counter
2 18 84 5 1
Klijent3

Odwiedziłem firme Marrom ponieważ byłem zainteresowany zakupem kotła, polecił mi kolega. Moja opinia pozytywna ,obsługa rzetelna, sympatyczna obsługa kawka i doradztwo. Polecam i napewno w ręce.

Klijent3

AGA Nowy wpis
@Klijent3

DZIEKUJEMY I ZAPRASZAMY PONOWNIE :)

Weronika Nowy wpis
@Klijent3

Przyznam, że i ja zachęciłam się Twoją opinią. Super, że można liczyć na dobrą obsługę. Czy mógłbyś dodać jeszcze coś odnośnie ceny takiego kotła? Czy generalnie ceny są przystępne? Zdecydowałeś się finalnie na zakup? :)

Daw Nowy wpis
Klient

Witam jakie firma płaci wynagrodzenie

Paweł Nowy wpis

Mają jakąś stronę internetowa ?

Adam

Podpowiedzcie jaką umowę daje firma na początek?

tik-tak

umowa o prace na czas określony 0d 1 do max 3

Kit
@Adam

Na początek okres próbny max 3 miesiące druga na rok lub dwa trzeci a na 3 lub już na nieokreslony

AGA

umowa o pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Weronika

Faktycznie jest problem z alkoholem jak piszą poniżej?

Patryk Żyła

Nie polecam kupowania tam produków , kantują tam , źle są wypisywane faktury , nie znają się na swoim towarze , prosisz o coś dostajesz co innego , obsługa fatalna od poniedzialku do piątku spożywają alkochol idzie mają dostęp do gazu i innych materiałów łatwo palnych , kradną pieniądze , pracowników traktują jak śmieci. Polecam korzystanie z innych firm. To że oni mają tenie to nieznaczy że jest produkty dobrej jakości

AGA
@Patryk Żyła

Skoro wyraził Pan swoją opnie to zapraszam do oddziału i wypowiedzenie się na forum firmy. Kradzież, złe traktowanie pracowników, to dość poważne zarzuty , więc jeśli jest Pan tak odważy wypisywać takie rzeczy , proszę być na tyle odważnym by przyjść do firmy i to powiedzieć przełożonemu.

Belzebub Ż

No własnie

Alicja

Chciałabym dowiedzieć się paru rzeczy od osób, które pracują w Mar-Rom. Ile trwa szkolenie dla nowych pracowników? Ciężko jest się nauczyć tej pracy? Nie wiem, czego się spodziewać.

Slepy

Fajna i rzeczliwa obsługa. Pomagają w miarę swoich możliwości a nawet chcą pomóc poza zakres swojej branży. Rzadko spotykana atmosfera w takich firmach. A co pozytywnie mnie zaskoczylo, urocza Pani która uśmiechem i duży poczuciem chumoru potrafi nawiązać kontakt nawet z trudnymi klijentami.

Rzepa

MAR-ROM 1 w Gdańsku wielki progres, szczerze jeśli chodzi o rzetelność, porządek i podejście do klijenta jest to ich najlepszy okres. Trzymam za nich kciuki

Człowiek z dystansem do ściemy
@Rzepa

Położyli już wszystkie podległe sklepy i wyszumieli się z chemią osobistą...to najwyższa pora zacząć się szanować i nie szkodzić innym ludziom

Rudy
@Człowiek z dystansem do ściemy

Nie szkodzić innym co masz na myśli, przecież nikt nikogo na siłę nie trzyma. Pracy jest w brud.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Mar-Rom 1 Roman Janiszek?

Gnom
@Pytanie

Premia ? a jaki stopień niepełnosprawności posiadasz ?

Trypson
@Pytanie

Według uznania ????

Agata

@Witek To prawda - cisza na tym wątku może zadziwiać, bowiem firma Mar-Rom 1 zdaje się funkcjonować normalnie. Ale niestety, na żadnej stronie nie widziałam ostatnio, żeby szukali nowych pracowników. Możesz jednak napisać do nich i dopytać o ewentualny wakat: http://marrom1.pl/kontakt-594 A jakie stanowisko by Cię zadowalało?

Tuptup

Mar-Rom1 poszukuję pracownika na rozlewnie gazu z checie przyjmą kobietę która ogarniał by biuro papiery itp.

@Tuptup

Bardzo dziękujemy Ci za przekazanie Nam tych informacji. Jestem w stu procentach przekonana, że znajdą się tu osoby, które będą nimi szczególnie zainteresowane. A podpowiesz, jak duże należy mieć doświadczenie, żeby z powodzeniem dostać pracę w firmie Mar-Rom 1 Roman Janiszek?

Gnom
@Agata

Doświadczenie buhahaha trzeba grupę posiadać najlepiej na głowę :)

Molek

Nie przesadzajcie z tym biadoleniem. Ostatecznie można zmienić pracę, ja polecam.

2016

A wieczne manko na rozlewni gazu to dalej jest ? Jak tak no to bach po pensji.

REALISTA
@2016

METODĘ NA NIEKOŃCZĄCE SIĘ POCZUCIE WINY I NA ZAMĘCZANIE NIEPEŁNOSPRAWNYCH DOMNIEMANĄ WINĄ ZA COKOLWIEK MAJĄ W MOIM ODCZUCIU TEŻ NA SKLEPACH I HURTOWNI....WIDAĆ OPŁACA SIĘ TEN PRESSING....ALE TEŻ NIE MOGĄ NIKOGO ZATRUDNIĆ....BO FAMA POSZŁA MIĘDZY INNYCH LUDZI...I FRAJERA NIE DA SIĘ JUŻ ZŁAPAĆ...HEHEHEHE

Zainteresowany

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie coś więcej?

@Zainteresowany

Jak narazie nie poszukujemy nowych pracowników

REALISTA
@Zainteresowany

Nie przyjmują nowych pracowników bo reivah mają nieziemski i WYWALILI NA ZBITĄ BUZIĘ WSZYSTKICH INNYCH LUDZI KTÓRZY BYLI MĄDRZEJSI OD KIEROWNIKA...A TO WYJĄTKOWO ŁATWA SPRAWA...KIEROWNIK NAJPIERW POWINIEN WYGRAĆ Z NAŁOGIEM Z TEGO CO WIEM...A POTEM ZASTANOWIĆ SIĘ NAD ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ZA ZATRUDNIANIE KOGOKOLWIEK....POZDRAWIAM.....SHAKOM

Człowiek z dystansem do ściemy

Wieczny bałągan w zarządzaniu pracownikami i sztucznie utrzymywane konflikty między nimi pozwalają na walenie ich w rogi na kasie i nieustanne dręczenie pocuciem winy...że nie dają rady bierz BIEDRĘ JAK JUŻ TAK BARDZO LUBISZ HANDEL..WARTO SIĘ SZANOWAĆ...A OPINI PO WSPÓŁPRACY Z NIMI NIKT CI JUZ NIE ZWRÓCI POZDRAWIAM,SHALOM

Irek

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto szukać tu pracy?

@Irek

Atmosfera to ludzie a nie firma od nas samych zależy jaka ona bedzie. Moim zdaniem nienajgorsza

Agata

@TUTU Dziękuję Ci za odpowiedź. Sam jesteś pracownikiem w Mar-Rom 1? Jeśli tak, to z chęcią poznamy Twoje zdanie na temat tego pracodawcy. Myślisz, że warto tam aplikować?

@Agata

"wszędzie dobrze gdzie nas nie ma" ale myślę ze to zależy od każdego indywidulanie, jesteśmy w trakcie rekrutacji wiec jeśli ktos jest zainteresowany zapraszamy

Agata

@tik-tak Dziękuję za informację. Czy mogę spytać o to, na jakie stanowisko/stanowiska firma Mar-Rom 1 aktualnie prowadzi rekrutację? Ponadto, wiesz może jakie warunki są proponowane nowozatrudnionemu pracownikowi? Jakbyś mógł przekazać tę informację to na pewno pomożesz tym wielu użytkownikom.

SPRZEDAWCA - MAGAYNIER

@TUTU

SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER

Agata

@marrom1 A może podzielisz się z nami opinią na temat Twojej współpracy z firmą Mar-Rom 1 Roman Janiszek? To może skuteczniej zachęcić osoby chcące zatrudnić się w firmie do aplikowania. Swoją drogą, może ktoś posiada informacje na temat rekrutacji? Czy obecnie jest prowadzona? Jak wygląda proces rekrutacyjny? Zachęcam do dzielenia się doświadczeniami.

tik-tak

tak ,owszem trwa rekrutacja zapraszamy

Cezary

przestaliście pisać na forum bo jest tak dobrze?

marrom1
@Cezary

a co mamy pisać , serdecznie zapraszam zainteresowanych do naszej hurtowni aby samemu ocenić jak jest .

Zostaw merytoryczną opinię o Mar-Rom 1 Roman Janiszek - Dobrut

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Mar-Rom 1 Roman Janiszek
2/5 Na podstawie 18 ocen.