Net-Servis Serwis Komputerowy Przemysław Kierpiec

Pisarzowice

Opinie o Net-Servis Serwis Komputerowy Przemysław Kierpiec

GUL

Kiedyś miałem dobrą opinię o tej firmie ale ostatnio się zawiodłem na serwisie i już nie skorzystam z ich usług .

Jakie zmiany twoim zdaniem mógłby wprowadzić u siebie ten pracodawca, aby stać się lepszym? Net-Servis Serwis Komputerowy Przemysław Kierpiec liczy na twój szczery wpis. 113, Firma Net-Servis Serwis Komputerowy Przemysław Kierpiec chciałaby być coraz lepszym pracodawcą. Pomóż jej w tym i dodaj szczerzą opinię na jej temat.

Zostaw opinię o Net-Servis Serwis Komputerowy Przemysław Kierpiec - Pisarzowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Net-Servis Serwis Komputerowy Przemysław Kierpiec