Auto-Smolny Agencja Celna Barbara Dubiel

Tychy

Opinie o Auto-Smolny Agencja Celna Barbara Dubiel

Piotr

Czy zmieniła się sytuacja w firmie? Ostatnio narzekaliście a mam ochotę starać się o pracę w firmie i dlatego dopytuję.

pl

staż bezpłatny mało kogo interesuje, nie oszukujmy się. Przecież każdy musi za coś żyć i przeżyć... Ale tak czy inaczej na chwilę obecną nie szukają nikogo

JASIA

no to jeśli ktoś chce zarobić normalnie to co innego, tutaj na pewno negatywne komentarze pochodzą od osób, które jednak tak średnio są wiarygodne w całej sytuacji no i też mnie zastanawia jak oni sobie teraz radzą normalnie.. a też nie wiem czy jest tak, ze teraz potrzebują ludzi do pracy, ktoś mógłby potwierdzić?

bzdury

Nie na temat Agencj celna Barbara Dubiel zajmuje sie papierami profesjonalnie

anonimmm

można wiedzieć, kiedy tam byłeś?

Wolf3D

Witam, Auto smolny i pani z Agencji potwierdzam rzetelni pełen profesjonalizm. Papiery umowa itp. terminy wszystko jak sie patrzy. Zaznaczam ze trafiłem do nich całkowicie przypadkiem bo miałem troche czasu po drodze do dziadka i tak z ciekawości się zatrzymałem.

wys061
@anonim 19.04.2012 12:54
firma z prawdziwego zdarzenia,przykladaja sie do swojej pracy,wyjazd z nimi po samochod jest naprawde super.polecam...

Tak tylko naiwni albo sam Smolny pisze takie opinie, wyjazd po samochód 1000zł oraz to czego nie widzicie to znaczy prowizja dla Smolnego od sprzedawcy samochodu ok 200 do 1000euro ( w zależności od wysokości ceny auta, im wyższa cena tym większa prowizja dla niego od sprzedawcy), o tyle jest droższe wasze kupione auto, dlatego Smolny jak i cała reszta tych co jeżdżą z klientami na zachód po auta są oszustami bo zarabiają na na dwie strony mimo że biorą od was kasę 500zł za ,, niby negocjację dobrej ceny" Ja to już przerabiałem z tymi osobami organizującymi wyjazdy po samochody.

Tomek

ok. ja korzystałem z pełnej obsługi łącznie z rejestracją pojazdu, wszystko przebiegło idealnie super....

AGA

CO MOŻECIE POWIEDZIEĆ NA TEMAT FIRMY AUTO-SMOLNY TYCHY????????????????????//

firma godna polecenia. SZYBKO SPRAWNIE I SOLIDNIE:)

Zostaw opinię o Auto-Smolny Agencja Celna Barbara Dubiel - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Smolny Agencja Celna Barbara Dubiel