Renovering Marcin Komisarek

Olsztyn

Opinie o Renovering Marcin Komisarek

ko
użytkownik zarejestrowany

max, z tego co mi wiadomo to jest to działalność zatrudniająca 2 max 3 osoby. Raczej nie trafiają im się zlecenia, których nie byliby w stanie zrealizować swoimi siłami. Ewentualnie wchodzą w działanie z innymi. Powiedzcie jakie zarobki u nich można otrzymać?

poszukujękomisarka

Mam prośbę, jeśli ktoś posiada aktualny numer do Marcina Komisarka to prosił bym o podanie. Też jestem oszukany przez niego tak jak i wy.

kozak36

nie wiem co wy piszecie ale ogólnie (usunięte przez administratora)z patatajnią siano miało buć dobre atu lipa dam ci za tydzień potem damci za 2 tydzień i td nie ma siana i w huja walą

zbyszek

witam panowie.firma jak firma.pracownicy fajni kumple.a co do ( usunięte przez administratora )byłby ok .gdyby wypłacał kase tą którą obiecał.

michał

A j wam powiem że jak ( usunięte przez administratora ) robicie to i tak macie, ja u niego pracuje od lat i nie mam takich problemów. Jak się w pracy nie chce robić to później są takie komentarze. Wezcie się do roboty. Pozdrawiam

Damian
@michał 15.04.2013, 18:04

Siema, Ty regipsy robiłeś? Poszukuje mojego imiennika glazurnik Damian

Piotr

Nie polecam !!!!

Zostaw opinię o Renovering Marcin Komisarek - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Renovering Marcin Komisarek