Krezzpro S.C. Małgorzata Krężel Agnieszka Krężel

Mielec

Opinie o Krezzpro S.C. Małgorzata Krężel Agnieszka Krężel

ikon
użytkownik zarejestrowany

dziwna sprawa, że nie mają swojej strony www :) według mnie to dobra firma budowlana, tak mi się o uszy obiło

Pauliś

żal !

mis

tez uwazam ze super firma i super praca

Ona

niestety ja nic nie wiem może ktoś coś powie inny

Zosia

Wspaniałą firma, jestem bardzo zadowolona z ich usług, szybko i solidnie wykonali moje meble do łazienki są bardzo pojemne i pięĸnie wyglądają, rewelacyjnie prezentuja się w mojej odnowionej łazience

Emilia

Znakomita firma, jestem zadowolona z efektów ich pracy, znakomicie urządzili moje mieszkanie, to profesjonaliści w kazdym calu, znają sie na rzeczy.

Tina

Rewelacyjni fachowcy, dzięki nim moja kuchnia nabraa życia, zaprojektowane przez nich meble i wnętrze przeszły moje najśmielsze oczekiwania. To profesjonaliści w każdym calu, polecam.

Zostaw opinię o Krezzpro S.C. Małgorzata Krężel Agnieszka Krężel - Mielec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krezzpro S.C. Małgorzata Krężel Agnieszka Krężel