczkowski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Komptell Greg-Bau Grzegorz Oczkowski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komptell Greg-Bau Grzegorz Oczkowski w Bystrzyca Kłodzka

Przemysław Nowy wpis

Miałem kiedyś u nich internet radiowy który wariował, zacinał się, chodził bardzo wolno zależnie od pory dnia (do godziny 13-14 było w miarę ok, jak ludzie wracali ze szkoły i pracy do późnych godzin wieczornych to był dramat, a w godzinach od 2 w nocy do 5-6 rano internet śmigał super). Pisałem, dzwoniłem przedstawiałem wszystkie logi itd jak wygląda sytuacja, ale szanowny pan bez kultury i ogłady miał do mnie problem i straszył mnie sądami za wystrawienie negatywnej opini. Nie polecam, straszna frajernia.

ULWAR Nowy wpis
@Przemysław

NIE MA FIRMY BO KOLEŚ JEST KUPE KASY WINEN I NA TERENIE BYSYTZYCY SI E NIE POKAZUJE

Prezes, informatyk, radny

Firmę prowadzi Mariusz. Grzegorz to jego brat, który z firmą nie ma nic wspólnego. Za pracę (na czarno) dostałem 5zł na godzinę w 2018 roku więc to trochę przesada. Ogólnie firma niepoważna, nieprofesjonalna, zadłużona gdzie się da. Jako dostawca internetu ignoruje awarie u klientów. Stosuje najtańsze urządzenia, kable itd. co powoduje dużą awaryjność.

wierzyciel dłużników
@Prezes, informatyk, radny

Zadłużona gdzie się da, a dalej funkcjonuje, jak to możliwe? Co robi policja, prokuratura, urząd skarbowy? W poprzednich odpowiedziach właścicieli-dłużników widać wielką arogancję. Znam kilka osób zadłużonych, którym właściciel nie zapłacił czynszu. Ktoś odzyskał swoje pieniądze, w jaki sposób?

nieznany
@Prezes, informatyk, radny

Małe sprostowanie Grzegorz to nie brat tylko bratanek

ULWAR Nowy wpis
@Prezes, informatyk, radny

szkoda pisania bo i tak ma długi i uciekł z Bystrzycy bo każdy go ściga o kasę on się bawi na wakacjach a ludzi ma gdzieś

Paulina Nowy wpis
@ULWAR

Skoro właściciel wyjechał, czy to oznacza, że firma została zamknięta? Co z pracownikami, zostali zwolnieni, otrzymali na koniec pełne wynagrodzenie?

Tonik

@Internet - Idzików Uwagi do firmy lepiej kierować na właściwy adres!

Internet - Idzików
@Tonik

Tak, ciekawe do kogo kierować uwagi, do firmy widmo ???

@Internet - Idzików

wiadomo co za kobieta to jest łatwo się domyśleć i też nie ma zielonego pojęcia o takiej firmie tak jak Jarosław K. Dalej szkoda opisywać bo Jarosław K.nawet nie ma prawo jazdy

wanted MO
@Internet - Idzików

Tak, firma widmo, pobrali pieniądze, a usługi brak. Lokale powynajmowane a czynszu nie ma komu płacić. Teraz szukać wiatru w polu. Zostają organy ścigania i pozew zbiorowy.

Niestety jakoś usług legła w gruzach.. Od 2 tygodni w zasadzie brak internetu i telewizji , firma została ponoć sprzedana młodemu Panowi Knedli. Niestety brak odpowiedzi , niemożliwość skontaktowania się jakkolwiek będą prowadziły do pozwów i rezygnacji z usług.. Jeśli jest problem to się wystawia oficjalną informację dla ludzi a nie ukrywa po kątach.. Knedla to młody człowiek i na jego miejscu rezygnowałbym z firmy jak najszybciej bo chłopak już na starcie zniszczył sobie reputacje itd.. Kolejna chora sprawa to to że nie wiadomo i tak do kogo należy komptell skoro są trzy nazwiska na tą firmę a sąsiedzi twierdzą że na pieczątce i tak widnieje imie i nazwisko kobiety.. po prostu padło po całości wszystko.

@Marcin

do tej pory też nie wiadomo jak tam robią ludzie i tylko są jak woły bo robią na tą kobietę a Mariusz O.i Jarosław K. To oszukują tylko ludzi a Mariusz O.zmienił samochód na inny a innym firmom wisi dużo kasy gdzie już toczą się sprawy w sądach,i komornicy go ścigają a on nie ma skąd ich spłacić dla tego nie ma nic na siebie

@ulwar

Drogi użytkowniku "ulwar", anonimowo możemy pisać sobie rożne rzeczy i oczerniać wszystkich. myśląc że bez konsekwencji. I tu się pomyliłeś ponieważ jutro zostanie złożone zgłoszenie od prokuratury w związku z tym wpisem. No i jeszcze jedno nowy samochód kupiłem za ciężko zarobione pieniądze i niech żal (usunięte przez administratora) o to nie ściska.

@maario

Jedno napisz dlaczego firma nie jest na ciebie tylko na osoby trzecie gaj pozdrawiam haker

@ulwar

@ulwar szczerze mówiąc g...o Cię to powinno obchodzić a jak już tak bardzo Cię to interesuję to zapraszam do biura na Mickiewicza. Jestem prawie zawsze o godz 8 lub wieczorem ok 20.

abonent
@maario

Przepraszam że przerywam i się wtrącam do Państwa "interesującej" konwersacji, ale jak w końcu udało się nawiązać kontakt z kimkolwiek z firmy KOMPTELL, nie mogę się powstrzymać od zadania nurtującego mnie od co najmniej dwóch tygodni pytania, tzn. KIEDY BĘDZIE INTERNET? Proszę o jakąkolwiek sensowną informację - jak na razie tylko konkurencja bombarduje wszystkich propozycją przejścia do siebie... PS. Panie Mariuszu jak mniemam (maario), przepraszam za ironiczną formę mojego postu, ale czytając te pierdoły nie mogłem sobie odmówić... co kogo interesuje kto kupił, za czyją kasę auto czy kto jest właścicielem firmy... Interesuje nas tylko kiedy będzie dostęp do internetu.

@abonent

@abonent Szanowny Panie. Internet działa już od piątkowego popołudnia. Proszę o informację oraz podanie swoich danych na biuro@komptell.pl

@maario

Szkoda mi paliwa żeby przyjechać do jakiej dury haha

dura maaria
@ulwar

Z takim cwaniackim podejściem i arogancją nie dziwię się, że tak wielu klientów jest tutaj pokrzywdzonych. Ale pycha kroczy przed upadkiem. Ktoś zaufał a tu taka reakcja na problem klienta. Hańba!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Komptell Greg-Bau Grzegorz Oczkowski? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Technik / Inżynier Serwisu (CNC)
DTH Selection
logo firmy Starszy referent
Służba Cywilna
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Programista CNC ZA GRANICA
ATN Service ApS

Na jakie benefity można liczyć w Komptell Greg-Bau Grzegorz Oczkowski?

klient

Dla klientów nie ma żadnego. W firmie u Pana Mariusza O. największym benefitem jest brak płatności, a dalej brak kontaktu, nieodbieranie telefonów, odwracanie kota ogonem. Zmienia nazwę firmę jak rękawiczki. (usunięte przez administratora) i przebiegłość. Tak jak większość komentarzy: unikać jak ognia! Odzyskanie długu to ciężka sprawa.

byly_pracownik

Unikać jak ognia...Ta firma, ten człowiek, to jedno wielkie nieporozumienie. Krętacze, naciągacze i (usunięte przez administratora) do kwadratu. Dług na długu, tylko żal oddawać. Śmieją się w twarz (usunięte przez administratora)klientom. Wszystko po to, by żyło się tylko im lepiej. Zero pokory i skruchy. Wot ludzie spoza prawa.

Olga
@byly_pracownik

Ok, rozumiem, że masz nieprzyjemne doświadczenia z firmą Komptell Greg-Bau, ale to jeszcze nie oznacza, że musisz tu wszystkich obrażać. Chyba powinieneś zapoznać się z regulaminem tego forum. No a właściwie, to jak długo tam pracowałeś?

Renia

Witam pisze w imieniu wielu ludzi ze Starej Bystrzycy Od 5 dni osoby , które są odbiorcami usługi , którą świadczy Pan Oczkowski nie mają dostępu do internetu nie ma również możliwości kontaktu telefonicznego ani osobistego z tym Panem Czy tak ma odbywać się świadczenie usług ...? proszę o natychmiastowy kontakt właściciela firmy z Panią Sołtys Starej Bystrzycy w przeciwnym razie zostaną podjęte należyte kroki prawne

@Renia

Szanowna Pani, Pan Oczkowski nie jest już właścicielem od kilku miesięcy internetu radiowego. Siecią, zajmuje się nowy właściciel P. Knedla i tutaj już nikt nie ma wglądu jak odbywa się jego praca. Proszę przekazać tę informację dalej i odszukać tego właściciela sieci.

Internet - Idzików

Całe szczęście już zakończyłem współpracę z tym psełdo dostawcą internetu. Zero poszanowania dla klienta . Awarie co chwila. Czekałem kilka miesięcy na poprawienie jakości i szybkości internetu i skończyło się na obietnicach.

Radek

Jest jakiś powód, że nikt z pracowników tu nie pisze? Warto starać się o pracę w firmie?

@Radek

lepiej nie robić bo pierw obiecanki a potem wykorzystanie pracownika i nie masz nic

Karol

Zachęcam pracowników Komp Tell Serwis do wyrażania opinii o pracy! Powiedzcie co nowego słychać w firmie? Jak oceniacie warunki zatrudnienia i atmosferę pracy? Wszystkie informacje odnośnie pracy w Komp Tell Serwis będą pomocne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w tym miejscu.

@Karol

W tej firmie to jest brak organizacji pracy a czekanie na serwis jest długi

Bigi

Witam. Internet na pogode, prędkość internetu nie powala. Piosenka o wielkości 5mega w 40 sekund? No to chyba trochę słabo, ping wahający się od 40 aż do 1300? To już jest masakra. Internie nie dla osób które grają w gry multiplayer, nie polecam. Tak internet może być dla osób które przeglądają allegro bądź coś w tym stylu, choć strona ładująca się ok. 15 sekund też potrafi zdenerwować. Pan Oczkowski, miły człowiek potrafi pomóc lecz czasami po prostu nie ma ochoty przyjeżdżać. Ja na poprawienie połączenia czekam już chyba z pół roku. Ostatecznie daje jedną gwiazdkę na 5. Nie polecam.

Klient St. Waliszów

Jako odbiorca usług mogę powiedzieć tak - profesjonalista! Po negatywnych doświadczeniach z internetem radiowym w moim wcześniejszym miejscu zamieszkania, nie sądziłem, że spotkam tu takiego profesjonalistę jak Pan (usunięte przez administratora). Podczas burzy, która nawiedziła Kotlinę Kłodzką zostałem pozbawiony internetu, jeden telefon z rana i awaria w mgnieniu oka usunięta. Miałem problem z konfiguracją połączenia, Pan Oczkowski zjawił się u mnie w godzinach wieczornych (20-21), oddając czas sprawom zawodowych, chociaż równie dobrze mógł go spędzić na spokojnie z rodziną i mieć gdzieś klienta, któremu udostępnia swoje usługi. Umowa na czas nieokreślony, zdrowy regulamin - gdyby każda firma telekomunikacyjna świadczyła tak należycie usługi, jak Pan Oczkowski, nie byłoby żadnych spraw sądowych. Życzę dalszego rozwoju firmy Komptell! Nigdy nie spotkałem tak rzeczowego dostawcy usług!

Jola
@Klient St. Waliszów

Rozumiem ze te opinie powyżej to rodzina i znajomi :)

Karol

Byłeś lub jesteś obecnie pracownikiem firmy Komp Tell Serwis w Bystrzycy Kłodzkiej? Napisz proszę nową opinie w temacie tego pracodawcy, z miłą chęcią dowiemy się najnowszych informacji dotyczących zatrudnienia, kwestii warunków pracy oraz wieści o aktualnym rozwoju tego pracodawcy. Wspomnij o temacie aktualnej atmosfery w tej firmie, jeszcze raz zachęcam was do nowych komentarzy na tym forum.

Tadeusz

Z mieszanymi uczuciami zostawiłem do naprawy laptopa z rozbitym ekranem. Po dwóch dniach pan z serwisu zadzwonił że już gotowe. To chyba najtańszy serwis jaki spotkałem a po wymianie ekranu nie ma śladu na obudowie. Polecam ten serwis.

Alice

Nareszcie ktoś kto poważnie podchodzi do tematu prędkości internetu. Po Play, Orange i Polsacie znalazłam wreszcie poważnego dostawcę. Dziekuję i polecam KOMPTELL!

tymko

siema wszystkim wie ktoś może czy zatrudniają kogoś teraz bo nie widzę ogłoszeń żadnych będę wdzięczny za info

Właściciel firmy będący perfekcjonistą, który jest dostępny niemal cały dzień roboczy w razie awarii. Życzę powodzenia w dalszej działalności firmy.

hajdfeld

Świetna firma, prężnie rozwijająca działalność na tereny Kotliny Kłodzkiej. Pan Mariusz to profesjonalista w każdym calu, złoty człowiek!

Zostaw merytoryczną opinię o Komptell Greg-Bau Grzegorz Oczkowski - Bystrzyca Kłodzka

• Jak się pracuje w Komptell Greg-Bau Grzegorz Oczkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Komptell Greg-Bau Grzegorz Oczkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Komptell Greg-Bau Grzegorz Oczkowski