netto

Kobylanka

Opinie o netto

kiero

trudna firma gbury na dziale przyjęc towaru chamstwo prostactwo i nie douczenie

w3er

w Netto to glownie poszuka na chwile boecna sprzedawcow w kilku miastach w Polsce oferuja konkurencyjną pensję + premię uznaniową,stabilną pracę na pełen etat

piotr

tak tak.. ale [usunięte przez moderatora]. juz tam od dawna nie pracuje- sama sie wkopała na mine.... ale dalej jest tak samo jak napisano na górze..

nttuś

aaaaha i uwaga na panią [usunięte przez moderatora] z działu przyjęć/dostaw bądz wyjść na magazynie.Mówiąc delikatnie ,,donosi,, na kolegów z pracy do kierownictwa, a zwłaszcza jednego kierownika... kto jak pracuje itp... pare osób już przez nią wyleciało. Tak samo jest winnych działach... jedno wielkie donoszenia na siebie

nettoGETTO

Żenada na magazynie każdy operator wózków jezdniowych ma w umowie jako pracownik magazynowy za urlopy zabierają z pensji, zmniejszając podstawowe wynagrodzenie bony na święta sa potrącane w styczniu jako podatek zarobiki wózkowych to 1500 1700(odliczając dojazd będzie mniej) netto zależnie od premii a wymagania tekie ze nie można sie nawet podrapać po jajach. ODRADZAM na sklepie więcej można zarobić wczasy pod grusza nie istnieją za l4 są zwolnienia nie wspominając o kurzu na magazynie aż siwo a po robocie można pluć tym paskudztwem

Zostaw opinię o netto - Kobylanka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie netto