Wakacje.pl S.A.

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Wakacje.pl S.A.

wyjadacz

sama firma i Klienci są ok chociaż szefostwo cc jest nastawione tylko na zysk. gorzej maja nowi bo są zmiany, najlepsi co zrobia target wyciagna maks 2000 netto lacznie i to Ci mega najlepsi reszta 1300-1500 a przy nie zrobieniu targetu degradacja albo out. nie polecam dla swieżynek no chyba ze ktos wymiatal w COB albo orangu.

Marija
@wyjadacz

Swietna firma, kto sobie nie radzi z tak prostą rzeczą ja rozmowa z klientem przez telefon to chyba nawet na kasie w markecie nie da rady :-) jestem mega zadowolona mam place lepsza niz ustalone zostalo na rozmowie bo dostaję premie, mam nawet perspektywy na wycieczkę i to za free w cieple kraje, takze pozdrawiam tych co odeszli hehe wiecej dla nas co nie!? Atmosfera spoko oprócz kilku marud

tak czy nie?

Czyli podsumowując jest fajnie ale nie w sprzedaży (call center), bo tam jest beznadziejna atmosfera, beznadziejni liderzy/kordynatorzy/SV czy jak się zwą. i wyścig szczurow. A w innych działach jest spoko. Czy tak?

Mooo

Super atmosfera pracy. Bardzo zgrany zespół. Pracuje od 2 lat i nie mogę narzekać. Zarobki dobre ( nie pracuje w sprzedaży). Mogę liczyć na wsparcie szefostwa. Ciekawe projekty it, ciągle się rozwijamy. Polecamy dla osób zainteresowanych ecommerce. Można się bardzo dużo nauczyć i rozwinąć swoje kompetencje. Jeżeli ktoś jest zaangażowany i chce się rozwijać to firma dla niego i na pewno będzie miał przy tym wsparcie.

pracownica

Czytam opinię i wniosek mam taki, że to już inna firma niż ta, o której piszecie. Po połączeniu chyba faktycznie nie było najlepiej, ale pewne standardy zostały wypracowane. Na call center mają najlepsze stawki w Trójmieście, a praca na słuchawkach zawsze jest stresująca. Albo się na to piszesz, albo nie. Są wyjścia integracyjne, ubezpieczenie zdrowotne, na atmosferę nie narzekam - młodzi ludzie, wszyscy po imieniu, można liczyć na pomoc. Pracuję w innym dziale (nie sprzedaż), gdzie dużo się uczę, na spotkaniach mogę śmiało zabrać głos, ludzie nastawieni do siebie przyjaźnie. Nie czuję presji, nikt nie stoi mi nad głową. Jestem zadowolona, firma ma silną pozycję na rynku.

Edek

Tak, kiedyś. Nie licz na to. PENSJE to wszawe 1300. Najlepsi mają premie do...2000 - a powinni do 10 000, za wkład jaki dają. porażka

Henia

Zgadzam się z negatywnymi opiniami, sprzedawcy faktycznie mają zagmatwany system prowizyjny, tak aby nic nie dostać, a cały problem polega za zarządzaniu to firmą. Osoby które nie mogą się dogadać. Jak jedna z osób trzyna sie wytycznych to inne maja problem z jej zrozumienim. W mojej ocenie najgorsze jest zarządzanie, gdzie jest haos i brak zrozumienia pracy sprzedawców

Henia

Szkoda, niestety i żal (pl) tak dobrej niegdyś firmy. Zagmatwany system prowizyjny, w którym może kiedyś coś dostaniesz - chyba że umiesz oszukać algorytm opracowany chyba tylko po to byś w końcu, pomimo realizacji kilkunastu różnych targetów, zawsze mógł usłyszeć że gdzieś Ci zabrakło. Przełożeni cieszą się jedynie gdy na ekranie wyników coś się świeci na zielono - nie zdradzę co... i Go ich obchodzi czy pracownicy dają radę, czy widują swoje dzieci, czy w ogóle oddychają. Pracownicy to mnóstwo młodych ludzi którzy nic nie wiedzą, bo niby skąd, i kilku starych wyjadaczy którzy też nie są wstanie pracować za wszystkich i na wszystkich. Liderzy którzy nie wiedzą więcej niż 'świeżynki' z 3-tygodniowego szkolenia. Najlepsze określenia to Wyścig Szczurów albo Kołchoz!!! Jeśli chcesz się zachaczyć na chwilę i masz 3 tygodnie za friko, to i tak lepiej jedź na zgniły Zachód i szybciej pracę rozpoczniesz, a i kasę zarobisz...

Katarynka_były pracownik

Niestety muszę zgodzić się z wszystkimi negatywnymi opiniami. Pracowałam w tej firmie, najpierw w wakacje.pl, a później po fuzji w Enovatis S.A. - bez porównania. Pracując w wakacje.pl człowiek czerpał radość z pracy, z atmosfery, każdy każdego wspierał, pomagał- wszystko zmieniło się po połaczeniu spółek, a już najgorszy czas przyszedł po odejściu wakacyjnego prezesa. Bardzo mało "wakacjuszy" się ostało, a prym wiodą "easygołowcy". Atmosfera napięta, presja psychiczna, wręcz dręczenie pracownika sprzedażowego, byłam tego świadkiem i wciąż słyszę o złym traktowaniu przez przełozoną ds, ponadto pensje bardzo niskie, tylko tym na górze niczego nie brakuje... Cała ideologia wakacyjna została zdewastowana, a szkoda, bo to była świetna firma.

Kie

Odradzam, od miesiaca nie mogę się doprosić o swoje pieniądze. Kto nie dostal wyplaty prosze o kontakt w sprawie pozwu zbiorowego [usunięte przez administratora]

Insider

Ano są. Pytanie ile? Ile jest takich, a ile tych co już ich nie ma. Praca na słuchawkach zdecydowanie dzisiaj, tam tylko dla studenta... A widzę poprzednia wiadomość jakiś pr?

koza
@Insider

Pracują od lat, bo są po znajomości i pensje mają zupełnie inne.

Są jednak osoby, które pracują w Enovatis od kilku lat - nikt ich nie zwolnił, oni również nie mają takiego zamiaru. Niech każdy wypowiada się za siebie, a nie za wszystkich pracowników.

luk

Potwierdzam . Oferują bezpłatne szkolenie 3 tygodnie po szkolenieu pensja minimalna 1500 brutto plus bliżej nieokreślona prowizja. Ja podziękowałem.

Wakacje.pl
@luk

Szkolenie jest tygodniowe, płatne z pierwszą wypłatą.

zdecydowanie odradzam. konsultant ds. sprzedaży to 3 tygodnie bezpłatnego szkolenia a po szkoleniu pensja minimalna. Nie ma gwarancji zatrudnienia po szkoleniu. Generalnie szukają frajerów.

EX wakacje

Klimat tam był fajny zanim te firmy się połączyły easygo i wakacje.pl. Zmienił się szef i zmieniło się wszystko. Jak ktoś był w stanie ocenić sytuację firmy to odszedł sam, bo kilka lat pod rząd na minuisie robi swoje. Zarządzanie jak w czasach PRL.

ja

Nie polecam - beznadziejna atmosfera - zastanowcie sie 2 razy zanim wyslecie tam swoje CV - wiem z doświadczenia niestety. Po zmianie firmy odczułem ulgę.

ja tu pracuje
@ja

mów za siebie a nie wypowiadasz się za innych...

Leon

Żeby podszywać się pod pracownika w celu zareklamowania się....wybitnie mało profesjonalne. Żaden z obecnie pracujących tam , a tym bardziej wcześniej pracujących osób nie dało by takiej opinii. Najbardziej niedorzeczne jest stwierdzenie że oni dbają o pracownika. Dbają jedynie o swój zysk. Muszą , bo ryzyko upadku spółki jest niestety bardzo duże. Pensje zamiast podnosić obcinają, podstawa równa minimalnej krajowej, premia możliwa do wyrobienia po kilku miesiącach pracy, przyzwoita jedynie w okresie wakacyjnym. Nie ma co liczyć na jakiekolwiek dodatkowe świadczenia, a nawet na zwykły szacunek. Bardzo duża rotacja pracowników. Zatrudniają na chwilę, zwalniają, potem znowu zatrudniają, bo nie ma kto odbierać telefonów-mało to profesjonalne.

Zostaw merytoryczną opinię o Wakacje.pl S.A. - Gdańsk

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Wakacje.pl S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wakacje.pl S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wakacje.pl S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 12 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Wakacje.pl S.A.?

Liczba opinii klientów firmy Wakacje.pl S.A., to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wakacje.pl S.A.?

Kandydaci do pracy w Wakacje.pl S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wakacje.pl S.A.