Sonex S.C. Serwis RTV

Łódź

Opinie o Sonex S.C. Serwis RTV

Luki

A mojego Samsunga naprawili szybko i co najwazniejsze za rozsadna cene ! Goraco polecam ten serwis !

Marek

Oddany do naprawy monitor LCD odebrałem naprawiony, nie powiem. Natomiast pytam "co zostało naprawione?", na co Pan "no coś tam zrobiłem, powinno być dobrze". Dopytuję się dalej, co zostało naprawione, bo jako klient chyba mam prawo wiedzieć? Nie dostałem odpowiedzi... Pan mówi należy się 50 zł. Ok, tylko poproszę fakturę. A to wtedy należy się 50 zł + VAT. Nie rozumiem, to pierwsza cena jest bez paragonu i na lewo? Brawo. Nieuczciwy serwis, nie powiedzą co naprawili i kombinują jak tu zarobić na lewo, przez co nie mogę porównać ile taka naprawa kosztowałaby gdzie indziej. Nie polecam.

Zostaw opinię o Sonex S.C. Serwis RTV - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sonex S.C. Serwis RTV