Alina Strzałka Biuro Rachunkowe

Rybnik

Opinie o Alina Strzałka Biuro Rachunkowe

Marek

Najgorsze biuro z jakim mieliśmy okazję współpracować. Bałagan, niekompetencja i hamskie podjeście do klientów oraz kontrahentów to coś co zdecydowanie wyróżnia to biuro. Dramat.

Michał

Wszystkim przyszłym klientom zdecydowanie odradzam podjęcie współpracy z tym biurem rachunkowym. Niekompetentni właściciele, aroganckie podejście pracowników oraz brak szacunku do klientów to standard pracy jaki tam obowiązuje.

@Michał 21.04.2017 09:55

Panie Szalonek- możemy się siłować, który z nas wykazuje się niekompetencją jak i braku szacunku do ludzi ( spójrzmy np na rotację kadrową) Ja rozumie ,że do tej pory udawało się Panu obrażać wszystkich w koło ( tutaj ma na myśli pracowników) Jednak moja kadra nie zasłużyła sobie na tolerowanie obrażania . Jasne jest dla mnie ,że Pana kadra nie reagowała na osobiste wycieczki z Pana strony- jednak ja zatrudniam ludzi na poziomie -wyzwiska nie przejdą Panu na sucho-. Proszę poszukać sobie biura, które zgodzi się na tolerowanie takiego zachowania.Powodzenia. Alina Strzałka

ziami

Najważniejsze jest to, że każdy dba tutaj o stabilne warunki pracy. Wiecie jednak czy wypłata jest u nich terminowa? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

Alina Strzałka

Witam Pani Moniko. Jestem świeżo po naborze- na ten moment nie mam wolnych miejsc- ale proszę "trzymać rękę na pulsie " to może się zmienić :) Pozdrawiam

Alina Strzałka

Witam . Pana Ziami- chyba zaszła drobna pomyłka- nie szukam współpracownika do Garwolina. Pozdrawiam Alina Strzałka

Monika

Rozliczam swoją firmę w tym biurze od ponad 3 lat i złego słowa nie mogę powiedzieć...

wzruszony

http://www.infopraca.pl/praca/praca-weekendowa/44-217-rybnik/11328972 ...te hotdogi są ciekawe :D - nowy profil działalności?

Marcin

Aktualne oferty pracy można znaleźć na stronie biura www.biuro-strzalka.pl

Kamil- syn :)

Witam :) Restauracja była moja , i owszem jak Pani napisała była złym pomysłem , głównie ze względu na złą lokalizację. Pozdrawiam Kamil Strzałka

Doris
@Kamil- syn :) 08.12.2014 11:33

Miejmy nadzieję że kolejne inwestycje Pana ( jako Kamil- syna :) ) będą równie spektakularne lecz bardziej trafne, czego z całego serca życzę :) i oczywiście serdecznie pozdrawiam .

Doris

Restauracja niewypał to od tej samej babeczki ?

Roman Bugla

Mam bardzo dużo do powiedzenia na temat Biura Rachunkowego Strzałka ...ale jeszcze trochę poczekam :-)

Dorik

Janko- serdecznie witamy konkurencję w naszych progach :) Pracuję w kadrach Biura- odpowiadam: -nie ma ani jednej umowy śmieciowej- wszystkie stałe. -wypłaty wg klucza np- kadry mają wszystkie takie same :) -nie pamiętam kiedy były podwyżki dla klientów .. ( wiesz kto klientów nazywa podatnikami hihi- i mamy jasność ) Baśka- są ( z tego co wiem ) 2 nowe etaty. Mamy nowe firmy-potrzebujemy fachowców.

zainteresowana

Witam, pokazała się nowa oferta pracy właśnie w tym biurze.... czy ktoś ma jakieś aktualne dane na temat tego biura... chodzi mi o wynagrodzenie, traktowanie pracowników, urlopy.... z góry dziękuję za pomoc

lukas

To dość poważne komentarze, może niech ktoś je jeszcze potwierdzi, bo biur rachunkowych jest sporo, może to konkurencja Aliny Strzałka pisze takie bzdury.

Czy ktoś jeszcze mógłby podzielić się odczuciami w stosunku do tego Biura i jego pracowników?

ewa

ciekawe cala ta firma

Wszystko jak najlepiej, jestem klientem od 7 lat:) Opinie negatywne są mi obce. mśsle że są pisane przez osoby zazdrosne. Pozdrawiam Serdecznie .

?

Wg wiadomości i zaangażowania? Dobre! Za tę firmę powinny się wziąść odpowiednie służby (patrz ZUS i US), choćby tylko za to, że piszą i płacą co innego.

BEE

Miałam przyjemność pracować w owej firmie. Nikomu nie polecam - wyzysk pracowników. Praca na umowie za minimum, do ręki - wedle tego, jak szefowa kogo lubi.

asdf

Warunki bhp nie są ciekawe. Bałagan, gdyż nie ma przydzielonych firm danym osobom, w związku z tym nie egzekwowana jest odpowiedzialność. Brak kultury interpersonalnej u niektórych osób.

Zostaw opinię o Alina Strzałka Biuro Rachunkowe - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alina Strzałka Biuro Rachunkowe