Piotr-Bet & Mich-Bud S.C.

Gdańsk

Opinie o Piotr-Bet & Mich-Bud S.C.

Jurek

Ktoś może coś więcej powiedzieć o pracy w charakterze kierowcy kat. C? Jakie są zarobki, bo cały czas szukają i domyślam się, że Dziad - Trans?

ujh

Ja to się zastanawiam czy jest szansa żeby znaleźć zatrudnienie u nich, wiecie? Nie ukrywam, że chętnie bym się załapał, bo doskonale dbają o niezłe zatrudnienie.

Zadzwoń to wszystkiego sie dowiesz

wwww edek

jaka wyplat ??ile czekac ile na papoierze a ile do lapy na lweo takka firma powinna miec katrole za katrola i to skarbowki nie dajacie sie nabrac pozytywy to pisza chyba sami wlasciciele i lizusy

Kierowca
@wwww edek 17.09.2016 17:35

To jeśli dostałeś wypłatę to kup sobie słownik

Kazek

Jaki generał ? nie rozumiem o co chodzi ?

Driver

Nie jest tak żle,jak jest dużo pracy to sie zasówa a jak niema to sie siedzi w domu.Kasa się zawsze zgadza.Tam jest praca tylko dla wytrzymałych ludzi,pipki do dhl albo k-ex.Sprzęt nie najgorszy,tylko ten Generał...

burek

pracuje w tej firmie i jest spoko. Wszystko co źle o niej piszą, to po prostu sfrustrowani życiowo ludzie chyba... wypłata na czas więc nie wiem o co chodzi co niektórym.

miro

Pracuje tam i jest spoko firma. Chcesz pracować to pracujesz, wynagrodzenie masz na czas i atmosfera spoko.

Tymek

A co się dzieje jak się zwalniasz?

dziad

Nie piszcie glupot. Firma,jak kazda inna. Jesli pracujesz i sie podporzadkujesz,to jest ok. Sprobuj w sobote nie przyjsc do pracy,gdzie o sobocie informuja dopiero o 20 w piatek,ze trzeba przyjsc...pauzy weekendowe nie sa robione...a jak sie zwalniasz z dwutygodniwym wypowiedzeniem,bo ci sie nie podoba,to wtedy zobaczycie co sie zaczyna dziac. Dla chcacych tam pracowac i tych co juz tam sa proponuje sprawdzic,czy zusy sa placone. Pozdrawiam i nie polecam:)

mlody

Nie da się pracować w tej firmie oszukują i wykorzystują ludzi jak tylko się da pod każdym względem. Ta firma powinna nazywać sie Dziad Trans

rudy

Jak tam teraz w tej firmie?

groszek

kocham tą firmę i pragnę w niej spędzić resztę swojego dynamicznego i bujnego rzycia. Praca pełna przygud dzięki super organizacji i logistyce, codziennie coś nowego. i generalnie (usunięte przez administratora) z kasą aby robota była.

Groszek

Pracuje tam pare lat zaczelem tam jako fizol. A teraz jezdze na cysternie i jestem bardzo zadowolony z tej firmy. Sukces jaki w niej odnioslem zawdzieczam szczerosci w obec przelozonym. PS. (usunięte przez administratora) tam z pieniedzmi, wazne zeby robota byla:)

gekon

bardzo solidna firma - polecam

Oczko

Tak, zwłaszcza miło jest, kiedy czeka się na wypłatę dwa miesiące. Nie dawajcie wiary tej wypowiedzi. Pracowałem tam pół roku, (usunięte przez administratora) i porażka

Zostaw opinię o Piotr-Bet & Mich-Bud S.C. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piotr-Bet & Mich-Bud S.C.