Idee S.C.

Szczecin

Opinie o Idee S.C.

Pianista :)

Dokładnie jak powyżej. Na dodatek stosuje jakieś wymyślne wskaźniki (których sam nie rozumie) a na ich podstawie decyduje czy ktoś zostaje czy nie. Jak się pytasz czy wszystko jest OK to kiwa głową a potem 2 dni przed końcem umowy (umowa zlecenie oczywiście) mówi Ci że jest niezadowolony, i jak chcesz zostać to obniża Ci ostro kase. Szantażysta zakichany. Na dodatek oszukuje że wypłaci premie czy prowizje a jak przychodzi co do czego to kreci i kombinuje zeby tylko nie zapłacić. Kategorycznie odradzam prace w tym miejscu.

piotr majewski

Bardzo zly pracodawca. bardzo slaba placa i bardzo ciezka robota . ciezko sie doprosic o normalna umowe . nie polecam

Zostaw opinię o Idee S.C. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Idee S.C.