Opinie o Eurotemp Polska w Gouda

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Eurotemp Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eurotemp Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurotemp Polska w Gouda

Prezes Nowy wpis

Odradzam wszystkim tej agencji ludzie sa nieodpowiedzialni zatrudniaja byle kogo a nie mowiac o opiece medycznej szkoda słów i opisze ta firme wszędzie by ostrzec ludzi a to ze maja dobre opinie to jest ustawione wyzucaja ludzi bez powodu w dodatku nie chca oddawac pieniedzy koordynowanie nie na miejscu oszukuja na godzinach poprostu zal.tym którzy sie zdecyduja to sie przekonaja a opinia nr 1 mówi wszystko.powodzenia

Lenin king of kupa

Porażka odradzam tą agenture za to jak mnie potraktowali będę często opowiadał tutaj różne anegdoty na temat tego miejsca, zaczniemy od koordynatora Wojtuś człowiek który jest pomocny I bardzo w porządku dopóki nie potrzebujesz pomocy zwykły burak (usunięte przez administratora) ze wsi do tego tchórzliwy leszcz zacznijmy od atmosfery w pracy wiadomo jak to w pracy jest różnie są różni ludzie z różnych miejsc ale zdecydowaną większość kapitału ludzkiego tej agencji to koledzy pana Wojtka chyba z tej samej wsi jeśli chcesz przetrwać w tej agencji i w pracy to najlepiej albo się zamknij albo fabrycznie bądź nie mową hahaha najprawdopodobniej w pracy w której będziesz pracował nie będzie już narzędzi to raczej standard w pracach które ma eurotemp pod swoimi żaglami niestety pracownicy z kujawsko-pomorskiego zachodniopomorskiego cz innej Bydgoszczy pochodzą skąd pochodzą i strasznie kradną ginie wszystko klucze maski taśmy klejące nie ma nawet młotków no nie licząc pracowników oczywiście w agencji wszechobecne są narkotyki głównie amfetamina do tego alkohol a 80% ludzi tam pracujących jest uzależnionych od hazardu, teraz kwestia mieszkań która też pozostawia wiele do życzenia mieszkania są w opłakanym stanie w dużej większości, niektórych nie ma nawet okien... mieszkasz w piwnicy wilgoć grzyb są standardem I choć mają kilka ładnych lokacji świeżo po remoncie lub nowa wziętych ale kazali wyprowadzić się z nich Polakom na rzecz Rumunów tak to nie żart ludzie kiedy mój znajomy dostał informację że musi się przenieść na inną lokacje spotkał się z koordynatorem Wojtkiem i zapytał dlaczego musi zwolnić ładny pokój i oddać go rumuno a samemu przenieść się do zatęchła i grzybem dziupli tak zwanej przybudówki bo nie jest to mieszkanie tylko szopa na sprzęt przerobiona na kilka pokoi to mu odpowiedział że Rumuni muszą mieć ładnie bo opinia idzie w świat haha a tak naprawdę to Rumuni są przyszłością tej firmy (jeśli wogole czeka ją jakaś przyszłość) ostatnio miała miejsce też akcja naganiania pracowników za każdego poleconego który przepracuje półtorej miesiąca agencja oferuje 50 € hahaha hahaha nawet otto daje chyba 150 lub 250 śmiech na sali już powoli nikt nie chce robić w takich warunkach ani w takim klimacie ludzie stąd uciekają a przyjeżdżają narkomanii ,nie ma już co kraść w tych zakładach pracy naprawdę,kiedy chciałem przybić gwóźdź w pracy to powiedzieli że młotka nie ma i że mogę sobie kamień poszukać i przybić albo iść do szefa on ma jeden w szafie ale nie jest chętny aby go dawać haha spędziłem tu 6 mieś widziałem wiele pracowałem w 3 miejscach i mieszkałem w 3 "domach " wystarczy teraz mam nową pracę czystą bez patologii i 20centow mniej na godzinę ale jaka satysfakcja że nie muszę już tkwić w tej melinie będę tu wracał często i przytaczał żebyście nie mięli ludzie wątpliwości, polecam agencję Orange Jobs dobre zarobki fajne mieszkania pokoje jednoosobowe pozdrawiam team euro tempu

Robert Nowy wpis
@Lenin king of kupa

W większości fiucie napisałeś kłamstwa, bo pracowałem ponad 5 lat jako spawacz i byłem dobrze traktowany, a kradną Twoi koledzy i trzeba zgłaszać to na policję , tyle nie wiesz (usunięte przez administratora) Robert Ermelo

Obcykontraobcy Nowy wpis
@Lenin king of kupa

W pełni zgadzam się z tym co jest opisane co do joty (usunięte przez administratora) i nie tylko alkoholicy i narkomani i podpierdalacze z tym że nie dodierdalacze dosłownie tylko wymyślają różne historie i kogoś wyrzucili

Ogar Nowy wpis

Czy (usunięte przez administratora) w tej firmie wchodzi ludziom jak do chleba paprykarz? Wchodzi chyba oj dużo by opowiadać o firmie i tychże ludzikach ????

Łukasz

Straszni (usunięte przez administratora) nagle moje saldo rezerw urlopowych z 30 h wynosi 3,18 (usunięte przez administratora) Ludzie nie dajcie się (usunięte przez administratora)nie zatrudniacie się do tego (usunięte przez administratora)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eurotemp Polska. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Chciałbym strasznie podziękować firmie Eurotemp za to jak potraktowała swoich pracowników w tym roku nie dając żadnych upominków z okazji Świąt Bożego Narodzenia a mianowicie w tym roku jak nigdy pracownicy zasłużyli na wielkiego Chu.a od kierownictwa firmy,chodzi o zwykly gest z okazji owych świąt ale po zmianach na stołkach kierowniczych widać że liczą się tylko pieniądze!!! Wypadliście na tle innych biur które nie zapomniały o swoich pracownikach jak zwykłe pazerne świnie!!! Nie pozdrawiam.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Eurotemp Polska?

????

Firma tak biedna że ich nie stać na paczki na święta dramat zero jakiegoś gestu

Tonik

A czy obecnie są możliwe jakieś wyjazdy do pracy jak pandemia zaczyna ponownie nabierać rozpędu?

King

Pracowal ktos lub pracuje na ocynkowni prace szlifierskie ile tygodniowo mozna zarobic jakie warunki mieszkalne

Była pracowniczka

Zero pomocy od koordynatorów zwłaszcza od koordynatorki Moniki, potrzebowałam umówić się położnej bo jestem w ciąży dzwoniłam do Moniki i nawet nie raczyła odebrać, jedynie w środę poinformowała mnie żebym szukała mieszkania nie zdążyliśmy znaleźć razem z partnerem to w piątek nas wyrzucili natychmiastowo. Jedynie dobrze ze poinformowałam instytucje na przykład dyskryminacji zwłaszcza rozmowa z Dianą. Radzę jak najdalej od tej agencji, istny handel ludźmi kasę biorą że zatrudniają a później wyrzucają na sam weekend. Banda (usunięte przez administratora)

Ilona
@Była pracowniczka

Następnym razem nie używaj tu żadnych danych osobowych - słyszałam, że na forum publicznym raczej nie wypada tego robić. Ponoć zarówno w miejscu pracy, jak i poza pracą w Eurotemp opiekunowie pracownika są gotowi, by pomóc. Dlatego bardzo zdziwił i zaniepokoił mnie Twój post. No ale jak ostatecznie udało Ci się wybrnąć z tej sytuacji?

Była pracowniczka
@Ilona

Otóż w mojej sytuacji było inaczej, byłam świadkiem jak w biurze eurotemp wyrzucili mnie na pastwę losu, nawet pracy nie mieli a wszystko dlatego bo jestem w ciąży, szkoda że nie można udestepniac nagrań rozmów telefonicznych i nagrania jak rozmawialiśmy z Panią Diana w biurze Eurotemp bo każdy by wiedział na co te biuro stać. W tej chwili nawet nikt nie potrafi odebrać ani oddzwonić z tego biura.

Kandydat na operatora wózka

Po rozmowie z panią Dianą co chodzi o ofertę na wózki to pani Diana nie wiem jak zdobyła pracę w biurze, mówi mi że praca tylko z językiem holenderskim to nie rozumiem już to Holender żeby iść pracować na wózki mósi przez biuro tę zacząć pracować haha jeszcze za 10 euro brutto. Ta agencja to istne nie porozumienie .

Eurotemp to istny handel ludźmi a koordynatorzy tacy jak Monika to w nosie cię mają jak robisz na deszczu, jak coś ci się poważnego dzieję to zero pomocy. Udają że są zajęci a tak naprawdę nie chcę im się telefonów odbierać. Koordynator Wojtek to istny burak ze wsi nawet nie potrafi zrozumieć drugiego człowieka. PS wszyscy z tego biura powinni po narodzinach w gnojówce być utopieni a nie brać pieniądze za pracowników i mieć wy....

Hehe

Jeśli chcecie poczuć się jak niewolnicy z obozu koncentracyjnego podczas II wojny światowj z to przyjmijcie ofertę pracy w Eurotemp.

Normalny

Chciałbym się podzielić opinią na temat biura Eurotemp, a konkretnie pracy dla kierowców C na olejach w firmie Beneluxvet B.V. Rekrutują szybko i dość sprawnie, ale wypłata jest stanowczo mniejsza niż ta obiecywana podczas rekrutacji. Po pierwsze zgodzę się z poprzednimi postami, że nie jest to fajna praca, ani tym bardziej uczciwie płatna. Codzienny dojazd 35 minutowy do pracy trochę wykańcza. W tej pracy nie szanują kierowców i taka jest prawda. Człowiek pracuje od 12 do 16 godzin, a płacą tylko za 11 przepracowanych godzin. Co do samej pracy to wygląda to tak: 6:00 rano na bazie, załadunek pustych beczek do godziny tak 6:25, następnie udane się na wagę i po pieniądze, które trzyma niemiła berta (szefowa). Wyjazd z bazy jeśli wszystko pójdzie dobrze około 6:40 i uwaga, zaczynają Ci płacić właśnie od tego momentu wyjazdu z bazy. Jedziesz biedny kierowco pod pierwszy adres na liście i zaczyna się praca. Planista, który odgrywa wyluzowanego ważniaka tak Ci planuje trasę, że albo 1 adres jest ZAMKNIĘTY, albo szukasz 20 minut wejścia, podjazdu i okazuje się, że faktczynie masz przyjechać, ale za tydzień ... Ok, jedziesz pod kolejny adres, który oddalony jest o 40 minut drogi i spoko, szukasz miejsca bo wszystko zawalone, objeżdżasz do okoła, tracisz czas, aż w końcu znajdziesz wolne miejsce oddalone o 300 metrów by zabrać 3 beczki po 120 kg. Zamykasz ciężarówkę, idziesz do klienta patrzysz na zegarek, jest godzina 8:40, dochodzisz do drzwi i... ZAMKNIĘTE. Patrzysz na kartkę na drzwiach i widzisz "otwarte od 12.00"Myslisz sobie (usunięte przez administratora) co za typ układa tą listę" Jedziesz pod trzeci adres, korek na autostradzie. Dzwoni planista i pyta ile masz kg na pace. Mówisz mu, że 0 bo taki plan ułożył. W odpowiedzi słyszysz "Dzizaz krajst, dajcie mi normalnego kierowce" w odpowiedzi riposta "a wy mi normalnego planiste" Dobra kolejny klient, na liście ma kolor zielony, a to oznacza "ważny, odebrać dzisiaj". Patrzysz i według listy masz załadować 4x120 kg. Myślisz spoko, przynajmniej paka nie będzie pusta... - Akurat 120 stki się fajnie ładuje i szybko. Szukasz 20 minut miejsca by stanąć na parkingu, dochodzi godzina 11:00. Ok, klient w środku, pokazuje Ci ile masz zabrać i gdzie jest beczka. Idziesz po nią oczywiscie wstawiona ona jest w ciężkodostępne miejsce. Widzisz jedną beczkę 50 kg, a miało być przecież 4x120 kg, myślisz sobie "jprdl gdzie ja pracuje, normalnie dramat" Ok, szybko zbierasz tą beczkę, Chińczyk oczywiście niezadwolony z forsy jaką mu dałeś. Wpisujesz w GPS kolejny adres... 40 minut jazdy, spoko. Dzwoni planista... Odbierasz, a on pyta się jak Ci mija dzień. Mówisz mu, że źle, bo masz załadowane tylko 50 kg, a on mówi "Yhhh zobaczmy na listę, omiń adres 4-5-6-9, jedź do kolejnych, a przy okazji jak bedziesz wracać zbierz jeszcze 2 dodakowe adresy" Mówisz mu, "stary, ale ja nie chce pracować do 21" w odpowiedzi słyszysz "taka praca, a jutro masz na 6:00" Zbierasz tych klientów z listy, robisz jak wół do 21:30 bo o 22:00 zamykają bramkę. Wypisujesz dokumenty z listą klientów, bony, liczysz forę, jesteś nie fizycznie, ale psychicznie wykończony. Każdy dzień wygląda tak samo, a nawet gorzej i nigdy lepiej. Oczywiście też spisz w kabinie, jeśli masz wyjazdy do Belgii, ale o tym mi się już nie chce pisać. Przychodzi dzień wypłaty... Masz świadomość, ze wypracowałeś ponad 60 godzin w tym sobota pracująca i widzisz cyfrę 5 i dwa zera.Myślisz se "jprdl" Dzwonisz do kolegów z pracy, oni podobnie tak jak Ty (usunięte przez administratora) na godzinach. Słyszysz od każdego: "eee nie przejmuj się, w tej firmie to norma, ciesz się, że w ogóle zapłacili" Trochę ochłaniasz, następnego dnia idziesz do szefowej porozmawiać o wypłacie. Berta oczywiście najpierw udaje miłą i pomocną, a po chwili woła swojego męża Lorda Voldemorta i się zaczyna. "Aaa bo Ty tu mało kg przywiozłeś, a bo Ty wyjechałeś nie o 6:00 a o 6:40, a bo Ty mało klientów robisz, a bo długi postój, a bo z Tobą są tylko problemy" Patrzysz na Lorda Voldemorta i myślisz po cichu "ale bym Ci tą gębę wyprostował" Krzysiek oczywiście jeszcze jak na polaka przystało mówi "no, na Twoje miejsce są inni chętni" chociaż wiesz, ze tak nie jest, bo ciężarówki stoją i akumulatory im padają z nieużytku. Myślisz "ok, wytrzymam tutaj jeszcze ten tydzień, a potem zobaczę" Mija tydzień za tygodniem i nagle planista informuje Cię " no Ty juz tu nie pracujesz, szefowa wczoraj wieczorem do mnie dzwoniła i kazała Ci przekazać tą informacje" Cieszysz się jak małe dziecko, zaczynasz płakać z radości, ze koniec niewoli. Znajdujesz normalną pracę i nigdy więcej nie chcesz wracać do tego koszmaru.Dowiadujesz się, że inni kierowcy nie wytrzymali i zgłosili firmę do inspekcji pracy. W skrócie... Za te okradanie z godzin życzę wam plajty. Żeby was konkurencja zniszczyła, a to nastąpi, bo kilku klientów powiedziało, że przeszli do konkurencji, a do kilku sam pojechałem i powiedziałem im, że mało im firma płaci za te beczki i by poszukali innej, uczciwej firmy. Z dala od tej firmy... zdala!

Rozumiem tydzień wcześniej informują nas że pracodawcą nie jest z nas zadowolony to byśmy sobie poszukali innej pracy a nie że w piątek informują nas pod koniec pracy że jesteśmy zwolnieni. Tragedia

Ponadto firma załatwia mi pracę przy kwiatach a pracuję jako tragasz betonu i meliorant kanałów i basenów. Biuro pracy to istne nie porozumienie.

Firma rekrutuje pracowników, bierze dofinansowanie po czym po 3 tygodniach natychmiastowo zwalnia z pracy, zwalniają kobiety w ciąży które chcą pracować i są pod ochroną. Nie polecam koordynatorki Moniki, Kasi i Diany siedzą w tym biurze kawka, herbatką lakier do paznokci a o pracowników się nie troszczą. Uważajcie na te biuro.

Cos

Kierowca przy transporcie oleju.ktos? Cos? Czy ktos juz ma dosc tej pracy ?? :-))))

Nieważne
@Cos

Już Ci odpowiadam chociaż po dacie Twojego posta już sam się przekonałeś. Nie ma dnia byś pracował mniej niż 12 godzin, przekraczane czasy tacho, cięzkie dojazdy, tracenie czasu na licytowanie się z turkami i chiniolami, ciągłe niewypłacanie nadgodzin, praca ciężka bo te beczki są w takich miejscach nieraz ukrywane, że pożal się Boże... Tylko stali Holendrzy mają ustaloną swoje niezmienne trasy. Rotacja duża, gdyż każdy się buntuje o niewypłacone nadgodziny, aż wkońcu szefowa zwalnia z dnia na dzień lub kierowcy sami odchodzą. Nie polecam mimo iż kasa do najgorszych nie należy... Ale nie ukrywajmy, że robiąc po 15 godzin dziennie to i na produkcji tyle się zarobi. Mąż szefowej (Polak) dramat.

Ostrzegam

Ostrzegam przyszłych kierowców kat. C chcących udać się na tłuszcze. Praca nie jest najgorsza, beczki czyste nie są, lecz ostrzegam, gdyż szefowa firmy BENELUXVET B.V nie płaci za wykonane nadgodziny, lub płaci jak jak sie chce. Widzą Twoje postoje na gps, więc jeśli załadunek u klienta trwa powyżej 20 minut to już Ci za to nie płaci. Rozładunek na bazie - nie płacą, rozładunek - nie płacą, liczenie pieniędzy i spisywanie listy - nie płacą, ciężarówka niesprawna i musisz marnowac czas na bazie - nie płacą. Płacą OD MOMENTU wyjazdu za bramę i do wjazdu. W ciągu miesiąca spokojnie 20 godzin okradną. Bardzo duża rotacja kierowców oraz liczne ogłoszenia na internecie coś o tym świadczą. Biuro bezradne, też muszą cicho siedzieć, bo im szefowa podziękuje. Radze poszukać czegoś lepszego, jeśli się nie chce zostać NIEWOLNIKIEM. W dodatku mąż szefowej Krzysiek - wygląda jakby całe życie wciągał klej, a jeśli zgłaszasz mu problem to wini Ciebie i każe Ci wypi... Proszę wybaczyć, ale takiej firmy nie da się dobrze polecić...

Jan

Uwaga na te ogłoszenia z firmy Eurotemp Ermelo oczywiście to jest firma Holenderska rekrutująca kierowców do firmy Benelux BV przestrzegam wszystkich ponieważ ci (usunięte przez administratora) rekrutują kierowców z Polski . W pierwszym dniu pracy jeździ się z narkomanem Lambertem który nie przestrzega żadnych zasad odległości prędkości itp ... pierwszego dnia zostaniesz zostawiony w lesie około 2 a on pójdzie zapalić trawę ... gdzieś na wiosce. Raz się śmieje raz cię upadla ... jak bym nie potrzebował pieniedzy to ... Po telefonie do koordynatorki cudem wrócił po 10 minutach lało zostałem przy samochodzie jak pies przy budzie bez kurtki . W następnych dniach wyślą cie do piwnic np w Belgi z których będziesz musiał wyciągać po drewnianych schodach po 500 kg tłuszczu z piwnic w beczkach po 60 kg . Oczywiście szczury pająki ... w tych piwnicach schody z desek dziadowskich ale (nie wszędzie ale w Antwerpen) zaczynasz ładować samochód o 6.30 pracownik na bazie w firmie mówi żebyś nie wkładał karty tacho dopóki nie wyjedziesz przed bramę . czyli już zaczynasz o 7 mają tachografy tak przestawione że jak masz jakikolwiek postój on liczy przerwę... nieważne czy ładujesz czy cokolwiek robisz .. tak mają w Benelux BV Jak już nałapiesz mandatów w centrum miast za wjazd do centrum .. ponieważ nie masz zezwoleń a każdy ma to w (usunięte przez administratora) ( Mandaty jakiekolwiek wysyłają do eurotemp a euroemp odcina ci z wypłaty nieważne czy pracowałeś sam czy z kimś nawet jak dostaniesz mandat ja ja za prędkość w sobotę to już jest 75 godzin na tydzień hahah nikogo to nie obchodzi EUROTEMP w całej okazałości ) .. wózek z beczką 200 litrów centrum miasta a ty (usunięte przez administratora) 100 m bo nie ma gdzie stanąć itp ..wracasz około 21. 30 , nie płacą za przerwę tacho .. .. PUENTA ! pracujesz średnio ok 67 godzin w tygodniu płacą za 60 , po dwóch tygodniach upominałem się o nadgodziny do nadgodzin powyżej 60 to Nikola wieczorek z eurotemp przestała odbierać telefon , następnie z agencji nikt nie odbierał bo byłem nie wygodny dla nich(usunięte przez administratora) . Rekrutują na wszystkich stronach indeed . go work itp szukają kierowców bez doświadczenia byle kogo byle by jeździł płacił mandaty a oni poganiali że mało tłuszczu przywiozłeś !!! Eurotemp dalej nie zapłacił za 40 nadgodzin po nadgodzinach nawet nie mówiąc o pieniądzach wakacyjnych 240 euro tylko za miesiąc pracy , nie boją się tego że ich zdasz gdzieś ponieważ wiedzą że ciągnie się to w Holandii bardzo długo... Jeżeli zachorujesz lub przerwiesz sobie kręgosłup jak ja nikogo to nie obchodzi , Ta cała Diana z eurotempu z zastrzeżonego numeru dzwoni do ciebie udając kobietę z UWV i nie zgłasza cię mimo zaświadczenia . (usunięte przez administratora) Eurotemp dwa miesiące temu ogłaszał tą pracę 650 euro na tydzień za 55 godzin pracy .... po zakończeniu twojego dnia pracy od 6.30 do 21.30 będziesz musiał jechać do mieszkania 40 km ... co się okazuje paliwo jest w twoim wynagrodzeniu za 60 godzin ... czyli śpisz ile godzin ? (usunięte przez administratora) Musisz jeździć z pieniędzmi i nigdy nie wiadomo co jest w beczce z tłuszczem którą odbierasz !!! Szefowa ma ludzi w ... Polacy dla nich to ... wywnioskujcie z powyższego .. dalej mnie kręgosłup boli ... Holendrzy którzy rozbili samochody ciężarowe ,,, dalej pracują i nawet jak mają złamaną rękę chodzą do pracy czyli prawdopodobnie spłacają hahah (usunięte przez administratora) Bardzo proszę o kierowców którzy nie wytrzymali wariackiej jazdy narkomana L lub innego kierowcy którzy pracowali dwa dni beż żadnych świadczeń .. na niby próbie ,,,Eurotemp tak robi pracujesz z psycholem dwa dni (usunięte przez administratora) ma dwie klasy szkoły podstawowej i uczy cię jak beczki zamykać ... szczęćie miałem swoją firmę i także pracowałem z beczkami i nie przywykłem żeby (usunięte przez administratora) mówił mi jak mam beczkę zamykać . *(śmieszne) Kłamią co do wszystkiego od zarobków do zamieszkania .. ps mają swoje klucze i koordynatorka mówi ci po tygodniu że na twojej lodówce w twoim zamkniętym pokoju zostawi ci umowę o pracę oraz potwierdzenie że jesteś kierowcą w tej firmie .. Nawet nie wiem jak to nazwać Koledzy kierowcy nigdy nie do tego kołchozu

Tomeczek992

Nie polecam biura, a najbardziej kontaktu z panią dianą która ma wszystko głęboko gdzieś, jest arogancka zarabia z pracowników kasę a ma ich za nic!! Dzwoni z ofertą pracy, pracownik przyjeżdża okazuje się że nie ma tej pracy, tydzień siedzi w domu po czym wysyłają go do zupełnie innej pracy!! Ludzie siedzą tam po 2tyg czekając na pracę bez pieniędzy!

Zostaw merytoryczną opinię o Eurotemp Polska - Gouda

• Jak się pracuje w Eurotemp Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Eurotemp Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurotemp Polska?

Eurotemp Polska