Consulit S.C. Krzysztof Starzecki Michał Mizera

Opinie o Consulit S.C. Krzysztof Starzecki Michał Mizera

Sili

Pracowałem u nich jako game developer, 1.5 roku temu zakończyliśmy współpracę. Jest to jedna z niewielu tak dobrze zorganizowanych firm tej wielkości w Polsce. Polecam pracę u nich - Płacą dobrze i na czas, nie ma problemu z urlopami, trzymają się standardów projektowych, programistycznych i wszelkich innych. Jedyna rzecz, na którą można u nich narzekać, to atmosfera ale w końcu to nie przedszkole, tylko praca.

Jak jest w firmie Consulit S.C. Krzysztof Starzecki Michał Mizera? Wiesz coś czego inni nie wiedzą? Podziel się z nami opinią na ten temat!

Zostaw opinię o Consulit S.C. Krzysztof Starzecki Michał Mizera - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Consulit S.C. Krzysztof Starzecki Michał Mizera