Rabell Logistics

Koszalin

Opinie o Rabell Logistics

790203424

Mamy kilkanaście spraw windykacyjnych na wskazanego dłużnika , chętnie pomożemy kolejnym wierzycielom w ramach windykacji na koszt dłużnika - po szczegóły zapraszam pod nr tel: 790-203-424.

ANA

Witam.Czytam te komentarze za i przeciw.I wychodzi mi że na swoim przykładzie że firma jest dziwna nie odbierają telefonów , nie płacą za faktury,no to co to może być ,no co .

anonymous

FIRMA NIEWYPŁACALNA ZALEGA OD LISTOPADA 2016R.W tym czasie przekształcona w sp.zo.o .Mimo ponagleń i telefonów nadal nie zapłaciła.Nie obejdzie się bez sądu.Sprawa już w toku.Pani właścicielka myśli ,że micro firmę nie stać na prawnika to jest w błędzie.A Wy wszyscy którzy polecacie tę firmę do współpracy to pierwsze sprawdzcie czy nie jest na giełdzie wierzytelności a potem ją zachwalajcie.

Maciek

Ja robiłem dla nich kilka zleceń i zawsze zapłacone w terminie, więc polecam współpracę z tą firmą

jasiu
@Maciek 26.06.2017 09:48

A to dziwne bo mi od lutego 2107 roku nie zapłacili.Sprawa u komornika, jak nie pomoże spróbujemy z kodeksu karnego art 286. Jak to nie pomoże poczekamy, aż ta pani osiągnie wiek emerytalny..W końcu egzekucje umorzone możemy wznawiać co 10 lat..także spokojnie ...ja nie zbiednieję, a jak emeryturke okroimy ...

firma

Polecam firmę, bardzo dobra współpraca z właścicielką. Wszystko dopięte na ostatni guzik co skutkowało bezpiecznym dowozem zgodnie z umową.

jasiu
@firma 24.05.2017 12:34

Jak tak bardzo polecasz ta firmę to może powiesz szefowej żeby mi zapłaciła fakturę z grudnia 2016 roku

alex

Firma się już dawno zwinęła z nie swoją kasą

W.K.
@alex 03.10.2017 12:39
Firma się już dawno zwinęła z nie swoją kasą

Brak zapłaty za zlecony transport . Termin minął początkiem sierpnia 2017

Robi

co z ta firma, zaden nr tel nie działa. jak z płatnosciami za fv?

Borys

nigdy nie miałem problemu z płatnościami od tej firmy :) może kwestia szczęścia ;)

przedsiębiorca

Dramat nie płacą.

Nie pracuje tu długo ale wydaje mi się,że jest to poważna firma która na pewno szanuje pracowników. Pieniądze dostałem w terminie, wszystko zgodnie z umową, nie mam żadnych zastrzeżeń

kierowca

Byłem pracownikiem firmy, niestety musiałem ze względów osobistych zrezygnować. Nie rozumiem negatywnych komentarzy ponieważ pracodawca traktował mnie naprawdę dobrze i nie zalegał z płaceniem.

Krzysztof

Wszystko czego potrzebowałem do przewozu towaru było do mojej dyspozycji, plandeki, chłodnie, wszystko w nienaruszonym stanie, a podczas przewozu wiem, że kierowcy pilnowali bezpieczeństwa towaru dlatego jestem zdecydowanie zadowolony.

k.l

Jako właściciel firmy która nie ma racji bytu bez współpracy z przewoźnikami mogę bardzo polecić tą firmę. Terminowość w porządku, kierowcy bardzo uprzejmi i przede wszystkim rzetelni.

kierowca

jeżdżę jako kierowca w tej firmie od dobrych paru lat i jestem zadowolony z mojego pracodawcy, wydaje mi się,że tylko wtedy jeżeli szacunek działa obustronnie to i szef i pracownik mogą być zadowoleni. Według mnie w tej firmie to tak właśnie się odbywa

Przewożnik

tmr
@Przewożnik 31.10.2016 20:33
A ja tam nic na nich złego powiedzieć nie mogę. Długo dla nich jezdze są rózne czasy ale na pewno sa i byli wypłacalni....

Może i pracownikom płacą normalnie, ale faktury nie zapłacili do tej pory, pod koniec maja minie rok od terminu zapłaty i jestem pewna, że nie zapłacą. Firma jest wpisana do KRS... Chyba nie bez powodu...

TADZIK

JEDZIŁEM W RABELL 5 LAT KASA NA CZAS UMOWA NORMALNA , WSZYSTKO JAK TRZEBA TYLKO MI SIE ZACHCIAŁO ZMIAN. PLEBSEM I OSZUSTAMI NAZYWAM TE PSEUDO KOMENTARZE KTORE NIE MAJA POJECIA O TRAKTOWANIU PRACOWNIKÓW W RABELL.

Fahrer

A ja polecam, polecam Firmę Rabell Logistics, Firma godna polecenia, płatność i terminowość dostaw przykładowa dla innych pseudo-przewozników.

Truck

Ja też polecam Firmę może drobne Problemy jak każdy ale POLECAM.

amor

Dużo jest spedycji, ale ta jest naprawdę godna polecenia

Tobiasz

Polecam bardzo rzetelna Firma

Absolutnie niec złego nie można powiedziec o tej Firmie - kto cos takiego mowi to kłamie.

Spedytor

Witam słyszałem bardzo dobre opinie na temat tej Firmy szkoda ze nie potrzebuja kierowcow.

kiero

witam, jak w fimrie? jak zarobki? szukam pracy w okolicach koszalina czy warto tam jeżdzic? w jakim systemie jeżdza? dzieki za odpowiedx

Zostaw opinię o Rabell Logistics - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rabell Logistics