Opinie o Future Options w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Future Options. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Future Options o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Future Options w Katowice

andrzej

mam małe doświadczenie w pielęgniarstwie i podobnych tematach, ale chcę się podszkolić właśnie w takiej pracy jaką oferują w Future Options. kwestia tylko taka że piszą o opiece nad osobami niepełnosprawnymi ale z jakim stopniem niepełnosprawności są to osoby? jeśli to są jakieś ekstremalnie ciężkie przypadki to napiszcie bo wtedy bym nie dał chyba rady

krystyna

bylam....opuscilam te firme wraz z innymi doswiadczonymi opiekunkami..nowa firma care med 24 1200 za 1 osobe...dobry kontakt z szefowa..koordynatorka,,,duze zainteresowanie z ich strony-polecam te firme

Milady

jednak trudno też uznać roztargnienie szefowej za zaletę.. rozumiem, że nie każdy ma pieniądze, żeby ot tak zapłacić podatek, którego się jeszcze nie spodziewał..

Wanda

Witam.Weszłam przypadkowo na tę stronę,ponieważ chciałam odszukać Firmę w której pracowałam w 2009r. Do obecnej chwili nie pracowałam z przyczyn prywatnych,ale teraz właśnie chcę nawiązać kontakt z Firmą ,ponieważ byłam bardzo zadowolona i nie miałam żadnych problemów ze strony Firmy. Nadmieniam, że jest pełno ofert "dam prace" i nie miałabym problemu zatrudnić się w innej Firmie albo na "czarno" Jestem zaszokowana niektórymi opiniami o Firmie! oczywiście negatywnymi.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Future Options? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
renata

a ja się obudziłam z ręką w nocniku jak dostałam PIT i musiałam zapłacić spory podatek,bo firma nie odprowadza zaliczek na podatek,a z pensji brutto potrąca nam ponad 700,-zł na składkę do ZUS,a mówi się,że firma płaci za nas ZUS i to od ponad 3000,-.jedna wielka ściema

Janina

Pracuję u p. Joanny od 2009 roku z jedną przerwą kiedy wyjechałam z innej firmy. Dwa zlecenia miałam bardzo trudne ale dobre pieniądze a teraz pracuję w jednym miejscu od ponad roku na zmiany. Nie miałam nigdy problemu z dokumentami czy pieniędzmi. Kilka razy dostałam pieniądze zaliczkowo ale może dlatego, że mamy już zaufanie przez długą pracę. Dla mnie najważniejsze jest aby była interwencja w razie potrzeby na miejscu i otrzymać pieniądze za pracę i mieć odprowadzone składki do ZUS (tutaj są od średniej krajowej 3713 zł). Nikt nikogo nie zmusza do pracy w danej firmie. Ale trudno uznać za negatyw to, że szefowa jest roztargniona. Ja zawsze mam kontakt kiedy tego potrzebuję, jeżeli nie z p. Joanną to z biurem gdzie jest bardzo sympatyczna pani [usunięte przez moderatora]

Grażyna

Również pracuję w firmie od jakiegoś czasu i dziwi mnie, że ktoś decyduje się na długą współpracę jeżeli nie jest zadowolony. Na rynku jest masa firm z podobną ofertą. Możemy wybierać i przebierać...moje drogie panie to jest zlecenie i same organizujemy pracę, zawsze rodzina będzie próbowała na nas wymusić więcej czynności niż przewidują ustalenia.Taka specyfika tej pracy. Nie oznacza to, że musimy wszystko wykonywać....wystarczy powiedzieć nie. Pracuję w tej firmie od 2010 roku i jak widać jestem tam nadal i wszystko układa się poprawnie. ZUS płacony od średniej krajowej (i to bez względu na to ile dni w miesięcu przepracuję) składki odprowadzone, chorobowe i fundusz pracy, nie zdarzyło się aby nie otrzymać pieniędzy ...a zdarzyło mi się otrzymać zaliczki w miesiącach kiedy miałam przerwę. Oczywiście, że chciałabym zarabiać więcej niż obecenie ale mam bezpieczeństwo...choć zlecenia bywały różne. To akurat można było zmienić.To działa w dwie strony...ciekawa jestem czy wszystkie panie opiekunki ze spokojnym sumieniem mogą powiedzieć, ze dobrze wykonują swoją pracę...dużo się słyszy na miejscu i od samych opiekunek ...szczególnie w busach....a internet jest anonimowy...i przyjmie wszystko. Jeżeli chodzi o firmę to mogę zapewnić, że można z nimi normalnie pracować, na zdrowych warunkach

REDAKTORKA

PRAWDA-FIRMA JEDNOOSOBOWA,,SZEFOWA ZAKRECONA,,ROZBIEGANA,,MILA W ROZMOWIE,PROBLEM Z OTRZYMANIEM SWIADECTW PRACY,,PROBLEM Z UAKTUALNIENIEM DAT,SZTELE CZASAMI SPRAWDZANE,,KOORDYNATOR NIE ZAWSZE DOJEZDZA NA MIEJSCE,PIENIAZKI NA CZAS,ZMIENILAM TA FIRME,,GDYZ BYL BALAGAN,NIE JEDZIEMY 60 KM TYLKO KILKASET,NIESTETY,JEST WIECEJ FIRM JAK OPIEKUNEK,STAWKI JUZ OD TYS,,WIEC,,NIE TRZYMAJCIE SIE TEJ JEDNEJ JEDYNEJ,,JESLI NIE PASUJE,SZTELE HMMM ROZNE,,,TAK JAK WSZEDZIE,,,JA NP.LUBIE PORZADEK W DOKUMENTACH,ZADZWONIE DO FIRMY I JEST PRACOWNICA,,POPROSZE O COS JUZ JEST ZALATWIONE,,U PANI JOANNY BYLO ROZNIE,,TOTALNY CHAOS CZASAMI.

Emila

Ja z współpracy z FO jestem bardzo zadowolona. Zarobki takie jak i w innych dobrych agencjach, a poza tym przemiły kontakt. Kiedy pierwszy raz jechałam to strasznie się bałam jak to będzie, szybko zmieniłam zdanie... Zresztą dobre firmy same się bronią, a opinia szybko idzie w świat. Na 100% będę się trzymać tej agencji.

maria

witam czy byl ktos z tej agencji na produkcji w holandi prosze o odpowiedz

Aldona

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Chcemy zarabiać dużo, mało robić i być dobrze ubezpieczone. Ktoś wspominał że p. Joanna ma 1650 euro za opiekunkę. Z tego płaci opiekunce za pracę i opłaca jej ubezpieczenia i podatki. Jeśli ktoś ma pojęcie o księgowości to wie że nie zostaje z tego wiele a utrzymanie pracowników, biura i opłaty też kosztują. Ja to rozumiem i wymagam tylko wypłaty nie gorszej niż u innych pracodawców, godnych warunków bez wygórowanych wymagań i ludzkiego traktowania przez rodzinę podopiecznego. Pamiętajmy że każda z nas jest inna i różnie znosimy pracę na obczyźnie i długi pobyt nie w swoim domu. Przecież w polskiej fabryce też nie leci się z każdym problemem do majstra. Za ile się pracuje w Polsce, w jakich warunkach i w jakiej atmosferze - że za chwilę cię zwolną bo na ciebie wypadło.

alicja

jak komuś nie odpowiada ta firma ,niech zatrudni się w innej i nie wypisuje bzdur,najgorsze w tym wszystkim jest to,że niektórym opiekunkom wydaje się,jadą na wczasy,a nie do pracy,za darmo nigdzie nie płacą

sylwia Cham

Witam...czytam wasze opinie i jestem w szoku.Pracuję w firmie dwa lata i nigdy nie miałam problemu z wypłaceniem pieniędzy,a także z kontaktem z panią Joasią czy z koordynatorem w Niemczech.Rodziny do których jeździłam i jeżdżę zawsze były sprawdzane i nawet odwiedzane przez opiekuna.Zawsze mogłam też liczyć na pomoc ze strony firmy.Nie wiem kto napisał takie komentarze ,ale znam przypadki gdzie opiekunki nie dotrzymują podpisanej umowy nadużywają alkoholu ,zostawiają swoje podopieczne bądź też sprowadzają osoby trzecie.Ludzie to jest praca i podpisując umowę musimy się jej trzymać .Widocznie większość piszących nie nadaje się do tej pracy.Pozdrawiam panie :Joasię [usunięte przez moderatora] i liczę na dalszą współpracę z FO

mimi

JESTEM CIEKAWA ILE ZARABIACIE DZIEWCZYNY ZA MIESIAC BO PANI JOANNA W MAJU DLA SIEBIE BRALA 1650 EURO NIEWIEM ILE TERAZ I CIEKAWE ILE MACIE NA REKE

rk

Nie wiem , ale weszłam na stronkę firmy i cieniutko oj cieniutka reklama , a to od razu zniechęca , bo reklama dzwignia , jak dobra firma to ma ładnie wszystko opisane a tu....

Pani Elżbieta

Witam serdecznie. Czytam opinie pracownikow i nie wierze wlasnym oczom. Same skargi i zazalenia. Mili Panstwo-moje zdanie na Wasz temat jest takie : Jak Wam nie pasuje to zmiencie pracodawce! Moze bedzie Wam lepiej w Promedice :) Za marne 600 euro! Jest Wam zle? Nikt Was tu nie trzyma...nie widze problemu.. Ja pracuje od zeszlego roku i godnie moge powiedziec,ze jestem zadowolona i to bardzo! Filma jest rzetelna! Pani Joanna jak i Pani [usunięte przez moderatora] wydaje mi sie,ze maja tyle papierkowej roboty,ze mozna to zrozumiec!! Ze nie zawsze maja czas dla nas! Ale to nie zmienia faktu takiego,ze sa uczciwe !!! I zawsze doradza i wysluchaja! A Wam drogie Panstwo wspolczuje braku zaradnosci i odpowiedzialnosci!! Odpowiedzialnosci wspolczuje Wam za to,ze zgadzacie sie na taka prace,a pozniej nie wiadomo skad macie pretensje i nie umiecie zrozumiec,ze to tak wlasnie jest... brak czas.. Zaradnosci? Myslicie,ze jak pojedziecie do opieki,to lezec tylkami na kanapie bedziecie? Do roboty sie kurna brac! Leniuchy! Pieniadze sie same nie zarobia!! A jak Ci malo za taka prace,to idz na ulice...ukladac kostk brukowe ! Wielkie mi stekanie i narzekanie. Po co tu pracujesz,aby narzekac? Zmien firme;) Na GOoOD BRUK ;) Hehe smiac mi sie z Was chce.. Co za ludzie. JESTEM ZADOWOLONA Z FIRMY! WSZYSTKO ELEGANCKO I RZETELNIE :) POLECAM ;) Elka :)

tolerancja

to prawda,pracuję od lat w róznych firmach i w zadnej nie spełniono warunków umowy nawet w 50% ,a co do opieki koordynatora to pożal się Panie Boże, zadnego nie widziałam na oczy.My jesteśmy tylko ich narzedziem do jej zarabiania.POZDRAWIAM WYTRWAŁYCH

Maria 54

Nie wiem czy taka najgorsza. Pracuję dla nich od 2009 roku. W sumie tylko raz zmieniłam bo chciałam lepiej. Nie wierzę, że pieniądze trzeba od nich wyciągać siłą. Dostaję regularnie i kwoty, które były ustalone przed wyjazdem. Znają mnie długo to dostaję nawet zaliczki wcześniej. Na miejscu oczywiście bywa różnie. Czasem całkiem inaczej niż przedstawiało zlecenie . Nie zdarzyło mi się jednak aby to zostało zignorowane przez firmę czy agencję w Niemczech. Byłam przenoszona w inne miejsce. To jest przecież tylko praca i to ja się muszę dostosować. Nie podoba się, to zmieniam. Powodzenia wszystkim

Sylwia 26 lat z Olsztyna

Witam, z firma Pani Joanny wspolpracuje juz poltora roku i wydaje mi sie ze moge podzielic sie z Panstwem moja opinia. Od ponad 5 lat wspolpracowalam z kilkoma firmami i Future Options jest pierwsza tak profesjonalna firma. Nie zgodze sie z negatywnymi wypowiedziami innych, byc moze komentarze te wystawiane sa poprostu by zanizyc powyzszej agencji dobra opinie ktora posiada. Wymiana informacji miedzy mna a Pania Joanna, lub obecnie Pania [usunięte przez moderatora] przebiega bezproblemowo. Wynagrodzenie (wcale nie takie kiepskie) przelewane jest zawsze regularnie a nawet w razie mojej potrzeby przed czasem. Zwracane sa koszta za podroz. Zawsze przed wyjazdem dostaje szczegolowe informacje dotyczace rodziny, stanu podopiecznego, numer telefonu. Informacje sa zawsze zgodne z prawda. Nie mialam rowniez problemu z odbiorem mnie z dworca, jest to uzgadniane z rodzina. Prosze nie pisac glupot ze wina Pani Joanny i jej firmy jest to ze opiekunka nie ma co jesc itp... takie sytuacje najczesciej powstaja gdy opiekunka kiepsko zna jezyk i nie umie sie odezwac lub sporzadzic listy zakupow. Wypowiadam sie w ten sposob poniewaz naprawde chwale sobie wspolprace z powyzsza firma. Jezeli ktos jest tak bardzo niezadowolony ze wspolpracy niech sprobuje szczescia gdzie indziej. Pozdrawiam serdecznie FUTURE OPTIONS!!!

ZADOWOLONY

NIE WIEM KTO TYM NIEZADOWOLONYM JAD UZUPEŁNIA. NIE PASUJE OFERTA?ZMIENIAM OFERENTA I IDĘ DO INNEJ AGENCJI POŚREDNICTWA. JEST ICH NA RYNKU BEZ LIKU. ZNAM KILKA OSOBIŚCIE A INNE Z OPOWIEŚCI.POLECAM PRACĘ GDZIE TYLKO CHCECIE A INTELIGENTNI I TAK TRAFIĄ DO FUTURE OPTIONS,A PRZYNAJMNIEJ CI,KTÓRZY POTRAFIĄ LICZYĆ. POZDRAWIAM

Pewnie tę opinię umieściła sama zainteresowana.Firma rekrutująca opiekunki osób starszych do Niemiec. Firma dwuosobowa,zarejestrowana na adres domowy i ciekawe jakich ciekawych ludzi można tam poznać? Chyba sąsiadów i z placów zabaw! Kontrakty niesprawdzone,brak opieki ze strony firmy i koordynatora. Pracowałam u niej więc znam to z autopsji.

Zostaw merytoryczną opinię o Future Options - Katowice

• Jak się pracuje w Future Options?

Zobacz opinie na temat firmy Future Options tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Future Options