Komp Tell Serwis Mariusz Oczkowski

Bystrzyca Kłodzka

Komp Tell Serwis Mariusz Oczkowski

Opinie o Komp Tell Serwis Mariusz Oczkowski

Karol

Zachęcam pracowników Komp Tell Serwis do wyrażania opinii o pracy! Powiedzcie co nowego słychać w firmie? Jak oceniacie warunki zatrudnienia i atmosferę pracy? Wszystkie informacje odnośnie pracy w Komp Tell Serwis będą pomocne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w tym miejscu.

Klient St. Waliszów

Jako odbiorca usług mogę powiedzieć tak - profesjonalista! Po negatywnych doświadczeniach z internetem radiowym w moim wcześniejszym miejscu zamieszkania, nie sądziłem, że spotkam tu takiego profesjonalistę jak Pan (usunięte przez administratora). Podczas burzy, która nawiedziła Kotlinę Kłodzką zostałem pozbawiony internetu, jeden telefon z rana i awaria w mgnieniu oka usunięta. Miałem problem z konfiguracją połączenia, Pan Oczkowski zjawił się u mnie w godzinach wieczornych (20-21), oddając czas sprawom zawodowych, chociaż równie dobrze mógł go spędzić na spokojnie z rodziną i mieć gdzieś klienta, któremu udostępnia swoje usługi. Umowa na czas nieokreślony, zdrowy regulamin - gdyby każda firma telekomunikacyjna świadczyła tak należycie usługi, jak Pan Oczkowski, nie byłoby żadnych spraw sądowych. Życzę dalszego rozwoju firmy Komptell! Nigdy nie spotkałem tak rzeczowego dostawcy usług!

Jola
@Klient St. Waliszów 14.08.2015 19:23

Rozumiem ze te opinie powyżej to rodzina i znajomi :)

Karol

Byłeś lub jesteś obecnie pracownikiem firmy Komp Tell Serwis w Bystrzycy Kłodzkiej? Napisz proszę nową opinie w temacie tego pracodawcy, z miłą chęcią dowiemy się najnowszych informacji dotyczących zatrudnienia, kwestii warunków pracy oraz wieści o aktualnym rozwoju tego pracodawcy. Wspomnij o temacie aktualnej atmosfery w tej firmie, jeszcze raz zachęcam was do nowych komentarzy na tym forum.

Opinie pracowników dotyczące warunków zatrudnienia w Komp Tell Serwis Mariusz Oczkowski okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Tadeusz

Z mieszanymi uczuciami zostawiłem do naprawy laptopa z rozbitym ekranem. Po dwóch dniach pan z serwisu zadzwonił że już gotowe. To chyba najtańszy serwis jaki spotkałem a po wymianie ekranu nie ma śladu na obudowie. Polecam ten serwis.

Alice

Nareszcie ktoś kto poważnie podchodzi do tematu prędkości internetu. Po Play, Orange i Polsacie znalazłam wreszcie poważnego dostawcę. Dziekuję i polecam KOMPTELL!

tymko

siema wszystkim wie ktoś może czy zatrudniają kogoś teraz bo nie widzę ogłoszeń żadnych będę wdzięczny za info

Andrzej

Właściciel firmy będący perfekcjonistą, który jest dostępny niemal cały dzień roboczy w razie awarii. Życzę powodzenia w dalszej działalności firmy.

hajdfeld

Świetna firma, prężnie rozwijająca działalność na tereny Kotliny Kłodzkiej. Pan Mariusz to profesjonalista w każdym calu, złoty człowiek!

Zostaw opinię o Komp Tell Serwis Mariusz Oczkowski - Bystrzyca Kłodzka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komp Tell Serwis Mariusz Oczkowski