Astra Jacek Tadeusz Pazik

Łomża

Opinie o Astra Jacek Tadeusz Pazik

Ona

Pracowałam tam i zrezygnowałam tylko z powodów rodzinnych. Szef jest bardzo konkretny .sprawiedliwy i do tego bardzo przystojny......widać po wpisach ze mu zazdroszczą .

histek

no nie jest łatwo, czasem trzeba coś dźwignąć, coś przestawić, tak wygląda praca w hurtowni, jest ona również odpowiedzialna, bo za wiele rzecy trzeba odpowiadać, również za faktury czy pieniądze czy dział reklamacji

stopleserom

Powyższe wpisy to chyba pisał ktoś, kto albo się nie dostał do pracy i ma żal, albo ten kto liczył na łatwą pracę. Ale sorry - praca w hurtowni nie jest cały czas łatwa, prosta i przyjemna i czasem trzeba ostro zasuwać, zwłaszcza gdy jest sezon. Ja pracuję już parę lat w tym miejscu i znam realia, które ni jak nie pokrywają się z tym, co wypisują powyższe osoby (a może osoba?). Wyzysku żadnego nie ma i nigdy nie było. A to, że ktoś oczekuje od kogoś zaangażowania w sezonie to chyba normalne, co? W okresach posezonowych jest czas na odsapnięcie. Wolne? Wszystko kwestia rozmowy i dogadania się - nie umiesz się dogadać i rozmawiać? Twój problem - bez tego wszędzie będzie Ci źle i z nikim się nie dogadasz. Kokosy? Na dzień dobry nikt nigdzie i nikomu nie obiecuje złotych gór - żeby na nie zasłużyć to trzeba na nie zapracować. A jak Ci źle, to idź do Stokrotki albo Biedronki - dopiero tam zobaczysz co to wyzysk. Dziwne, że najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy przepracowali tu tydzień, dwa, miesiąc. Poziom wypowiedzi i stosowanych epitetów przez "hitlera" wiele mówi o nim samym, jak i jego nick. Chcesz znać prawdę o firmie? Porozmawiaj z tymi, którzy pracują tu już dłuższy czas i nie bazuj na opiniach leserów, którzy nie szanują pracy i innych.

nie polecam

Nie polecam warunków pracy u tego Pana. Zero szacunku i wdzięczności dla pracownika.

stazysta

Faktycznie tak jest. Miałem okazję tam pracować. Wyzysk na maxa. Urlop tylko wtedy kiedy bosowi pasuje, bo ;trzeba żyć firma;. Zwolnienia lekarskiego lepiej nie przynosić, bo .... . Nie rozumiem jak tam stara gwardia wytrzymuje, no chyba ze zarabiają kokosy, ale z tego co wiem to raczej śmieszne pieniądze za niewolnictwo.

Zostaw opinię o Astra Jacek Tadeusz Pazik - Łomża

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Astra Jacek Tadeusz Pazik