Komp Tell Serwis Mariusz Oczkowski

Bystrzyca Kłodzka

Opinie o Komp Tell Serwis Mariusz Oczkowski

Tadeusz

Z mieszanymi uczuciami zostawiłem do naprawy laptopa z rozbitym ekranem. Po dwóch dniach pan z serwisu zadzwonił że już gotowe. To chyba najtańszy serwis jaki spotkałem a po wymianie ekranu nie ma śladu na obudowie. Polecam ten serwis.

Alice

Nareszcie ktoś kto poważnie podchodzi do tematu prędkości internetu. Po Play, Orange i Polsacie znalazłam wreszcie poważnego dostawcę. Dziekuję i polecam KOMPTELL!

tymko

siema wszystkim wie ktoś może czy zatrudniają kogoś teraz bo nie widzę ogłoszeń żadnych będę wdzięczny za info

Andrzej

Właściciel firmy będący perfekcjonistą, który jest dostępny niemal cały dzień roboczy w razie awarii. Życzę powodzenia w dalszej działalności firmy.

Klient St. Waliszów

Jako odbiorca usług mogę powiedzieć tak - profesjonalista! Po negatywnych doświadczeniach z internetem radiowym w moim wcześniejszym miejscu zamieszkania, nie sądziłem, że spotkam tu takiego profesjonalistę jak Pan (usunięte przez administratora). Podczas burzy, która nawiedziła Kotlinę Kłodzką zostałem pozbawiony internetu, jeden telefon z rana i awaria w mgnieniu oka usunięta. Miałem problem z konfiguracją połączenia, Pan Oczkowski zjawił się u mnie w godzinach wieczornych (20-21), oddając czas sprawom zawodowych, chociaż równie dobrze mógł go spędzić na spokojnie z rodziną i mieć gdzieś klienta, któremu udostępnia swoje usługi. Umowa na czas nieokreślony, zdrowy regulamin - gdyby każda firma telekomunikacyjna świadczyła tak należycie usługi, jak Pan Oczkowski, nie byłoby żadnych spraw sądowych. Życzę dalszego rozwoju firmy Komptell! Nigdy nie spotkałem tak rzeczowego dostawcy usług!

hajdfeld

Świetna firma, prężnie rozwijająca działalność na tereny Kotliny Kłodzkiej. Pan Mariusz to profesjonalista w każdym calu, złoty człowiek!

Zostaw opinię o Komp Tell Serwis Mariusz Oczkowski - Bystrzyca Kłodzka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komp Tell Serwis Mariusz Oczkowski