Restauracja Ul Fasion Club

Sopot

Opinie o Restauracja Ul Fasion Club

Gosia

To nie jest żaden klub! na moich oczach wynieśli DJ'eja za to ze gral dla ludzi bawiących się i że grał niby za głośno. To jest porażka dla właściciela! było tak cicho że słyszelismy szuranie butow po parkiecie a szef ciagle sie [usunięte przez moderatora] ze jest za glosno. ogolnie muzyka swietna i na poziomie. Dj gral tak zeby wszyscy sie mogli pobawic i nie gral jakis lupanek jak to inni robia a jeszcze zostal wyniesiony.

Zostaw opinię o Restauracja Ul Fasion Club - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Ul Fasion Club