Komtech Piotr Martuszewski

Nowy Sącz

Opinie o Komtech Piotr Martuszewski

Joanna

@Wrnrozumiem, że polecasz pracę w Komtech Piotr Martuszewski. Chętnie dowiemy się więcej o tym jakim pracodawcą jest firma oraz czego mogą spodziewać się osoby dołączające do firmy. Jak wygląda praca na Twoim stanowisku?

Wrn

Komtech Piotr Martuszewski to idealna firma dla wszystkich, którzy znają się chociaz trochę na biznesie

Wacław

Pracowałem. Starałem się w Proteusie. Jak na rozmowie kwalifikacyjnej zobaczyli, że pracowałem w Komtechu to grzecznie zaproponowali, że zadzwonią. Zadzwonili ? Owszem, aby podziękować za przyjście. Jakieś piętno ?

boss

Nie polecam pracować w tej firmie szef nie ma szacunku do pracowników w każdej chwili zwalnia nie zwracając na to że pracownik jest pracowity i dobry w fachu. To dużo zależy od jego humoru i dnia. Ale możesz spróbować i sam się dowiesz jak tam jest.

Nowy Pracownik

Ja zatrudniłem się w tej firmie i jestem bardzo zadowolony. Przynajmniej jasne warunki pracy, doinwestowana firma, niczego nie brakuje. Jeśli ktoś szuka szczęścia i pieniędzy bez pracy to proszę szukać.

Obserwator a

A skąd Ty wiewiór o tym wiesz? Pracowałeś tam ???

wiewior

Nawet najwiekszemu wrogowi polecil bym tej firmy . Szef to Zwykly katownik. Jak dla niego nikt nie musi jesc tylko on . On moze byc glodny i zmeczony nikt inny zero szacunku dla pracownika . Wiadomo.trzeba pracowac ale i wciagu dnia Trzeba tez zjesc Praca od.10 do 14godzin norma jeden plus wyplaca ale w zaleznosci od Pana Wladcy humoru . Od pracownika wymaga by byl fachowcem najlepszym na swiecie od wszystkiego. A nikt nie jest idealem . Ludzi zwalnia kiedy mu sie podoba .Zero.szacunku zero . Potrafi stac nad glowa caly dzien drzec sie i narzekac. Sama prawda nie wierzysz ? Zatrudnij sie . Praca w okraglym stresie

chomik

Hej, a czy w ogóle Komtech daje szansę osoba bez doświadczenia, czyli studentom, czy osobom świeżo po skończeniu studiów? Czy też trzeba już coś umiec, kiedy się tutaj stara o pracę, nie twierdzę, że studia niczego nie uczą, ale jeśli chodzi o wiedzę praktyczną, jest kiepsko. Jak w takim razie wygląda tu rekrutacja, o co pytają?

Edek

Starzy pracownicy bardzo ciężko pracują- a nowy przyjdzie, podpiera cały dzień słupy i dziwi się, że szef go zwalnia... a tak propo to praca przy prądzie więc nie ma tu mowy o błędzie! nikt nowego pracownika nie będzie za rączkę trzymał i pokazywał co ma robić...

obserwator

Nie rozumiem dlaczego administrator usunął część opinii.Co było nie tak.A co do firmy znam ją z opowieści byłych i obecnych pracowników i wynika z tego że szef tej firmy promuję tzw.starych pracowników a nie ma szacunku do nowo przyjętych.Radzę mu by bacznie obserwował tych starych cwaniaków którzy pracują już pare lat.Bo tylko patrzeć jak puszczą szefa z torbami.

santiago

zgadza się. Tak też jest to ujęte w ofertach pracy do Komtech. Jeśli masz fach w palcach to aplikuj

Piotr Martuszewski

Tak się złożyło, że w tej firmie pracują ludzie po kilkanaście lat. A jednak da się sprostać wymaganiom, tylko trzeba chcieć i mieć umiejętności.

prawda

kochany facet każdy ma prawo założyć swoją firmę i robić co mu się podoba nie licząc się z pracownikami bo ja tu BOS a ty zwykły robol tera takie czasy nastały masz być bezbłędny.

m

super

Piotr Martuszewski

Każdemu proponuję założyć własną działalność i prowadzić ją w sposób taki, aby wszyscy byli zadowoleni. Chętnie wymienię się doświadczeniami za kilka lat.

elektryk

zgadzam się z ta opinią w 100 procentach ale taki już jest Pan (usunięte przez administratora)Panem i władzą Firmy i ufa tylko tym starym pracownikom ale nie wie jaka jest prawda żal mi się go robi naiwność

Pracownik były

Pan (usunięte przez administratora) nie ma poszanowania dla pracownika przyjmuje kiedy chce i zwalnia kiedy mu się podoba(ogłoszenie pyk i już jest paru elektryków). jak się noga powinie zwłaszcza na początku pracy to już po tobie)zero zrozumienia .Każdy na początku chce bardzo się wykazać ale to zależy kogo ma się pod sobą .

Jak jesteś (usunięte przez administratora) to się nie dziw. Ta firma promuje tylko najlepszych z najlepszych....

Marek

Nie polecam tej firmy - (usunięte przez administratora) Dlatego polecam trzymać się jak najdalej o tej firmy i jeszcze (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Komtech Piotr Martuszewski - Nowy Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komtech Piotr Martuszewski