Service Algem Marek Mima

Bielsko-Biała

Opinie o Service Algem Marek Mima

Paulina

@Romek a czytałeś regulamin? Można wypowiadać swoje opinie, bez łamania regulaminu. A pisanie o konkretnej osobie na forum obraźliwe rzeczy jest karalne i łamie regulamin. Admin pewnie usunie Twój wpis.

Paulina

Pojawiło się rok temu wiele negatywnych opinii. Teraz nie mogę znaleźć żadnej oferty pracy, zatem jestem w stanie twierdzić, że nie ma rotacji pracowników w Service Algem Marek Mima. Czy w firmie sytuacja się poprawiła? Ludziom dobrze się tam pracuje? Nie ma co się spodziewać wolnych wakatów? Powiedzcie coś na ten temat.

Romek
@Paulina 25.10.2017 15:35

Mysle ze ten wlasciciel Pan Marek M. jest zwyklym zlodziejem i oszustem! Wystarczy sam fakt, ze siedzi w Bielskiej mafii gospodarczej! Pozdr.

w3er

no i jak zwykle ile ludzi to tyle opnii nie wiaodmo komu wierzyc

wyrolowany

„serwis był non stop aktywny” Skąd ta pewność czyżbyś monitorował serwis ? Tajemnicą poliszynela jest to iż firmy (zwłaszcza te pseudo-firmy) zainteresowane są i dbają o to, by opinie byłyby przynajmniej zrównoważone. Jak to robią, nie trudno się domyśleć! W tamtym okresie 99 % to opinie ludzi nabitych w butelkę, naciągniętych na kasę. Czara się przelała i jedynym wyjściem (jak się później okazało) było wyczyszczenie serwisu. Jeszcze raz powtarzam, nie tylko mój wpis został usunięty ale wszystkie inne negatywne opinie. Radzę dokładnie przeczytać wpis serwisanta, ale ze zrozumieniem a jak masz trudność to zadam pytanie. Czy to firemka w swoim DNA wpisane ma oszukańcze działania?

obiektywny

co Pan za bzdury wypisuje. nigdy przed długami nie uciekał. gdyby znał Pan całą sytuację, ponad 350 000,00 tys nie zapłacone przez Pana Łuczaka Prezesa slaskiej palety biznesu, to Pan by się dawno powiesił. Wszystko spłacone. Co do pani Gębali to chyba była pana niespełniona miłość skoro pamięta pan śliniących się klientówi siateczkową koszulkę. szkoda mi pana. Gdyby Pan Mima ,był takim fuszerantem, jak pan pisze do dawno by już nie istniała jego firma, przy takiej konkurencji jaka jest obecnie na rynku. Na swoje prace udziela 24 a nawet 36 m-cy gwarancji i wracają do niego klienci, którzy pana zdaniem byli nie zadowoleni a nawet jest polecany. Coś tu jest nie tak. Zawsze się znajdzie niezadowolony pracownik który nie zawsze pozostawia po sobie dobrze wykonane prace za które odpowiada tylko właściciel i musi poprawiać za niego fuszery. szkoda że ten serwis tak łatwo udostępnia opinie które nie zawsze są prawdziwe.

wyrolowany

Do Wszystkich długo czekałem na aktywacje tego serwisu. Mój wcześniejszy wpis został skasowany i Ci co byli tu wcześniej wiedza w czym rzecz. Przestroga do Wszystkich a w szczególności dla tych co chcą zarobić w przewozach Kopia wpisu sprzed 2 lat Ta pseudo firma to ‘towarzystwo doborowe” które już na dzień dobry ma wpisane, delikatnie mówiąc wyrolowanie kierowców. Nie dajcie się zwieś uśmiechom i dobremu słowu, to wszystko do czasu, do momentu przekroczenia granicy i pierwszego tankowania. Dobrze jak się skończy na jednodniowym postoju i bieganiu do bankomatów (to za pierwszym razem, później kilkudniowe wyczekiwanie to norma) czy są już pieniądze, które ponoć szerokim strumieniem miały wpłynąć. Gdy jakoś dojedziecie do celu, potem czeka na was już tylko „pełna sielanka”, high life i zapoznawanie się z życiem parkingowym. Będziesz widywał nowych ludzi, którzy przyjeżdżają i odjeżdżają, a Ty ciągle w tym samym miejscu ! „Pan/i dyspozytor” łaskawie zleci Ci „super trasę” pokręcisz się wokół komina robiąc w tygodniu oszałamiające km, co najwyżej parę setek Najgorsze ma dopiero nadejść, gehenna to powrót do kraju., masz jak w banku tydzień czekania na ładunek i to za frico !!! Sumując, nie zarobicie nawet na to, w co żeście włożyli PS po dziś dzień nie otrzymałem swoich 2 tys zł tak się pomnaża swój majątek oszukując innych

Krzysiek

własnie jutro wyjezdzam na montaż do Wiednia i mile zostałem zaskoczony bo sam szef przyjechał i wreczył mi ,,mikołaja ,, i zyczył wesołych swiąt bo wracam po swietach moim zdaniem jest OK

wojtek

co tu doradzać ,jak ktoś chce pracować i zna się na robocie to pracę wszędzie znajdzie. dostałem samochód firmowy i płacone jest od zrobionej roboty da się żyć

artur

co wy wypisujecie łatwo obczernić kogoś pracuję w tej firmie ponad rok i nie mogę narzekać ,dostałem to co obiecali i nie mam zamiaru się zwolnić z tego co wiem jest nabór bo otwierają oddział w Wiedniu.

olo

Ludzie nie dajcie się nabierać (usunięte przez administratora)

były pracownik

Omijac te firme z daleka dobrze radzą byli pracownicy

rozterka

mam pewne oczekiwania co do tej firmy, ale to co piszesz jak i poprzednie komentarze wywołują we mnie rozterki, wchodzić w To, czy nie. Gdyby ktoś z Was wskazał jakiś kontakt na priv to byłbym wdzięczny mitt

Zostaw opinię o Service Algem Marek Mima - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Service Algem Marek Mima