Mar-Rom 1 Roman Janiszek

Dobrut

Mar-Rom 1 Roman Janiszek

Opinie o Mar-Rom 1 Roman Janiszek

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Zainteresowany

Czy firma normalnie funkcjonuje? Zupełnie nikt nie pisze?

Ciekawy17

Czy zakład się rozwija czy stoi w miejscu? Czy atmosfera pracy jest dobra? Jakie warunki pracy proponuje właściciel? Czy można się rozwinąć? Jeśli jest ktoś w stanie szczerze mi odpowiedzieć na te pytania ???

Znaczenie atmosfery w pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w Mar-Rom 1 Roman Janiszek? Napisz, co o tym myślisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w przedsiębiorstwie.

Cezary

przestaliście pisać na forum bo jest tak dobrze?

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Mar-Rom 1 Roman Janiszek o opisanie aktualnej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

gucio

Dobre... Aż trudno w to uwierzyć to jest pewnie jakaś ściema. Tyle co "dobrego" !!! słyszałem o tej firmie to wpis na pewno jest fałszem.

Bartosz

Rozumiem, że dobrze się wam pracuje w firmie ale może jednak ktoś napisałby kilka zdań jak jest aktualnie w firmie? Czy warto aplikować? Czy firma ma nowe oferty pracy?

ja :)
@Bartosz 17.11.2017 17:45

Oczywiście że dobrze, a nawet bardzo dobrze. Z biegiem lat firma się zmienia i to pozytywnie. Za wszędzie są jakieś wady i zalety przecież nie możne być idealne.Pozdrawiam Ciekawych

Agata

Jak obecnie wygląda sytuacja z zatrudnieniem w Mar-Rom 1 Roman Janiszek? Czy jesteście zadowoleni z pracy? Co sprawia, że możecie polecić tego pracodawcę innym użytkownikom, a co należy poprawić? Wszelkie opinie na temat warunków zatrudnienia będą przydatne osobom szukającym informacji na temat pracodawcy, z którym mogą potencjalnie związać swoją przyszłość zawodową.

2016

A wieczne manko na rozlewni gazu to dalej jest ? Jak tak no to bach po pensji.

olo

były' to z przymusu ludzi etam przychodza i odchodza, sa zwalniani? Bo nei rozumiem, jak mi sie nie podoba to odchodze, proste

były

zmysł - z tego wynika że oni każdego wyrzucają :) haha nikt tam dobrowolnie nie przychodzi i dobrowolnie nie odchodzi...dobrej firmy nie trzeba bronić i czytać skarg i żali na jej temat na forum.

były

bizon proszę cie...jaka podwyżka? i to po roku pracy? to musiałbyś być mega zdolny i oblatany w temacie bo po takim czasie nie jesteś jeszcze 100% wyuczonym pracownikiem. a szef szuka tylko takich z których ma sam zysk :)

byly

kiedyś w ramach zapotrzebowania na dofinansowania zatrudnili na magazyn pana bez ręki!!!! firma zrobi wszystko żeby zarobić na pracowniku a nie dać mu zarobić...wypłata rzeczywiście malutka...raczej bez możliwości podwyżki.

gajda

firma posiada bardzo nowoczesne podejście do swoich klientów. Nie często spotyka się hurtownie która ogłasza się poprzez tweety. ciekawy jestem jak daleko sięga ich reklama w ten sposób i czy wpływa to jakoś pozytywnie na ich sprzedaż. Nie mniej uważam że są bardzo oryginalni i pomysłowi , że założyli tej hurtowni takie konto

magazynier

Hej, ja obecnie szukam pracy jako magazynier i znalazłem to forum. Czy faktycznie mar-rom 1 oferuje jedynie cos około 1300 na rekę, czy jest trochę więcej? dodam, ze posiadam uprawnienia na wózki widłowe i ta kwota to jednak jak dla mnie troche mało, liczyłem raczej na 1700-1800 na rękę, to mozliwe w tej firmie?

kombinacje

Warto dodač,žeby nie dawač zašwiadczenia o grupie do skserowania przed podpisaniem umowy,bo skserujom na potrzeby PFRON,a umowy wtedy nie zobaczysz kochanieňki

M.gnoi niehalahitöw

Czytałem tu o kulturze obsľugi a raczej jej braku w oddziale gdaňskim.Teraz mnie nie dziwi,že spotykam monteröw w markecie budowlanym.

M.gnëbi niehalahicznyh

Jak idziesz do nastëpnej roboty przypadkiem nie chwal sië,že pracowaľeš w MAR-ROM 1,bo ješli jesteš zdolnym/ä niehalahitä i zyskaľeš nieprzychylnošč kierowniczka to rozpowie po ludziach každe kľamstwo byle ci zaszkodzič.Tak byľo w moim przypadku.Na szczëšcie w starsze pokolenie Ludzi nie ulega tak ľatwo sugestii i obľudzie.

M.gnëbi niehalahicznyh

W tym oddziale majä metodë na uwalenie CZĽOWIEKA a polega na tym,že dostaniesz misjë bojowä wmydlenia starego towaru jako nowy.Oczywišcie jako ambitny sprzedawca dasz radë.Problem w tym,že na grata zawsze,ale to zawsze bëdzie reklamacja.Bëdzie kilka telefonöw od niezadowolonych faktem zakupu grata ludzi...i na koňcu dostajesz w pysk poczuciem winy,"že to byľa twoja inicjatywa"...wychodzisz na zachľannego niehalahitë ktöry wmydla stare rupiecie...upsss

M.daj szansë innym

Faktycznie M.robi co može,žeby kasowač wpisy. Tym bardziej zachëcam do wyražania tu swoich opinii pracowniczych i zwykľychkonsumenckich NIE WOLNO KIEROWNIKU M. SZKODZIČ NIEHALAHICZNYM i traktowač jak zwykľe zwierzëta tylko dlatego,že mieli pecha .

tež cië lubië

Ješli juž napisałeš tä opinië że swojego kompka to majäc twöj numer IP otwierasz furtkë do swojego kompka.Kierownik M. ma jednä jedynä sľabošč:bezwzglëdnie zwalczpracowniköw mädrzejszych albo lepiej wyksztaľconych-daje to pewnošč braku konkurencji i pozycjë nauczyciela.Narobisz sië udajäc w nieskoňczonošč maľo pojëtnego ľosia,ale praca z uciäžlirwej zrobi sië zabawna nawet za te marne grod

kierownik informatyk

Siľä kierownika M.jest wykształcenie informatyczne wiëc odradzam pisanie opinii że swojego kompa.Co do jego kompetencji to handlu zaczäľ sië uczyč od kilku lat na bľëdach hurtowni.Ciekawe czy dalej sië uczy i ktöry pracownik/cy sponsoruje jego pomyľki ?

mohito775

( usunięte przez administratora ). Doradzam spadać z tej firmy ,

mnichom 009

Opinia opinia z każdego wpisu można coś wnioskować ale tyle osób nie może kłamać ,jak tak to wszystko wygląda od zaplecza to ręce opadają ze istnieją jeszcze jakie stanowiska pracy i bezwzględny brak szacunku do ludzi

nie toleruje niehielahicznyh

...poprawič kilka rzeczy ? Jakošč i zaangažowanie w pracë na poľudniu a w Tröjmiešcie gdzie nie ma gľöwnego szefa tylko kierownik odzdziaľuto dwie röžne jakošci odkäd pamiëtam.Nie wiem jakbyš chciaľ to zmienič,ale žyczë powodzenia czľowieku

ryszadro1234

No widzę że wyrazić zdania tu tez nie można bo juz kolejny raz skasowano mój wpis ,żebym ublizyl wyzwał czy naruszył prywatność to zrozumiale ale widzę ze prawda boli. Jednym słowem prawda nie t wyjść na jaw

@ryszadro1234 20.07.2014 21:14

Ludzie Kochani to taka firma co nie da zarobič niehalahicznym-wiem po sobie. Masz gwarantowanä gľupiego robotë w czasie przekraczajäcym obowiäzki niepeľnosprawnego z nieustannym wmawianiem poczucia winy.Taka metoda na gľoda. Chcesz normalnie žyč to szukaj czegoš "za Ludźmi".

kicia

tak tylko aby dostać powyżej (usunięte przez administratora)musisz mieć staż 5lat w tej firmie, znajomość towaru w 100% oraz swoich klientów. Musisz być wykształcony w tym kierunku bo tam przychodzą instalatorzy którzy liczą na twoją pomoc i wiedzę. poza tym pełna dyspozycyjność - to nie tylko cały etat - to darmowa praca po godzinach. (usunięte przez administratora) A przy okazji dowiesz się że jesteś do niczego i na niczym się nie znasz! Musisz wejść w układ żeby być zadowolonym...a to nie takie proste bo tam jest już dawno wszystko poukładane. Brakuje tylko prawdziwego zainteresowanego firmą i pracownikami kierownika i tyle! (usunięte przez administratora)ona wie wszystko :) DRAMAT!

gnëbi niehielahicznyh

O tej pľacy za 1200 to brednie,bo paňstwo pokrywa/czytaj finansuje caľä wypľatë niepeľnosprawnego i w každej firmie na dzieň dzisiejszy wynosi ok.1300 płn netto

kicia

Placa nie przekracza (usunięte przez administratora)a nawet grubo nizej. Ja pisze o tych dobrze oplaconych... Obowiazki dochodza co raz to nowsze i glupsze...nie ma sensu pchac sie w rodzinny biznes bo oni mysla tylko o sobie. A Panstwo na niepelnosprawnego pracownika daje wiecej na utrzymanie plus dotacje!

strus071

Co tu dużo pisać [usunięte przez moderatora] z każdej strony,psełdo kierownik pozbawiony kultury szacunku do drugiego człowieka. Bywam tam często i widzę co tam sie na codzien dzieje. Kultuta i szacunek panów którzy tam pracują równa się zeru. Współczuję panią ktore tam pracują a w szczególności tej która pracuje tam od niedawna. Zmiany co poniektórych osób są wskazane.

Zostaw opinię o Mar-Rom 1 Roman Janiszek - Dobrut

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mar-Rom 1 Roman Janiszek