LH Serwis Komputerowy Krzysztof Karczewski

Opinie o LH Serwis Komputerowy Krzysztof Karczewski

DZ

Wyjątkowo nierzetelni, nieprofesjonalni, niesłowni i nieuczciwi. W laptopie zostawili wymienioną część co mogło skutkować zwarciem. Monitor naprawili połowicznie (tylko wejście analogowe), odmówili reklamacji, twierdząc że za to musieli by wziąć drugie tyle. Nowy lepszy monitor można byłoby kupić za cenę ich naprawy. Bardzo drogo, bardzo długo, zero kontaktu, niesłowność w zapewnieniach. Złotousty właściciel, tylko dla klienta nic z tego nie wynika. Całkowity brak zwykłej ludzkiej przyzwoitości, nie mówiąc o zawodowej. Wszystko cacy, chyba że jest problem. Byłem świadkiem odmowy reklamacji innym klientom. Powinienem był wiedzieć lepiej czym to pachnie. Byłem z polecenia ..... Żałośni, mali ludzie. A ja im jeszcze jako bonus dałem starszego HP laptopa i iPoda na części. Zero przyzwoitości! Nigdy więcej!

Zostaw opinię o LH Serwis Komputerowy Krzysztof Karczewski - Białystok

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LH Serwis Komputerowy Krzysztof Karczewski