Dragon S.C. Radiotaxi

Gliwice

Opinie o Dragon S.C. Radiotaxi

przem

no jakby to była prawda to uważam, ze to całkiem dobra stawka, tylko pytanie teraz czy jest to kwota netto czy tez może brutto.

haha to jakieś brednie :) wiem o tej firmie bardzo dużo może i wszystko. z tym rozwojem to gruba przesada firma stoi w miejscu... chociaż można powiedzieć że się nie cofa. Robota ciekawa hm no tak na taksówce ciekawa jak lubi się spotykać z ludźmi każdego pokroju jak najbardziej. Co do zarobków na taksówce ile zarobisz tyle masz :D jak chodzi o dyspozytornie to sprawa nie wygląda tak kolorowo upierdliwa robota tak naprawdę nie do końca zapłacona wszystkie weekendy święta itd tryb ciągły wiec nic dodać nic ująć :) Ludzka życzliwość jak w życiu i tak i nie :D Ogólnie wielkich dramatów tu nie ma ale superlatyw doszukiwać się nie warto.

xxx

Jedno wielkie kłamstwo...ludzie beznadziejni ,zarobki bliskie jałmużny,brak poszanowania pracowników itd...nikomu nie polecam,słowem jedno ogromne bagno!!!

Zostaw opinię o Dragon S.C. Radiotaxi - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dragon S.C. Radiotaxi