Elmarco Tadeusz Martyniuk

Opinie o Elmarco Tadeusz Martyniuk

Ja

A ja pracuje tam 27 lat i gitrka

sxds

wydaje mi się, ze teraz wcale nie ma tak dużo pracy u nich, chyba, ze sezonowo coś teraz bedzie wiecej.

AH

Kiedyś tam pracowałem to było gdzieś w końcówce lat 90'. Postawili mnie przy jakiejś maszynie i coś kazali szlifować przez cały dzień. Wytrzymałem chyba ze dwa dni.

doświadczony
@AH 09.02.2016 15:22

Omijać szerokim łukien ten cyrk..dobra rada

odp

A jak mówią, żeby nie wychodzić punktualnie bo prezes tego nie lubi bo myśli że mało do pracy jest itd.?

haha

Witam, czy moglibyście nieco wiecej powiedziec o zarobkach, nadgodzinach - płatne czy tez nie ?

hehe

Cała prawda. Dziś pojawiło się znowu ogłoszenie do pracy, opis odbiega znacznie od rzeczywistości. Stanowczo Odradzam.

GalAnonim

tylko tu prawdy się dowiesz www.gowork.pl/opinie_czytaj,164050,0,0

TadzioGnom

zapraszam tutaj wszystkich zainteresowanych: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,164050,0,0

Zostaw opinię o Elmarco Tadeusz Martyniuk - Chwaszczyno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elmarco Tadeusz Martyniuk