Kredyt Inkaso S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Kredyt Inkaso S.A.

Migrena

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej na Asystentkę - po 2 godzinach maglowania doprowadzili mnie do takiego bólu głowy, że ledwo dotarłam do domu. To była masakra. Szkoda, że na wyższe stanowiska tak nie maglują. Czułam się jakby przepytywali mnie ruscy agenci te same pytania zadawane w kółko, opisy chronologiczne. Gwóźdź programu to pytanie w języku angielskim co sądzę na temat szczepień przeciwko (usunięte przez administratora) roboty za marne grosze. Jeśli ktoś potrzebuje szybkiej migreny i liznąć przesłuchania 2 godzinnego to polecam :-)

Zbigniew z Jaworzna

Nie wstyd wam pracować w takiej (usunięte przez administratora) firmie? Kredyt Inkaso przegrało ze mną sprawę o 28 tysięcy, a teraz do mnie dzwonią i chcą żebym zapłacił 36 tysięcy. Za wygraną przeze mnie sprawę. To jest jakiś bandyctwo i kryminał, nie sądzicie?

Czy w Kredyt Inkaso S.A. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Joanna

Jak masz dzieloną umowę na zlecenie i etat to będziesz dostawał 2 razy w miesiącu. Raz za etat i raz za zlecenie.

Robert

Proszę o informacje czy wszyscy pracują na łączone umowy, czy tylko tak mowicie mnie chcą wrobic?

Karina
@Robert

Wszyscy. Taka polityka firmowa.

Joanna

Czytam w ogłoszeniu o pracę na młodszego księgowego. Firma oferuje przyjazną atmosferę pracy, hahaha dobry żart.

Iwona

To jest jakaś poważna firma, co zatrudnia na 1/8 etatu i śmieciówki? (usunięte przez administratora) Dlaczego tak dajecie się wykorzystywać i poniżać?

Robert

Czy to prawda, że zatrudnienie na umowę o pracę nie obejmuje wszystkich godzin pracy? Podrzućcie jak to jest z pozpstalym czasem pracy.

Rowny

Firma ściga biednych ludzi a sama to może placi podatki ze straty ;) ? Bo ja jakbym się zatrudnił to nawet od tej 1/8 będę musial

Zabawa

Jak to możliwe, że firma zarabiająca tyle na przedawnionych długach zatrudniająca ludzi na łączone umowy wykazuje stratę grupy KILKADZIESIAT MILIONOW ZLOTYCH STRATY ZA 2020 ROK ?

@Zabawa

widocznie na szczęście tyle nie zarabia :)

Wyrozumiały w

Prezes nie zarobił na biedakach co to skupił ich przedawnione długi i wydarł ostatni wdowi głos, on zarobił ze straty trzydziestu baniek. Jak zarobił ze straty? To kto stracił?

Wyrozumialy

Prezes ten co to nie nazywa się jak Polak zarobił co prawda ponad 1 mln zł za 2020 ale miał kontrakt nie umowę. Jeżeli to prawda ze oferuje się 1/8 etatu dla kandydata to kandydat ma lepiej?

Janek

Podrzuci ktos ile zarobił zarobił prezes grupy za 2020 rok, strata ponad 30 baniek a on zgarnia spora kase?

Robol

Czy jak pójdę do sądu z tymi dwoma umowami to coś mi będą musieli zapłacić?

Stary

Mam pytanie dlaczego, handlujący akcjami starych spółek, handlujący prawami do starych nieruchomosci są przestępcami- a handel starymi wierzytelnościami jak to się ma do prawa ? Czy przypadkiem nie zależy też od tego co tam czyli wykorzystywania lokatorów i czyszczenia kamienic, a może czy nie był kupowany już z zamiarem nekania dluznikow bo może nie krzykną ze długi przedawnione może bez mrugnięcia zapłacą za dlugi bo nie mają już papierów zeby się bronić? Najwazniejsze to zrozumieć mechaniz i zweryfikować z obowiązującym prawem.

znajacy sie

umowa o prace na 1/8 etatu, a reszta na śmieciowej powoduje, że niewolnik za urlop i L4 dostaje z 1/8 etatu :) brak wynagrodzenia za urlop lub L4 w takim przypadku do kieszeni właściciela i na różne wydatki ;)

PIP

W dalszym ciągu jazda na dwie umowy? 1/8 umowy o prace a potem śmieci? ZUS to sprawdzał?

Boster

Powiedzcie skad oni biora numery?wyslali dzis smsa o rzekomym dlugu 1300zl i podali nr konta do splaty aforti collections (spr to jakas firma windykacyjna)jak nigdy nic nie bralo sie wgl! To orange rozdaje?ktos pozaciagal czy cos na

@Boster

wysyłają na chybił trafił, a nuż jakiś (usunięte przez administratora) pomyśli że ma dług i zapłaci :)

Boxter
@Boster

To pytanie to na serio??

@Boxter

a dlaczego ma nie być na serio?

Boxter
@antywindykator

Serio się pytasz? Poważnie?

Zaczaruj

Znajdzie się jakaś dobra dusza i podpowie czy warto aplikować do księgowości? Jak z nadgodzinami i atmosferą? Dobrze traktują pracownika? Będę wdzięczna za info.

Katka
@Zaczaruj

aplikuj, ale raczej poziom płacy cię nie zadowoli.

Jarosław
@Zaczaruj

Duże tempo pracy. Z miesiąca na miesiąc coraz więcej tabelek i innych sprawdzeń do zrobienia. Świetny i asertywny zespół. Tak tu gracie do jednej bramki. Fatalna kadra menadżerska. Nadgodziny wypełniasz w exelu jak zaakceptuje to masz, ale z reguły trzeba się prosić po kilka razy. Kiepska infrastruktura techniczna. To branża wierzytelności, wszystko jest tajne i słabo działa. Fajerwerków nie ma, ale może być wygodnie.

Szczery
@Jarosław

Daruj sobie ta firma pada, ostatni w maju zgasi światło

zarowka
@Szczery

tam już światło się nie świeci a żarówki powykręcane

Karoll
@Jarosław

Jedyny plus atmosfera pracowników ale kadra do wymiany! Zero wsparcia wieczne pretensje i wiecznie trzeba się tłumaczyć

Agnieszka
@Karoll

Dobrze, że chociaż atmosfera między pracownikami Inkaso jest bardzo dobra - można powiedzieć, iż jest to już połowa sukcesu. Czy w takim razie organizujecie sobie od czasu do czasu jakieś spotkania, a może nawet i wyjazdy integracyjne?

Krystyna
@Agnieszka

Warunki na ostatnim wyjezdzie integracyjnym miałyśmy bardzo dobre! Wszystko to zasługa naszej firmy i nie jest prawdą, że nad łóżkami dach przeciekał! Szczególnie, że prawie nie padało! Firma dba o nas jak ojciec najlepszy!"

Ninka
@Agnieszka

Wyjazdów integracyjnych wprawdzie nie ma, jednakże w kwestii integracji doszło w tamtym roku do bardzo ciekawego zdarzenia. Otóż dwójka pracowników się zintegrowała tak bliżej i wszystko byłoby ekstra gdyby nie fakt, że o tym zdarzeniu integracji dowiedział się partner integrującej się pracownicy, po czym wtargnął niedaleko tutaj na podwórko celem wyjaśnienia przyczyn zaistniałego zdarzenia. Naprawdę muszę przyznać że było ciekawie i wesoło.

Piter
@Krystyna

A informujecie klienta że kupiujecie przedawnione zadłużenia??? I próbujecie zwykłego kowalskiego naciągnąć na spłate długu,kto to widział że jakiś (usunięte przez administratora) przychodzi mi do domu i bez dokumentów żąda spłaty,Lichwa przez duże L

Czym w Kredyt Inkaso S.A. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Ryszard

Jedynym dodatkiem to są godziny nadliczbowe

dziadek

calkowicie negatywna albo banda nieznajaca prawa albo (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Kredyt Inkaso S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kredyt Inkaso S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kredyt Inkaso S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kredyt Inkaso S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kredyt Inkaso S.A.?

Kandydaci do pracy w Kredyt Inkaso S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kredyt Inkaso S.A.