Akademia Smyka I Przedszkole Prywatne

Poznań

Opinie o Akademia Smyka I Przedszkole Prywatne

Szczera

Potwierdzam powyższą wersję - absolutnie odradzam! Najtańsza umowa zlecenie, studentki do pracy. Mi osobiscie zrobiono wielkie świństwo nie mówiąc o bardzo istotnej zmianie, więc od razu stamtąd uciekłam.

pracowałam kŕotko i dobrze

Absolutnie nie polecam!Ogromnie dużo pracy,strasznie niskie pensje,szefowa ucieka z placówki jak słyszy ,że pracownik chcę rozmawiać,wycieczki planowane tak byle było za darmo lub po najniższych kosztach,wszystko ma sprawiać iluzję placówki anglojęzycznej a pracownicy nie znają angielskiego lub są nauczony na pamięć zwrotów w szatni,wyjątkiem jest anglista.Odurzające ,ze produkty żywnościowe zakupione w Biedronce lub firmy Aro najtańsze w Macro.Wszyscy dobrzy nauczyciele odchodzą,ciągle tylko młode dziewczyny,bo najtaniej. Rodzice nie mają wstępu do sal,są zatrzymywani w szatni,ciągle jest coś do ukrycia...można zauważyć dbałość wizerunek szatni ale sale błędnie wyposażone, nauczycielki pracują na własnych materiałach.Najciekawszą jest dyr.dydaktyczna-wiecznie gadajaca o niczym kobieta z przyklejonym uśmiechem na wejście klienta.Super nauczycielka nie została nawet godnie pożegnana,wszystko za plecami rodziców...byle bez afery. Szkoda mi fajnych nauczycielek,proste,ale ciepłe dziewczyny.Przedszkole nie warte ceny dla rodziców, nie warte pracowania-narobisz się a jeszcze Ci powiedzą, ze widzieli,że siedziałam...okropne miejsce

Zyrafa

Chudy ma racje, nauczycielki studentki, co druga wylatuje albo sie zwalnia, reszta przez zasiedzenie albo na lojalkach. Zalosne wynagrodzenia, nieplatne obowiazkowe nadgodziny, pol etatu woznej bo jedna obrabia i nie wyrabia, pracowac najlepiej na swoim papierze, zapomnij o xero, o materialach, o sikaniu, jedzeniu i piciu. Usmiechaj sie ladnie i wcisnij w garsonke bo to wielki PR i biznes.

janka

jaszczurka, to fakt, no i dzieciaki maja co tu robic. bowiem sa tu zajęcia językowe - j. angielski, warsztaty Art & English ( artystyczno plastyczne), aktywności rytmiczno-taneczne, zajęcia szachowe, nauka pływania, treningi tenisa ziemnego, czy nauka jazdy na nartach.

chudy

Ale klepie Bartłomiej, dziewczyny zatrudnione na głodowych pensjach, dzieci biegiem z zajęć na zajęcia bez czasu na zabawę, a do jedzenia żywność z biedronki - i to za jedyne 1000 zł czesnego

Do Bartłomieja: Skąd wiesz, że praca w Akademii Smyka jest interesująca, skoro pracują tam same kobiety, a Ty nie jesteś kobietą. Poza tym, określenie \"interesująca\" jest zbyt ogólnikowe - dla jednych praca w przedszkolu może być interesująca, dla innych nie.

Zostaw opinię o Akademia Smyka I Przedszkole Prywatne - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akademia Smyka I Przedszkole Prywatne